Розділ: Препарати для лікування молочниці

Дешеві і ефективні препарати від молочниці

Молочниця є грибковим захворюванням, яке виникає при певних причин у чоловіків і жінок у будь-якому віці. Насправді грибок присутня в кожному організмі і до певного моменту людини не турбує. Але ряд факторів призводить до того, що активність грибка починає швидко рости і в результаті виникає таке неприємне захворювання з яким не так просто впоратися, як це може здатися на перший погляд. Причинами виникнення кандидозу або молочниці у жінок і чоловіків може бути зниження імунітету, пов'язане з приватними простудними захворюваннями або стресами. Безліч хронічних захворювань також сприяють розмноженню вірусів і дріжджовий інфекції. Якщо не вчасно почати лікування, то в результаті можна отримати хронічне захворювання, яке буде турбувати людину багато років. Результатом молочниці можуть стати порушення роботи статевої сфери, шкірні проблеми, погіршення загального самопочуття, тому своєчасне звернення за допомогою допоможе вилікувати хворобу на ранньому етапі та уникнути рецидивів.

Чому активізується молочниця

 • ослаблення імунітету після прийому противірусних препаратів і антибіотиків;
 • хронічні хвороби внутрішніх органів, травної, дихальної, сечостатевої системи;
 • діабет і порушення гормонального фону;
 • не дотримання гігієнічних правил;
 • тривалий стрес, послаблює захисні сили організму;
 • неправильне харчування, вживання шкідливих продуктів, а в результаті, порушення обмінних процесів в організмі.

Багато з цих причин знайомі людині, а отже і можливість виникнення захворювання кандидозом уникнути стає дуже складно. Якщо проводити необхідну профілактику, робити діагностику організму і проходити обстеження хоча б два рази в рік, то ризик захворювання значно скорочується. Проте більшість чоловіків і жінок рідко звертаються до фахівців, для проведення спільного обстеження. Навіть у разі виникнення симптомів молочниці, деякі намагаються знайти способи швидкого позбавлення від хвороби і займаються самолікуванням. У результаті може наступити погіршення стану, і молочниця зникне тільки на короткий час. Дуже часто самолікування призводить до подальшого тривалого лікування, як основного, так і супутнього захворювання.

Не варто забувати, що найпоширеніші симптоми молочниці можуть бути схожі з інфекційними, вірусними захворюваннями і тоді лікування не приносить полегшення, а лише погіршує стан хворого.

Щоб визначити наявність інфекції і поставити правильний діагноз, необхідно звернутися до лікаря для проведення діагностики. Чим раніше буде проведено дослідження, тим швидше можна впоратися з молочницею. Хвороба перейшла в хронічну форму, може не мати зовнішніх симптомів і тільки зрідка турбує людину, але така форма здатна призвести до поразки всього організму. Будучи носієм кандидозу, чоловік або жінка здатна передати інфекцію статевого партнера або дитині.

Найголовніше в період захворювання, це призначення правильного лікування та дотримання всіх рекомендацій по прийому лікарських засобів і подальшої профілактики захворювання.

Тривалість лікування і його ефективність залежить від загального стану організму і стадії хвороби. Важливу роль відіграє вибір засобів, призначених до терапії кандидозу. Не завжди необхідно використовувати найдорожчі засоби в лікуванні молочниці. Існує безліч аналогів, які будучи дешевими за ціною, можуть бути більш ефективними у лікуванні хвороби.

Засоби для лікування грибкових захворювань

 • вагінальні свічки і таблетки для жінок;
 • крем, мазь, спрей, гель для чоловіків і жінок;
 • таблетки загальної дії з протигрибковим ефектом, що застосовуються в будь-якому віці, в гострій і хронічній формі молочниці;
 • народні засоби лікування кандидозу, з допомогою яких проводять гігієнічні процедури, які сприяють швидкому позбавленню від симптомів хвороби;
 • природні ефірні олії для місцевого застосування;
 • дієта з виключенням з харчування ряду продуктів, здатних провокувати зростання грибка.

Недорогі засоби для лікування молочниці являють собою ліки для місцевого застосування, такі як вагінальні свічки, креми або препарати загальної дії, у вигляді таблеток. Найчастіше призначаються свічки для жінок і для чоловіків у початковій стадії захворювання, в гострий період. Це препарати місцевої дії, добре справляються з симптомами, що доставляють неприємні відчуття в області статевих органів або шкіри. Будь-які ліки та препарати може підібрати тільки лікар, після проведення діагностики. Призначення здійснюються індивідуально, щоб не завдати шкоди організму і не викликати побічних ефектів.

Поширені засоби, що застосовуються в лікуванні молочниці

 1. Вагінальні свічки Ністатин. Досить відомий і популярний засіб. Впливає безпосередньо на ріст грибка, але при наявності додаткових інфекційних або хронічних захворювань не повністю позбавляє від молочниці.

  Тому рекомендується застосовувати Ністатин при відсутності інших хвороб, що передаються статевим шляхом. Найчастіше використовують Ністатин в комплексі з іншими лікарськими препаратами. Одним з побічних ефектів Ністатину є те, що після його застосування необхідно використовувати ліки відновлюють мікрофлору, тому що одночасно з грибками Ністатин знищує і корисні бактерії.

 2. Вагінальні свічки, мазь Клотримазол. Відоме протигрибковий засіб, що використовується в лікуванні чоловіків і жінок і здатне впливати не тільки на грибок, але і на інші бактерії і віруси. Одним з побічних ефектів препарату, є його алергійність. Тому перш ніж використовувати Клотримазол, необхідно переконатися у відсутності чутливості організму на складові ліки.
 3. Препарат у вигляді вагінальних свічок Пімафуцин, досить популярний засіб в лікуванні молочниці.

  Хоча він коштує дорожче інших препаратів, але його можна використовувати під час вагітності, що є його відмітною перевагою. Пімафуцин не викликає алергічних реакцій і побічних ефектів. За відгуками жінок, надає швидке і ефективне дію на грибок.

 4. При гострій і хронічній формі молочниці добре використовувати таблетки Флюкостат. Ціна його дуже невелика, а результати значно перевершують застосування інших засобів. Побічні ефекти зустрічаються рідко. За даними досліджень, препарат Флюкостат добре переноситься пацієнтами, але його не рекомендується застосовувати вагітним та дітям.
 5. Дуже хороший засіб від молочниці — таблетки Флуконазол.

  Мабуть, Флуконазол саме дешеве та ефективне ліки за відгуками пацієнтів. Одна таблетка допоможе впоратися з симптомами захворювання. У профілактичних цілях необхідний прийом препарату ще кілька разів протягом місяця. Тривалість використання визначає тільки фахівець, виходячи з даних обстеження та індивідуальних особливостей організму.

Таблетки, свічки, як і інші препарати від молочниці, виробляють різні фармацевтичні компанії, що знаходяться на території Росії або інших держав. Ціна може залежати не тільки від ефективності кошти, але і від витрат на доставку, рекламу і транспортування. Склад при цьому може відрізнятися дуже незначно. Тому перш ніж купувати дорогі препарати, необхідно ознайомитися з інструкцією і аналогами пропонованих ліків.

Переглядів: 1440