Розділ: Народні засоби від молочниці

Як молочниця передається від людини до людини

поширення молочниці

Величезна кількість людей страждає від такого захворювання, як кандидоз або молочниця – це своєрідна грибкова інфекція, яка здатна виникати через розвиток дріжджоподібних грибів Candida. Найчастіше від цього захворювання страждає прекрасна половина людства – жінки.

Багатьох сучасних людей мучать наступні питання:

 • Що таке молочниця?
 • Чи передається молочниця від інфікованої людини?
 • Як передається молочниця?
 • Що ж робити і як лікуватися?
 • Чим небезпечне подібне захворювання для жінок?

Подібна проблема досить актуальна, вона зустрічається у сорока відсотків чоловіків і 80% жінок. Грибок, що викликає захворювання, є постійним супутником людини в сучасному житті. Він присутній в малих кількостях в кишечнику, на шкірі, слизовій оболонці порожнини рота, а також у піхві. Однак коли у людини знижується імунітет, змінюється кислотність, а також має місце тривале або надмірне вживання антибіотиків, грибок розмножується і прогресує.

Чи передається молочниця або це проблема жінок? Лікарі в один голос твердять, що таке захворювання передається. Так як передається молочниця? З подібним питанням допоможе розібратися запропонована інформація.

Зараження відбувається різними способами

Внутрішньоутробне інфікування

Перший спосіб – найпоширеніший, а саме внутрішньоутробне інфікування. Грибок передається від матері до плоду, або ж в процесі пологів. Незалежно від того, яким чином дівчина або жінка народжує: кесарів розтин або ж природні пологи, інфікування малюка відбувається в сімдесяти відсотках. Як бачите, це досить високий рівень небезпеки для дитини. Що може підтвердити ризик зараження плоду? Виявлення грибів Candida в оболонці пуповини, плаценти, а також в навколоплідних водах. В той важливий і радісний момент, коли новонароджений проходить родові шляхи, відбувається небажаний контакт із зараженою піхвою. Таким чином, відбувається зараження дитини від матері.

Придбання захворювання в перший рік життя, спостерігається у більшості інфікованих пацієнтів. Подібний спосіб передачі пов'язаний з контактом сосків жінки під час вигодовування, контактом з руками мами в процесі догляду за малюком, а також з побутовими приладами та продуктами харчування. Грибок Candida зберігає свою активність протягом двох або трьох годин. Частіше всього він знаходяться в сирому м'ясі, молочних продуктах, овочах, фруктах.

Зараження травної системи

грибок Candida

Багато фахівців підтверджують той факт, що часті рецидиви у жінок, пов'язані з генітальним кандидозом в хронічній формі, проявляються з кишечника. Дріжджовий гриб виявляється у випорожненнях. Цікаво те, що кишкові та вагінальні грибки повністю ідентичні. Головний резервуар у жінок – це кишечник, через те, що його мікрофлора розташована практично всюди, навіть в області ануса. Тому, якщо є проблеми з травною системою, то порушується баланс мікрофлори, що сприяє активації інфекції. В результаті чого, гриби стають агресивними і посилено розмножуються, а це в свою чергу сприяє загостренню хвороби. Виникає ризик потрапляння інфекції в жіночі геніталії.

Зараження статевим шляхом, а точніше, урогенітальний кандидоз – це поширена статева інфекція, про це свідчить міжнародна класифікація захворювань. У сорока відсотках випадків саме таким способом передається молочниця. Найчастіше це може статися при незахищеному статевому акті. Як бачите, молочниця передається статевим шляхом, тому думайте про захист.

Інфікування через орально – генітальні ласки

інфікування молочницею під час сексу

Існує можливість інфікування через орально – генітальні ласки. Подібна причина є дуже розповсюдженою, так як грибок може бути присутнім на слизовій оболонці в порожнині рота людини, яка є носієм хвороби. Не забувайте, що молочниця передаєтьтся статевим шляхом, тому дотримуйтесь запобіжних заходів. Недотримання і порушення правил і норм особистої гігієни здатні викликати і загострити захворювання. Робіть профілактику кандидозу, щоб уникнути серйозних загострень.

Для цього виконуйте наступні пункти:

 • зміцнюйте імунітет;
 • займайтеся фізичною культурою, загартовуйтеся, вживайте здорову і корисну їжу, вітаміни;
 • дотримуйтесь гігієни;
 • носіть чисту білизну;
 • уникайте стресів;
 • займайтеся лікуванням хронічних недуг, а також стежте за станом сечостатевої системи свого організму;

Дотримання представлених правил допоможе уникнути подібного захворювання.

Переглядів: 240