Розділ: Препарати для лікування молочниці

Як застосовувати Флуконазол при молочниці

У статті розповідається про один з найбільш ефективних і доступних засобів для лікування кандидозу і про те, як використовувати Флуконазол при молочниці.

Грибок кандида, присутній в кожному організмі людини, може стати причиною такого розповсюдженого на сьогоднішній день захворювання, як молочниця або кандидоз. Грибок активізується при певних умовах і може поширюватись по всьому організму. Найбільше схильні до поразки слизові оболонки статевих органів, ротової порожнини, але й інші органи і системи можуть бути заражені кандидозом. Жінки переносять хворобу значно важче, ніж чоловіки, це пов'язано, насамперед, з будовою організму. Дуже молочниця часто переходить в хронічну стадію, особливо у людей, які страждають захворюваннями травного тракту, дихальної системи, імунодефіцитом, цукровий діабет.

Препарати, які використовуються для лікування молочниці, підбирає тільки лікар, після проведення необхідного обстеження і взяття аналізів. Вилікувати захворювання можна за допомогою різних засобів, які відрізняються за силою дії і призначаються при гострому або хронічному перебігу хвороби. Можуть призначатися таблетки, свічки, креми, гелі.

Лікування молочниці Флуконазолом, є найбільш ефективним. Правильно підібраний курс терапії і профілактики сприяє швидкому одужанню, як жінок, так і чоловіків.

Препарат Флуконазол при молочниці рекомендується як дієвий засіб, що випускається на території Росії. Він може вживатися в чистому вигляді, проте слід згадати про те, що Флуконазол входить до складу і інших препаратів від молочниці, таких як: Флюкостат, Дифлюкан, Цискан, Дифлазон та інших. Кожен з них ефективний при кандидозі, відмінність, перш за все в ціні та прояві побічних ефектів у результаті прийому таблеток.

Симптоми захворювання для призначення лікування

 • виражений свербіж, набряк статевих органів;
 • білі або характерні виділення з піхви та уретри;
 • запалення сечового міхура і болі, пов'язані з сечовипусканням;
 • хворобливий статевий акт.

Сукупність симптомів вказує на гострий перебіг захворювання. Без лікування молочниця переходить в хронічну стадію і швидко позбутися від неї не вийде.

Якщо захворювання діагностується і проходить у гострій формі, то доза становить 150 мг препарату Флуконазол за один прийом від молочниці. Для профілактики слід прийняти ще одну таблетку через тиждень, в тій же дозі, що становить 150 мг.

Схема лікування, при якому Флуконазол при молочниці ефективним буде запропоновано тільки після огляду фахівцем.

Інструкція по застосуванню препарату допомагає дізнатися протипоказання, при яких приймати ліки не рекомендується, а також спосіб прийому, побічні ефекти, тривалість використання. Скільки часу буде потрібно приймати призначені кошти, визначає фахівець.

Можливі побічні ефекти від застосування Флуконазолу

 • алергія, висип, свербіж шкіри, кропив'янка;
 • симптоми нудоти,
 • розлад стільця;
 • ниркові кольки при хворобах нирок;
 • розлади психіки при передозуванні.

Жінки, що приймають Флуконазол у дозі 150 мг, зазвичай досить добре переносять лікування. Після курсу даного препарату, іноді лікарями призначаються свічки, як додаткове профілактичний засіб, а також у хронічній формі кандидозу. Ліки починає швидко впливати на поширення грибка в організмі і діє ефективно проти молочниці, при дотриманні призначень.

Дані рекомендації та курс лікування призначений для жінок і чоловіків в гострій формі перебігу хвороби.

У хронічній стадії кандидозу лікувати захворювання стає складніше, тому потрібно підбирати курс терапії індивідуально, з застосуванням додаткових засобів, таких, як таблетки, свічки, мазі і крему.

Рекомендації щодо прийому препаратів проти грибка даються тільки фахівцями. Самолікування може призвести до тяжких наслідків для всього організму.

В даний час вітчизняні виробники випускають препарат під назвою «Флуконазол штада». Його також призначають для лікування молочниці, особливо при виникненні алергії при вживанні антибіотиків і як наслідок, виникає грибкового захворювання.

На відміну від звичайного Флуконазолу, Флуконазол штада випускається в капсулах. Капсульовані препарати краще і швидше всмоктуються в кров, діючи безпосередньо у вогнищі хвороби. Капсули легше ковтаються, у роті не виникає неприємного присмаку.

Флуконазол штада, є таким же ефективним засобом, як і звичайний Флуконазол, ціна коливається в межах 100 рублів за упаковку. Слід приймати за призначенням лікаря.

Статистика застосування засобу проти грибкових захворювань говорить про те, що в 90% випадків, при своєчасному зверненні до фахівця, препарат швидко і добре справляється з симптомами молочниці, не вимагає додаткових засобів лікування. Слід дотримуватися необхідне дозування і рекомендації лікаря.

Однак приблизно 10% жінок і чоловіків можуть страждати хронічною формою кандидозу, при якій потрібно тривалий курсове лікування різними препаратами.

Загальна схема застосування препарату Флуконазол

 1. Одноразово. Доза 150 мг речовини при гострій формі захворювання. Повторити прийом через тиждень (доза 150 мг, одноразово).
 2. При хронічній формі захворювання. Доза 150 мг за прийом, два рази в тиждень, протягом місяця. Для профілактики, протягом шести місяців, по одній таблетці або капсулі 150 мг, один раз на місяць.

Через деякий час, бажано через тиждень після початку прийому препаратів, необхідно пройти повторний огляд і здати аналізи. Для жінок додатково призначають свічки, для більш інтенсивного лікування. Іноді необхідно пити таблетки одночасно застосовуючи свічки або креми. Особливо це стосується хронічних форм молочниці з можливими рецидивами. Скільки часу буде потрібно на терапію залежить від форми захворювання та дотримання рекомендацій.

У чоловіків найчастіше лікування починають із застосування крему і одночасно може бути призначений Флуконазол штада або інше протигрибковий засіб проти candida.

Винятком для прийому препарату є

 • вагітність;
 • грудне вигодовування;
 • гіперчутливість до лікарських засобів;
 • хронічні дерматологічні захворювання;
 • хронічні захворювання нирок, печінки, легенів.

З особливою обережністю слід приймати препарат в перші місяці вагітності. Бажано підібрати терапію, при якій вплив на плід буде мінімальним. Дослідженнями і призначенням лікування в даному випадку може займатися тільки фахівець. Захоплюючись самолікуванням і самодіагностикою можна піддати себе і майбутньої дитини серйозної небезпеки.

Переглядів: 327