Розділ: Препарати для лікування молочниці

Як швидко діє Дифлюкан при молочниці

Така неприємна хвороба, як молочниця, сьогодні все більше здобуває популярність. Нею хворіють однаково чоловіки і жінки. Однією з головних причин є стрес, який послаблює імунну систему організму і тягне за собою швидке розвиток захворювання.

Грибок кандида, як і безліч інших мікроорганізмів, є у кожного, але розвиток його починається за певних сприятливих для нього умовах. Імунітет контролює всі органи в тілі і коли людина перебуває у постійному стресі, чому сприяє сучасне суспільство, то розвиток кандидозу, як і багатьох інших захворювань, відбувається дуже швидко. Багато вважають молочницю не таким небезпечним захворюванням, яким вона є фактом. Наслідки бувають дуже сумні, особливо якщо не своєчасно звернутися до фахівця і не вчасно почати лікування. Хронічна форма кандидозу може протікати безсимптомно, але продовжувати надавати руйнівну дію на організм. Захворювання вражає статеві функції чоловіків і жінок і може призвести до безпліддя. Численні препарати, в тому числі Дифлюкан від молочниці, призначається спеціалістом в гострому та хронічному періоді перебігу хвороби, при призначенні комплексної терапії.

Причини розвитку молочниці

 • тривалий стрес;
 • ослаблення імунної системи, внаслідок хронічних захворювань;
 • часте застосування антибіотиків;
 • наявність стійких хронічних хвороб травного тракту, статевої та видільної систем;
 • наявність декількох статевих партнерів
 • порушення функції щитовидної залози, діабет;
 • гормональні збої, у тому числі в період менопаузи у жінок.

Численні кошти, запропоновані для лікування кандидозу у чоловіків і жінок, надають руйнівну дію на грибок, а в деяких випадках запобігають розвиток супутніх захворювань інфекційного характеру, зокрема, що передаються статевим шляхом.

Існують ліки, які досить швидко справляються з кандидозом, діють у вогнищі хвороби і приймати їх слід один або два дня. Але найчастіше необхідний комплексний підхід до лікування і застосування ліків недостатньо. Для жінок практично завжди рекомендується комплекс заходів, що поєднує в собі прийом таблеток і свічки, чоловікам рекомендується застосування крему.

Досить часто лікарі призначають препарат Дифлюкан, який починає діяти практично моментально.

Іноді досить прийому однієї таблетки, щоб усунути свербіж, дискомфорт, подразнення статевих органів, що виникають при молочниці.

Пити Дифлюкан можна починати в будь-який період хвороби. Інструкція дає рекомендації щодо можливих протипоказань, однак необхідна доза може бути призначена тільки фахівцем.

Прийом Дифлюкана рекомендації

 • Дифлюкан може бути призначений у вигляді капсул, порошку або розчину для введення внутрішньовенно;
 • одночасно з Дифлюканом жінкам необхідно використовувати свічки, а чоловікам крем або гель від кандидозу;
 • дозування залежить від форми захворювання, найчастіше прийом починається з однієї капсули в дозі 400 мг препарату, подальший курс лікування коригується лікарем;
 • первинні симптоми швидко зникають уже після прийому першої дози препарату, але курс повного лікування може становити до двох тижнів;
 • Дифлюкан застосовується в лікуванні кандидозу чоловіків і жінок в однаковому дозуванні;
 • препарат можна застосовувати для лікування дітей з самого раннього віку, зазвичай капсули слід приймати один раз на добу, може вводитися внутрішньовенно у новонароджених.

Будь-які рекомендації, а також спосіб застосування Дифлюкана може дати тільки фахівець.

Хоча засіб можна придбати в аптеці без призначення лікаря не слід захоплюватися самолікування і самодіагностикою. Іноді молочниця за своїми симптомами схожа з іншими інфекційними захворюваннями і, почавши лікувати передбачувану хвороба, можна упустити прояв симптомів більш серйозної недуги.

Інструкція по застосуванню містить в собі опис препарату і можливі побічні ефекти, на які варто звернути особливу увагу:

 1. Як чоловікам, так і жінкам з гіперчутливістю до препаратів, що містять флуканазол, слід застосовувати Дифлюкан з великою обережністю, під контролем фахівця.
 2. При появі висипань на шкірі, необхідно припинити застосування препарату.
 3. При захворюваннях серця, попередньо необхідно пройти діагностику, і здати проби на алергічну реакцію.

В інших випадках приймати препарат можна за схемою, зазначеної лікарем. Інструкція до ліків містить повний опис прийому Дифлюкана.

При проведенні досліджень щодо дії препарату явних побічних ефектів не виявлено, тому його можна брати в будь-якому віці проти кандидозу і ряду інших захворювань сечостатевої системи, які він лікує.

Діє Дифлюкан при діагностуванні молочниці іноді значно швидше, ніж ряд інших подібних препаратів і з успіхом її лікує, але потрібно враховувати форму захворювання, ступінь ураження грибком внутрішніх органів, вік пацієнта. На всі ці питання може відповісти тільки спеціаліст, який і призначить курс терапії.

Дифлюкан лікує кандидоз у гострому та хронічному періоді. Симптоми хвороби зникають вже у перший день прийому, але лікування необхідно продовжувати як мінімум ще п'ять днів.

Дифлюкан лікує приховані форми молочниці, але тривалість лікування у цьому випадку збільшується.

Важливо знати, що підбором індивідуальної терапії може займатися тільки фахівець, якщо почати застосовувати лікування зі слів знайомих, які колись хворіли кандидозом, можна зіткнутися з тим, що хвороба буде повторюватися знову, з причини неправильного прийому препаратів.

Хоч Дифлюкан і надає миттєве дію, у перший день застосування, припиняти прийом самостійно не можна.

При зникненні симптомів хвороби, потрібно продовжувати лікування за схемою підібраній індивідуально до повного відновлення організму.

В цілях профілактики молочниці, прийом Дифлюкана може бути продовжено ще на місяць.

Жінкам необхідно поєднувати застосування капсул Дифлюкана зі свічками від кандидозу, тому що роздратування піхви у цьому випадку зникне значно швидше, і грибок не буде активно розмножуватися.

Чоловікам бажано застосовувати капсули одночасно з використанням крему.

У всіх випадках потрібна консультація лікаря, навіть якщо знати, що Дифлюкан допомагає швидко і ефективно, самолікуванням займатися не варто. Необхідно виключити інші захворювання схожі на молочницю за своїми симптомами.

Переглядів: 168