Розділ: Препарати для лікування молочниці

Недорогі аналоги свічок і таблеток від молочниці

Сьогодні, одним з найбільш відомих і поширених захворювань інфекційного характеру є молочниця або кандидоз, який може вражати організм людини в будь-якому віці. Частіше за інших зустрічається кандидоз статевих органів, але існує і ряд інших захворювань, які виникають під дією грибка кандида. До них відносяться і кандидоз слизової оболонки ротової порожнини, кишечника, стравоходу або шкіри. Всі ці хвороби викликаються грибком, і причиною виникнення найчастіше є ослаблений організм.

Імунна система захищає організм людини практично від всіх захворювань, але її функції можуть порушуватися при

 • тривалому прийомі антибіотиків;
 • вживання гормональних контрацептивів;
 • порушення роботи ендокринної системи;
 • хронічних захворюваннях внутрішніх органів;
 • наявність вірусу імунодефіциту, Сніду;
 • неправильним харчуванням, порушенням обміну речовин, ожирінні;
 • перебування в стресових ситуаціях, неврозах, депресіях.

Будь-яке порушення роботи організму може привести до активного росту грибка, а значить і до захворювання молочницею.

Лікування молочниці необхідно починати відразу, як тільки з'явилися перші симптоми захворювання. Щоб правильно поставити діагноз, потрібно звернутися за консультацією до фахівця, який проведе повне обстеження і встановить наявність молочниці. Самолікування може привести лише до погіршення стану і переходу кандидозу у хронічну стадію, коли потрібно тривале лікування із застосуванням різної терапії.

На сьогоднішній день медицина володіє величезною кількістю коштів, які допомагають у процесі лікування кандидозу. Вибір залежить від форми захворювання, наявності супутніх проблем, віку пацієнта.

Звичайно, у багатьох виникає питання, чи можна замінити призначаються препарати більш простими і дешевими засобами. Аналоги ліків, що пропонуються для терапії молочниці, існують і можна говорити про те, що їх ефективність досить висока. Тому не завжди варто користуватися дорогими засобами, що рекламуються в ЗМІ. Багаторічна практика лікарів показує, що використання недорогих засобів, приводить до позитивного результату, правда іноді потрібно більш тривале лікування. Аналог може застосовуватися при відсутності деяких препаратів в аптеках без шкоди для здоров'я.

Будь-який засіб, що призначається в процесі лікування молочниці, може мати протипоказаннями і при цьому не важливо, це дорогий препарат або дешевий.

Аналог лікарських засобів для лікування молочниці

 1. Одним із простих і ефективних засобів для лікування молочниці є Флуконазол.

  Цей препарат є аналогом багатьох сучасних дорогих лікарських засобів, у складі яких також знаходиться флуконазол. Це засіб здатне боротися із захворюванням на тому ж рівні, що і подібні препарати, але коштує в багато разів дешевше. Багато відомі марки, такі як Флюкостат або Дифлюкан, також робляться на основі флуконазолу, тому іноді можна скористатися звичайним аналогом пропонованих дорогих препаратів. Іноді доводиться платити не за ефективність, а за торгову марку, широко розрекламовану в засобах масової інформації. Але якщо запитати фахівців, то вони погодяться з тим, що аналог не багатьом відрізняється від пропонованих, протипоказання є у кожного з них, також як і ряд побічних ефектів. Аналоги багатьох відомих препаратів, зокрема Флюкостата, випускаються в різних країнах, тому іноді, назва не говорить про те, що склад цих засобів відрізняється один від одного. Аналоги Флюкостата можуть мати назви Флуконазол Гексал, Флуконазол Тева, Флуконазол Сандоз, Флуконазол ШТАДА. Кожен з названих препаратів випускається в певній країні, під своєю назвою, але найчастіше, з однаковим складом. Але і ціна в цьому випадку може значно відрізнятися. Аналоги найчастіше протипоказані в період вагітності та годування груддю. Для маленьких дітей подібні засоби не призначаються з-за їх побічних ефектів.

 2. Найчастіше для лікування молочниці у жінок, рекомендуються свічки, як найбільш ефективне місцеве засіб.Свічки мають протигрибковим ефектом, не роблять впливу на весь організм, а значить і побічних ефектів у них значно менше.

  Серед відомих недорогих аналогів лікування молочниці, є свічки, які застосовуються вже багато років і ефективність їх підтверджується як фахівцями, так і самими пацієнтами. Свічки Ністатин, Клотримазол, мабуть, найвідоміші і недорогі. Використовують їх також як і інші препарати, один чи два рази в день. Під час вагітності подібні засоби не застосовуються, за винятком Пимафуцина, який в деяких випадках використовують під контролем фахівця під час виношування дитини. В інших варіантах лікування Ністатин і Клотримазол дуже ефективні і доступні за ціною. Іноді краще підібрати інші засоби для тих людей, які страждають алергічними захворюваннями. Саме Клотримазол може викликати побічні ефекти і свічки можуть викликати алергію у особливо чутливих людей.

 3. Свічки Ливарол, також можна віднести до недорогих аналогів, хоча їх вартість вже вище, ніж Ністатин або Клотримазол. Застосування Ливарола обумовлено ще і тим, що цей препарат володіє більш широким спектром дії для лікування молочниці, і бореться не тільки з грибком, але і з бактеріями. Свічки Ливарол можуть застосовуватися одночасно з іншими препаратами, якщо необхідно комплексне лікування. Свічки Ливарол ефективні при первинному зверненні за медичною допомогою, а при хронічному перебігу хвороби вже не справляють належного ефекту.
 4. Перш ніж використовувати аналоги коштів від кандидозу, слід проконсультуватися з фахівцем і уважно ознайомитися з інструкцією по застосуванню.

  Свічки Пімафуцин, хоч і не є дуже дешевим засобом, але його перевага в тому, що препарат може використовуватись під час вагітності. Аналоги Пимафуцина за складом дійсно існують, але їх застосування для жінок під час вагітності практично неможливо. Тому не слід шукати аналог Пимафуцина, він дійсно володіє всіма необхідними якостями і властивостями, здатними позитивно впливати на грибок, особливо у жінок в період виношування дитини. Молочниця при вагітності є дуже поширеним захворюванням, тому що перебудова організму, що зачіпає всі органи і системи і, насамперед, створює сприятливе середовище в піхві, для розмноження грибка. Саме Пімафуцин допоможе впоратися із захворюванням під час вагітності, або відразу після народження дитини, не надаючи впливу на організм новонародженого.

 5. Можна згадати і такий відомий засіб, який бореться з кандидозом, як Бетадин. Він містить йод, який чинить додаткову протизапальну дію. Мінусом даного препарату є неможливість його використання при захворюваннях ендокринної системи або щитовидної залози. Аналог Бетадіна, це Йодоксид. Його також можна використовувати в перші тижні вагітності, але тільки за рекомендацією лікаря.
 6. Препарат Гінезол 7 є хорошим і ефективним засобом лікування грибка.

  До його складу входить міконазол, який і є активною речовиною, що протистоять кандидозу. Аналогами Гинезола, з подібними характеристиками, є Кетоконазол і вже згаданий Ливарол. Хоча їх склад незначно відрізняється, але в цілому використання даних коштів дуже схоже.

Практично будь-який засіб, який призначається лікарем для лікування кандидозу, може мати ряд аналогів, але не завжди їх рекомендується використовувати самостійно. Навіть схожі за складом речовини можуть мати незначні відмінності, про які знає тільки фахівець. Також побічні ефекти можуть виникати при прийомі аналогів призначуваних препаратів, тому що лікування кандидозу є індивідуальним і в кожному випадку терапія може відрізнятися.

Переглядів: 410