Розділ: Препарати для лікування молочниці

Замінники і аналоги Флюкостату від молочниці

Проблема вибору ефективного і недорогого засоби для лікування молочниці постає перед кожним хворим. Представляємо вам огляд аналогів Флюкостата, здатних замінити цей досить дорогий препарат.

З таким неприємним захворюванням, як молочниця, знайомі дуже багато. За статистикою воно вражає більшу половину населення, як жінок, так і чоловіків. Однак частіше хворіють кандидозом жінки. Це пов'язано, насамперед, з будовою організму і способами передачі інфекції. При перших же симптомах захворювання необхідно звернутися до фахівця, який зможе діагностувати наявність хвороби, дати необхідні рекомендації і призначити лікування. Гострий період молочниці супроводжується численними неприємними відчуттями в області статевих органів. Зараження часто відбувається при статевому контакті з партнером, який є носієм кандидозу.

Причин для активізації грибка, який присутній у кожному організмі безліч. До них, в першу чергу відносяться:

 • наявність хронічних захворювань сечостатевої сфери;
 • ослаблення імунітету, внаслідок частих простудних захворювань, вживання антибіотиків;
 • порушення роботи щитовидної залози;
 • гормональні збої, часто в період виникнення менопаузи у жінок;
 • сезонна алергія і різні форми алергічної реакції;
 • хронічні захворювання травної і дихальної систем.

У гострий період лікування може бути проведено швидко, із застосуванням сучасних препаратів від молочниці. При хронічній стадії захворювання, необхідний комплексний підхід до лікування, що включає в себе різні медикаментозні препарати, гігієнічні процедури, такі як підмивання, спринцювання. Також існують способи альтернативної та народної медицини, які допомагають у період лікування захворювання.

Одним з відомих препаратів, що призначаються для лікування, є Флюкостат. Застосовують його у вигляді капсул. Флюкостат досить безпечний і ефективний при захворюванні молочницею.

До складу Флюкостата входить речовина, під назвою Флуконазол, який і надає безпосередньо руйнівну дію на грибок. Однак при виборі лікування часто призначають аналог різних лікарських засобів, що не поступається за своєю ефективністю відомим маркам. Різниця в складі незначна, а ціна може відрізнятися в більшу або меншу сторону.

Багато жінок при купівлі препаратів звертають увагу на його вартість і вибирають більш дешеві кошти, тому наведений список аналогів може допомогти при виборі засоби від молочниці.

Аналоги і замінники засоби від молочниці Флюкостат

 • Дифлюкан;
 • Микофлюкан;
 • Флуконазол штада;
 • Форкан;
 • Флуконазол;
 • Дифлазон;
 • Мікосист.

Кожен із зазначених препаратів являє собою аналог Флюкостата від молочниці.

Дешеві аналоги практично нічим не відрізняються від оригіналів. До складу входить активна речовина, яке направлене на знищення хвороботворних бактерій, мікроорганізмів і грибків в організмі.

Вартість дуже часто залежить від країни виробника, а також витрат на рекламу, тому не завжди варто купувати дорогі препарати, аналог працює не гірше, а в деяких випадках, при індивідуальній непереносимості складових ліки, навіть краще.

Характеристики аналогів Флюкостата

 1. Дифлюкан добре зарекомендував себе в терапії від молочниці. Застосовується при різних формах кандидозу, грибкових захворюваннях слизової порожнини рота, мікозах, він швидко справляється з симптомами захворювання і може застосовуватися в різних формах. Для вживання всередину випускаються капсули, також препарат може вводитися внутрішньовенно і входити до складу приготування лікарського напою на основі порошку Дифлюкана.
  Перед застосуванням необхідно ознайомитися з інструкцією та отримати розгорнуту консультацію фахівця. Тільки лікуючий лікар визначає необхідність вживання Дифлюкана, тривалість застосування, дозування і попереджає про можливі протипоказання і побічні ефекти.

  Ціна Дифлюкана в даний час близько 450 рублів за упаковку (1 капсула) і близько 1500 рублів за упаковку з 12 капсул.

 2. Хороший аналог Флюкостата – Мікосист. Цей препарат успішно застосовується в комплексній терапії при молочниці. До складу також входить активна речовина під назвою Флуконазол. Застосовувати Препарати можна при будь-якій формі прояви кандидозу. В гострій формі, при своєчасному зверненні за медичною допомогою, буває досить прийому одного препарату протягом тижня. При хронічній формі захворювання необхідна комплексна терапія, яку призначає фахівець. Мікосист застосовується як у процесі лікування, так і для подальшої профілактики молочниці. Одним з головних протипоказань є неможливість застосування засобу в період вагітності. Препарат може надавати негативну дію на формування плоду у внутрішньоутробному періоді. Також не слід вживати Препарати під час годування новонародженого грудним молоком.

  Ціна Микосиста близько 300 рублів за 1 купсулу

 3. Ще один досить дешевий аналог Флюкостата, представлений препаратом Флуконазол. Застосовується він, як і інші аналоги в гострому та хронічному періоді кандидозу, також може бути використаний для лікування мікозів різної форми і прояви. Надає безпосередній вплив на поширення грибка в організмі. Випускається у вигляді капсул для вживання всередину. У період лікування кандидозу може бути встановлений прийом однієї капсули в день, протягом тижня, або два рази в день в меншому дозуванні. Флуконазол може надавати ряд побічних ефектів, зокрема в рідкісних випадках можливі порушення в роботі травного тракту, тому слід вживати дуже обережно людям, страждаючим захворюваннями печінки, жовчного міхура, тим у кого поставлений діагноз гастрит або виразка дванадцятипалої кишки. Людям, які страждають підвищеним тиском вживати Флуконазол можна тільки під контролем лікаря. Препарат може викликати підйом артеріального тиску. Також не рекомендується застосовувати в період вагітності.
  Ціна Флюкостата за 1 капсулу близько 30 рублів

 4. Ще один аналог Флюкостата – Флуконазол штада. Цей препарат також застосовується в комплексній терапії лікування кандидозу. Випускається у вигляді капсул і може вводитися при необхідності внутрішньовенно. Флуконазол штада можна рекомендувати при лікуванні молочниці у дітей. Він не викликає яскраво виражених побічних ефектів, але слід з обережністю застосовувати тим, хто страждає нирковою недостатністю. В цьому випадку доза може бути зменшена, але відміни препарату не потрібно. Є ряд лікарських засобів, несумісних з вживанням Флуконазолу штада, тому перш ніж почати курс лікування необхідно пройти повну діагностику організму, щоб виключити побічні ефекти і скласти правильний курс застосування препарату. Завжди потрібно пам'ятати, що самолікування може призвести до серйозних наслідків і порушенням функцій організму. Тільки фахівець визначає, які саме засоби можуть сприяти лікуванню.
  Ціна однієї капсули Флуконазол штада близько 70 рублів

 5. Микофлюкан також є аналогом Флюкостата. Цей препарат має широкий спектр дії, але може застосовуватися лише для лікування кандидозу дорослих. Микофлюкан використовується для лікування молочниці, як в гострому, так і хронічному періоді її прояви. Впливає на грибок кандида, при його активності в будь-яких органах. Якщо молочниця прийняла форму хронічного захворювання і присутній у травному тракті, дихальних шляхах, на слизових оболонках ротової порожнини та статевих органів, то Микофлюкан проникає у всі відділи організму і успішно знищує грибок. Людям з гіперчутливістю не слід застосовувати у лікуванні кандидозу Микофлюкан. Також з великою обережністю вживати препарат при хронічних захворюваннях травного тракту. Вживання може викликати реакцію у вигляді блювоти, кишкових розладів і алергічних реакцій.
  Одна капсула Микофлюкана коштує близько 200 рублів.

Все аналоги Флюкостата подібні за своїм складом. Відмінність є тільки в дозуванні, тривалості прийому і різних побічних проявах при вживанні ліків. Терапію призначає лікар, після повного обстеження і взяття аналізів на наявність кандидозу. Не слід займатися самолікуванням і зазнавати дії препаратів на собі. Те, що допомагає одному, може бути протипоказано іншому, тому у разі виявлення симптомів молочниці не слід відкладати візит до фахівця.

Переглядів: 177