Розділ: Лікування молочниці у жінок

Найбільш ефективні засоби від грибка candida

Серед гінекологічних хвороб на першому місці – молочниця, вона викликається таким грибком, як Candida. До подібного захворювання схильні вісімдесят відсотків жінок. Своєчасне медикаментозне лікування допомагає позбутися від неприємних симптомів і негативних наслідків. У цьому допомагають ліки від молочниці, які представлені величезною кількістю різних препаратів. Але не рекомендується займатися самолікуванням, краще всього звернутися і довіритися досвідченому фахівцеві.

Ліки від кандидозу для жінок представлені низкою добрих і навіть недорогих препаратів. Головні різновиди медичних засобів від молочниці для жінок:

1) Похідні від триазолу – флуконазол.

2) Антибіотики – такі, як ністатин, натаміцин.

3) Гостра молочниця передбачає використання мазей, свічок, кремів.

Медпрепарати застосовуються внутрішньо і зовні. Гінеколог призначає мазі, таблетки, свічки вагінальні. Основна мета – стабілізувати концентрацію дріжджового грибка і запобігти рецидивам хвороби. З таким завдання допоможуть впоратися ефективні антибіотики, але не зловживайте ними. Застосовувати їх потрібно тільки за призначенням лікаря.

Кращі засоби

Найкращі засоби від молочниці представлені рядом препаратів по рейтингу, який був складений досвідченими фахівцями і гінекологами.

Перше місце займає найкращій засіб – Дифлюкан, який є найбільш затребуваним і популярним. Фармакологічна форма – капсули, що містять флуканазол, який сприяє придушенню і знищенню грибка. Лікування відбувається досить просто. Вам необхідно всього лише випити капсулу, вона містить сто п'ятдесят міліграмів сильнодіючої речовини. Протипоказання до вживання: період лактації, вагітність, хвороби печінки або нирок. Це кращий засіб від молочниці за доступною ціною.

Друге місце займає дуже ефективний і популярний серед пацієнток засіб – пімафуцин. Його припустимо приймати для всіх жінок. Продається у формі кремів, спеціальних вагінальних свічок, капсул. Характерні риси медичного препарату: гіпоалергенний, хороша переносимість, нетоксичний. Містить активну речовину – натміцин. Це спеціальний антибіотик, який володіє величезним спектром дії.

Наступний вид – це Клотримазол, ліки з протигрибковим ефектом. Форма випуску: порошки, розчини, мазі і креми для зовнішнього застосування, а також таблетки. Забороняється використання під час першого триместру вагітності.

На четвертому місці знаходиться найбезпечніший і досить ефективний засіб – Ливарол. Активна речовина – Кетоконазол. Його продають у вигляді вагінальних супозиторіїв, які необхідно використовувати для лікування кандидозу протягом п'яти днів, і десять діб – щоб позбутися від хронічної стадії захворювання. Можна вживати в період вагітності, виняток становить перший триместр.

Один з кращих медичних антисептиків – це Гексикон, містить хлоргексидіномбіглюконат – спеціальна найпотужніша речовина. Відмінний спосіб лікування вагітних жінок, його використовують у санації перед пологами. Випускається у формі гелю, розчину для зовнішнього застосування, а також супозиторіїв. «Гексикон Д» можна використовувати при лікуванні дітей.

Інші препарати

Протигрибковий препарат – Мікосист, досить якісний і ефективний у боротьбі і профілактиці кандидозу. Це протигрибковий препарат, у якості діючої речовини використаний флуканазол. Лікарі не рекомендують його для лікування годуючих матусь та вагітних, і малюків до шести років.

Наступний вид – Епіген-інтим, представлений у формі спрею. Надає ряд ефективних і позитивних дій:

  • противірусну;
  • протисвербіжну;
  • протизапальну;
  • імуностимулюючу;

В якості активної речовини використовується гліциризинова кислота. Можна користуватися в період лактації, а також вагітності.
Недорогий протигрибковий препарат Тержинан, який використовується в лікуванні молочниці. Форма випуску – вагінальні таблетки. Дозволено застосування під час менструації, вагітності, годуванні груддю.

Також існує досить хороший спосіб – Мікомакс. Випуск у вигляді сиропу, капсул, а також розчину. Протипоказання для годуючих та вагітних жінок, але дозволено для діток.

Закриває рейтинг ТОП-10 кращих медикаментів у боротьбі та профілактиці з кандидозом – Поліжінакс. Форма випуску – інтравагінальні і вагінальні капсули, що містять спеціальну емульсію.

Не варто забувати той факт, що абсолютно всі медичні препарати від молочниці, мають багато протипоказань, побічних ефектів. Тому не потрібно займатися самолікуванням, довіртеся доброму і досвідченому лікарю, який зможе призначити повноцінне і правильне лікування. Кожен пацієнт повинен отримати якісну консультацію, отримати огляд, список необхідних медикаментів та ряд вказівок лікаря, які необхідно виконувати для вдалого результату.

Переглядів: 199