Розділ: Лікування молочниці у жінок

Як вилікувати кандидоз за короткий час

У сучасному світі все більше жінок різного віку звертаються до гінекологів з такою делікатною проблемою як молочниця. Популярність обговорення цієї теми зростає. Вона отримала велику поширеність у жіночих журналах і форумах. Немає жодної дівчини, яка, хоча б побічно, не зіткнулася з цією проблемою.

Слід зазначити, що молочниця не відноситься до венеричних захворювань та має зовсім іншу природу. Тому не варто боятися при постановці даного діагнозу.

Прояви і ознаки хвороби

Часто перші ознаки виражаються в неприємних відчуттях в статевих органах. Хворба супроводжується свербінням і печінням, частими білими сирнистими виділеннями, які часто мають неприємний специфічний запах. Кандидоз викликає великий дискомфорт в статевому житті, заважає сексуальному контакту партнерів. Присутній стан психологічного дискомфорту, що супроводжується неприємним почуттям неповноцінності і дисгармонії в особистій сфері.

Дуже часто симптоми супроводжуються почервонінням статевих органів через постійне свербіння і тертя. Можливі й хворобливі сечовипускання.

Головна причина

У нормі в організмі кожної жінки присутня певна кількість грибків, що належать до роду Кандида. Вони присутні, і в роті, і в статевих органах, і в кишечнику. Слід зазначити, що особливо багато їх міститься на слизових оболонках організму. Ці дріжджоподібні грибки ніяк не заважають нормальному функціонуванню організму до тих пір, поки не почнуть розмножуватися. Збільшення цих утворень і веде до розвитку неприємних відчуттів.

Лікарі це захворювання називають кандидоз, воно викликається безконтрольним розвитком грибків аналогічної назви. Відео про те, звідки береться молочниця:

Прояв симптомів

Причини, що викликають розвиток кандидозу у жінок, дуже різноманітні. Виділимо найголовніші з них:

  • Зниження імунітету дуже часто є попередником багатьох неприємностей в плані здоров'я. Коли захисні функції організму пригнічені, антитіла виробляються в меншому обсязі. Наслідок – безконтрольне зростання грибкових клітин роду Кандида. Зазвичай це буває у весняні та осінні періоди, при змінах погодних умов і загостренні авітамінозу;
  • Гормональний збій в організмі жінки. Це може бути викликано тривалим лікуванням антибіотиками, або ж їх неправильним призначенням. Дуже часті прояви сирнистих виділень при вагітності;
  • Захворювання ендокринної і щитовидної залоз сприяють появі кандидозу;
  • Неправильний підбір нижньої білизни. Вона повинна бути зроблена тільки з натуральних волокон бавовняного походження.

Як лікуватися

Для лікування даного захворювання треба звернутися до гінеколога. Лікар поставить діагноз і випише відповідні ліки. Це, в першу чергу, протигрибкові препарати, що діють на придушення функціонування саме цього грибка.

Доповненням до лікування обов'язково повинні стати вітаміни і засоби, які підвищують імунітет. Необхідно зміцнити організм.

Найчастіше лікування статевого партнера не вимагається, якщо у нього відсутні симптоми кандидозу. Але краще попередити хворобу, ніж після боротися з рецидивами.

Пам'ятайте, що молочниця – це не те захворювання, коли можна займатися самолікуванням. Не варто звертати уваги на нав'язливу рекламу, що переконує купити який-небудь препарат, щоб самостійно вилікувати недугу. Симптоми цієї проблеми схожі з багатьма венеричними захворюваннями. Правильна діагностика і своєчасно призначене професійне лікування – запорука повного одужання і виключення симптомів молочниці у майбутньому.

Переглядів: 109