Про наш сайт


Молочниця (кандидоз) - народна назва досить поширеного грибкового захворювання. Свою назву вона отримала через білі виділення, які схожі на молочні продукти (сир). І хоча молочниця не є серйозним захворюванням і не представляє небезпеки для життя людини, але супроводжують її неприємні, а, найчастіше, і хворобливі відчуття, які доставляють масу незручностей. І як будь-яке захворювання кандидоз необхідно своєчасно лікувати. Крім того, молочниця може бути індикатором більш серйозних захворювань - від просто ослабленого імунітету, до таких серйозних захворювань як цукровий діабет, патології щитовидної залози і навіть ВІЛ. Якщо ви хворієте молочницею більше 4-х разів на рік (рецидивний кандидоз), то це привід відповідально поставитися до свого здоров'я і пройти ретельне обстеження, тому що це може бути симптомом наявності супутніх інфекцій в вашому організмі.

Кандидоз може вражати шкіру і слизові оболонки, нігті, статеві органи, кишечник.

Всупереч поширеній помилці молочниця - не тільки жіноче захворювання. Нею можуть захворіти і чоловіки. Діти теж схильні до захворювання на кандидоз.

Наш сайт створений для допомоги людям, які хворі на цю недугу. На сайті ви знайдете все необхідне для профілактики, діагностики та якісного лікування молочниці. Тут зібрані симптоми молочниці у чоловіків, жінок і дітей, описані процедури лікування молочниці, наслідки захворювання. Також ви можете знайти описи найефективніших препаратів для лікування молочниці. Крім того в розділі Лікування молочниці ви дізнаєтеся про народні способи лікування цього захворювання.