Розділ: Препарати для лікування молочниці

Епіген для лікування молочниці

препарати від молочниціПри ослабленні імунної системи організм людини може піддаватися зараженню грибковим захворюванням під назвою молочниця. Ця хвороба вражає слизові оболонки статевих органів, сечостатеву систему, може виникати в стравоході, на шкірі, в роті, як у чоловіків, так і у жінок. Маленьким діткам першого року життя і їх батькам кандидоз може доставляти масу занепокоєння. Дуже часто у новонароджених виникає так званий кандидозний стоматит.

У жінок хвороба зустрічається значно частіше унаслідок будови організму і часто пов'язана з перебудовою і гормональними порушеннями. У сучасному суспільстві молочниця стала однією з найбільш відомих хвороб, яка виникає внаслідок ослабленого імунітету і відсутності опірності організму хвороботворним бактеріям і мікробам.

Молочниця може вражати

 • органи травного тракту, при цьому виникає діарея, дисбактеріоз, нудота;
 • сечостатеву систему, безпосередньо статеві органи, слизову оболонку в роті;
 • шкірні покриви, викликаючи хвороби нігтів;
 • дихальну систему, при хронічних захворюваннях дихальних шляхів, астмі та бронхіті.

Різні форми кандидозу лікуються протигрибковими засобами місцевого та широкого спектру дії. Вони впливають на розвиток і активність грибка і здатні повністю позбавити людину від проявів молочниці. Щоб лікування було ефективним, призначається загальне обстеження організму, за допомогою якого ставитися заключний діагноз. Індивідуальний курс лікування призначає лікар, тільки після повної діагностики. Будь-яке самолікування може призвести до хронічної форми захворювання, що несприятливо позначається на всіх органах і системах. Якщо лікування не доведено до кінця, то кандидоз може виникати кожного разу при наявності сприятливих умов для активного розмноження дріжджової інфекції.

Жінки дуже часто схильні до захворювання в період вагітності і пологів, в післяпологовий період. В цей час організм найбільш ослаблений і імунна система не здатна впоратися з розвитком молочниці.

Безліч засобів від молочниці здатні допомогти в лікуванні захворювання на ранніх етапах його розвитку, так і при хронічній формі хвороби. Для жінок пропонується місцева терапія з використанням свічок, кремів, мазей, таблеток або спреїв. Лікування триває в середньому тиждень, але при хронічній формі термін може збільшуватися.

Епіген інтим спрей для лікування кандилозу

Одним з ефективних засобів у комплексній терапії лікування кандидозу є Епіген інтим спрей. Він надає велику допомогу для усунення симптомів захворювання. Необхідно відзначити, що Епіген інтим спрей є не основним, а лише допоміжним препаратом для лікування молочниці. Він використовується в комплексній терапії і призначається як для жінок, так і для чоловіків.
До складу спрею входить солодка, що є природною речовиною і надає протимікробну дію.

Відгуки про застосування Епігену говорять про те, що спрей не викликає побічних ефектів і практично не має протипоказань. Природне склад дозволяє використовувати його тривалий час при кандидозі.
Эпиген інтим спрей може впливати на розмноження бактерій і застосовується в терапії лікування герпесної інфекції і молочниці.

Спреєм не можна повністю вилікувати захворювання, але використовування його в поєднанні з протигрибковими препаратами дає позитивні результати і прискорює процес одужання.

Епіген інтим спрей і його властивості

 • має протимікробну дію, запобігаючи подальшому поширенню грибка на слизових оболонках;
 • зберігає і посилює захисні сили організму, підтримуючи мікрофлору слизових;
 • надає загоюючу дію, особливо при утворенні тріщин і виразок статевих органів.

Лікування спреєм Епіген

види препаратів Епіген

 1. Епіген спрей використовують для профілактики і лікування молочниці слизових піхви у жінок і уретри у чоловіків в комплексі з протигрибковими препаратами. У комплекті зі спреєм знаходяться насадки для того, щоб впорскувати речовину всередину піхви. Також його можна використовувати зовнішньо, при подразненні і свербежу статевих органів.
 2. Тривалість застосування становить від семи до десяти днів, залежно від форми молочниці.
 3. Застосовувати спрей необхідно до чотирьох разів на день в гострий період хвороби, з одночасним використанням лікувальних препаратів від молочниці.
 4. Епіген можна застосовувати і в профілактичних цілях, після курсу лікування. Відгуки жінок, які використовували препарат, говорять про його ефективність для запобігання повторного зараження грибком. Також його можна використовувати кожен раз після статевого контакту в профілактичних цілях.

Рекомендації по використанню

 • відгуки про застосування засобу ще раз підкреслюють, що для лікування молочниці спрей не підходить, він може використовуватися тільки в комплексному лікуванні хвороби;
 • після застосування засобу деяка частина рідини може витікати назовні, тому необхідно використовувати гігієнічні прокладки, щоб не забруднити нижню білизну;
 • для використання спрею необхідно двічі натиснути на балон, цієї кількості достатньо для одного застосування.
 • Епіген ефективний у боротьбі з герпесними інфекціями і папілома вірусами.

Відгуки пацієнтів про застосування засобу говорять про те, що його використання абсолютно безпечне. Протипоказанням може бути алергічна реакція на солодку. У цьому випадку від використання препарату варто відмовитися повністю.

Переглядів: 89