Розділ: Лікування молочниці у жінок

Як перемогти дратівливий запах при хворобі

Статистика свідчить про те, що подібна неприємна хвороба вражає до десяти відсотків всіх чоловіків. Найбільш вразливими є жінки – близько сімдесяти п'яти відсотків. Рецидив молочниці зустрічається у п'ятдесяти відсотків представниць прекрасної статі.

Молочниця має багато чітких ознак і проявів, але найчастіше, багатьом, інфікованим складно розібратися в діагнозі. Симптоми можуть проявлятися у різних формах, тому що це залежить від стадії кандидозної недуги. Найпоширенішими симптомами інфекції у жінок є наступні фактори: печіння, свербіж, дуже неприємний запах, виділення, набряклість і почервоніння.

Кожна жінка, яка має такі симптоми обов'язково, відчуває дискомфорт і невпевненість в собі, стає дратівливою, нервовою. Це обумовлено тим, що вона має досить неприємний запах, який відчуває тільки хвора. Саме тому з нею необхідно правильно боротися.

Особливості запаху

Для початку, потрібно дізнатися про особливості запаху, який присутній у жінок у виділеннях при молочниці.

Особливості:

  1. Молочниця має поганий запах, нерізкий. Це є важливою відмінністю подібного захворювання від таких недуг, як гонорея, бактеріальний вагіноз, трихомоніаз.
  2. Запах має кислуватий відтінок, як у кефіру.

Такий симптом, здатний вибити з колії будь-яку жінку, так як це є суцільним головним болем, незручністю, навантаженням для нервової системи. Якщо ви впевнені на сто відсотків у тому, що у вас кандидоз/молочниця, не смійте займатися самолікуванням, тому що:

  1. Кандидоз може протікати паралельно з іншою інфекційною ознакою захворювання. У подібних випадках, для ефективного вирішення проблеми потрібно комбіноване лікування і терапія.
  2. Неправильне лікування може спровокувати хронічну форму хвороби.
  3. Неправильний діагноз може подовжити процес одужання.

Тому необхідно своєчасно відвідувати лікаря, для одержання ефективного і кваліфікованого лікування. Вірний діагноз можливий тільки тоді, коли буде проведений огляд, консультація гінеколога та дослідження піхвових мазків у лабораторії.

Кислуватий аромат можна відчути від виділень, які виражаються в сирнистій формі білого або кремового кольору, бувають слизовими і густими. Це можна вважати основною проблемою, яка супроводжує цю недугу.

Як позбутися

Головна вимога – це дотримання всіх гігієнічних рекомендацій і вимог, дотримання чистоти інтимних місць і носіння чистої білизни. Бажано робити регулярні содові ванночки і підмивання, не рідше чотирьох – шести разів на день. Таким чином, ви позбудетеся не тільки від жахливого запаху, але і від нестерпного свербежу та печіння.

Можете робити спринцювання, використовуючи спеціальні антибактеріальні та протигрибкові медичні препарати, настойки і відвари цілющих трав, а саме: ромашки, чебрецю, шавлії, звіробою, м'яти, череди та багато інших. Рекомендують ставити вагінальні свічки, користуватися протигрибковими гелями і мазями. Своєчасно звертайтеся за медичною допомогою і вам не доведеться страждати від жахливих симптомів кандидозу/молочниці.

Переглядів: 142