Розділ: Препарати для лікування молочниці

Швидко позбутися від хвороби допоможе — флюкостат

Молочниця – це широко поширене і відоме багатьом людям грибкове захворювання. Безумовно, великої загрози для здоров'я і життя людини це захворювання не представляє, але її симптоми досить неприємні. До того ж вона має властивість зникати і проявлятися хронічно.

Тому лікувати молочницю потрібно неодмінно. Існує безліч лікарських препаратів, що допомагають перемогти молочницю: таблетки, свічки, антибіотики, але найдієвішим і поширеним засобом у боротьбі з цією інфекцією зараз є лікарський препарат Флюкостат, який чудово допомагає впоратися з цією недугою.

Опис препарату

Флюкостат є сучасним протигрибковим препаратом. Діюча речовина препарату – флуконазол, надає переважну дію на ферменти, що беруть участь у життєзабезпеченні грибкової клітини. На відміну від багатьох інших протигрибкових засобів, у тому числі і свічок, таблетка Флюкостат рівномірно проникає у всі тканини піхви, помірно розподіляється і допомагає підтримувати потрібну концентрацію.

Препарат добре проникає в усі біологічні рідини організму і швидко всмоктується. Завдяки своїй дії, він усуває інші можливі види грибів в тілі. Вже в перші дні прийому ефект відчувається досить сильно, а до кінця другого дня симптоми даного захворювання практично повністю зникають.

Препарат випускається в капсулах, дозуванням 50 і 150 мг флуконазолу. Для кожної форми та виду молочниці розроблена певна інструкція прийому Флюкостата, яку призначає безпосередньо ваш лікуючий лікар.

Дози застосування

Дозування, вирізка з інструкції

Часто для усунення перших ознак захворювання буває достатньо випити лише одну капсулу — таблетку Флюкостата в дозі 150 міліграм. Препарат можна також використовувати для профілактики хвороби вже приблизно через півроку після лікування, використовуючи одну капсулу на 150 мг препарату.

Причому, плюс препарату полягає в тому, що він починає працювати і допомагати вже приблизно через 2 години. Людина, яка відчуває неприємні відчуття від молочниці, досить швидко відчує полегшення: зменшення інтенсивність свербіння і печіння, а через 2 доби всі симптоми майже не відчутні. По своїй ефективності прийом Флюкостата можна зіставити з 10 – ти денним курсом лікування іншими лікарськими засобами.

Протипоказання

Незважаючи на свою ефективну дію, Флюкостат має деякі протипоказання до застосування. Наприклад, препарат не рекомендується використовувати людям з підвищеною чутливістю або непереносимістю, вхідних в нього компонентів. Не рекомендується при синдромі мальабсорбції глюкозо-галактози і дітям у віці до 3-х років.

Якщо ви паралельно з лікуванням Флюкостатом приймаєте ще які – небудь інші лікарські засоби, обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем щодо можливості їх сумісного застосування. Хоча цей препарат відрізняється достатньою активністю і чудово може взаємодіяти з багатьма типами ліків.

Побічні ефекти

У даного виду ліків побічні ефекти при застосуванні даного препарату спостерігаються вкрай рідко, так як він в більшості випадків переноситься легко. Але іноді все ж можуть з'явитися такі побічні ефекти:

  • Ураження печінки
  • Головні болі
  • Диспепсичні скарги
  • Алергічні реакції
  • Запаморочення
  • Порушення гемопоезу

У випадках передозування слід негайно звернутися до свого лікаря.

Прикольне відео про флюкостате:

Переваги застосування

Важливою особливістю Флюкостата є те, що він не тільки лікує і усуває грибок, що знаходиться на поверхні статевого органу, а й навіть в глибині, в самій товщі, тобто у всіх потенційних місцях існування молочниці, таких як порожнину рота або кишечник. Це дозволяє уникнути в подальшому можливих рецидивів молочниці. Дуже важливо і те, що таблетки Флюкостата впливають і допомагають боротися тільки грибковими клітинами, і не вбивають бактерії нормальної мікрофлори кишечника і піхви. Прийом цього препарату не призводить до дисбактеріозу.

Перевагою даного лікарського препарату на відміну від антибіотиків та деяких свічок, є також те, що його прийом не викликає незручностей і дискомфорту. Починати приймати Флюкостат можна негайно при перших проявах неприємних симптомів кандидозу, навіть не чекаючи закінчення менструації, причому приймати його можна в будь-який час доби, незалежно від прийому їжі.

У завершенні хочеться відзначити, що Флюкостат є єдиним дозволеним ВООЗ препаратом, який приймається перорально. Це єдиний препарат вітчизняного виробництва на основі флуконазолу, що робить його більш вигідним у ціновому діапазоні.

Будьте здорові і бережіть себе!

Переглядів: 112