Розділ: Препарати для лікування молочниці

Використання препарату епіген спрей при молочниці

Молочниця/кандидоз у жінок – це досить поширене гінекологічне захворювання, викликане активним розмноженням дрожжеподобным грибком Кандида. Молочниця – це болісний недуг, який вносить жахливий дискомфорт і неприємні симптоми у життя жінок, а саме: виділення з піхви, біль при сечовипусканні і під час сексу, свербіж і печіння, почервоніння, запах, безсоння і інші проблеми. Для лікування використовують різноманітні ванни, тампони, таблетки, мазі і креми, гелі, спринцювання.

Кожна друга жінка, хоч раз у житті, стикається з кандидозом, тому необхідно розібратися, як і чим лікувати подібне захворювання, щоб позбутися від нього назавжди, бажано без рецидивів. Щоб вирішити таку проблемку, потрібно з'ясувати справжню причину і ступінь вираженості молочниці.

Існує достатньо ефективний спосіб лікування, який не завдасть шкоди вашій печінки та інших внутрішніх органів, приймаючи різноманітні медикаментозні засоби. Вам досить буде придбати спеціальний Эпиген спрей для місцевого лікування, який продається в кожній аптеці.

Інтимний Эпиген спрей

За відгуками величезної кількості дівчат/жінок, Эпиген спрей – це справжнє диво і спасіння, яке допомагає швидко позбутися від дратівливих і неприємних симптомів, які супроводжують протікання кандидозу. Активне і основна речовина – корінь солодки, який дуже корисний для здоров'я і довголіття жінки.

Інтимний Эпиген спрей:

 1. Протизудний.
 2. Імуностимулюючий.
 3. Протизапальний.
 4. Антибактеріальний.
 5. Противірусний.
 6. Протигрибковий.

Спосіб застосування Эпиген спрею від кандидозу:

Його використовують як розпилювача на уражені ділянки. В комплекті є спеціальна насадка, що використовується для інтравагінального застосування. Перед тим як застосувати його, вам необхідно провести гігієнічні процедури. Потім візьміть флакончик Эпиген спрею, зніміть з нього захисний ковпачок, надіньте клапан з насадкою, а потім введіть в піхву – повністю. Дівчина повинна лежати на спині. Потім потрібно здійснити натискання клапана два рази. Після цього можна вставати протягом п'ятнадцяти хвилин, щоб отримати ефект від ліків.

Після проведення подібної процедури, необхідно зняти насадку й ретельно вимити її кип'яченою водою з господарським милом. Потім підготуйте поліетиленовий пакетик для її зберігання. Насадка має унікальну і зручну конструкцію, яка полягає в тому, щоб здійснювати рівномірне зрошення стінок матки, а також піхви.

Особливості його дії:

 1. Надає загоює ефект уражених ділянок слизових оболонок.
 2. Сприяє підтримці місцевого імунітету, а також його підвищення і зміцнення.
 3. Позбавляє від сверблячки, сухості, печіння і почервоніння, знімає набряки.
 4. Зволожує.
 5. Надає протизапальний, антибактеріальний, зміцнюючий ефект.

Побічні дії препарату:

Крім унікальних і чудодійних властивостей Эпиген спрею, існують деякі застереження до його застосування, тому необхідно консультуватися з лікарем. Це досить безпечний і нешкідливий препарат, але не варто прописувати його собі самотужки. Категорично заборонено! Якщо у вас є алергічна реакція на корінь солодки або ж інші другорядні компоненти препарату, то ви зможете погіршити свій стан і продовжити курс лікування молочниці.

Основні нюанси в процесі застосування

Дуже важливо, щоб використання препарату було суворо регулярним. Спосіб застосування – три рази в день і не менше, щоб отримати ефективний результат. Важливо, щоб між процедурами протягом дня, був однаковий проміжок часу. Це важлива складова його впливу на організм пацієнта.

Застосування повинно відбуватися протягом семи – десяти діб. Не припиняйте застосування ліків, якщо відчуєте поліпшення або помітите зникнення болісних симптомів, супутніх кандидоз. Якщо ви хочете уникнути рецидиву і відновити вагінальну мікрофлору, ви зобов'язані пройти повний курс лікування.

Лікування має відбуватися під суворим наглядом вашого лікуючого лікаря, щоб уникнути небажаних нюансів і наслідків. Своєчасно звертайтеся до лікаря і не займайтеся самолікуванням!

Переглядів: 167