Розділ: Препарати для лікування молочниці

Використання Йодинолу при молочниці у жінок

Молочниця на сьогоднішній день є, мабуть, одним з найпоширеніших захворювань, яким хворіють в будь-якому віці. Виникає хвороба при активному розмноженні грибка в організмі. Проблеми, пов'язані з дріжджовий інфекцією можуть стосуватися різних органів і систем, зокрема сечостатевої, травної, дихальної. Виникає кандидоз на слизовій статевих органів у жінок і чоловіків, може уражати слизову ротової порожнини у новонароджених і дорослих. Грибок зустрічається на шкірі і виражається у формі захворювання нігтів.

При хронічних хворобах і ослабленому імунітеті інфекція здатна проникати в травний тракт, викликаючи розлади травлення, діарею, загострення гастриту і виразки. Молочницю найчастіше можна діагностувати у жінок, хоча у чоловіків в даний час вона зустрічається рідше. Загострення хвороби буває в період вагітності і гормональної перебудови, які виникають саме у жінок.

Основні причини кандидозу

 • ослаблення імунної системи;
 • хронічні захворювання різних органів;
 • діабет;
 • порушення роботи ендокринної системи;
 • тривалий прийом антибіотиків та противірусних засобів;
 • порушення обміну речовин, травлення, дисбактеріоз.

Лікування захворювання має бути комплексним, щоб виключити його повторення і рецидивів. Для призначення певних препаратів при молочниці у жінок, слід пройти обстеження у фахівця і упевнитися в тому, що симптоми хвороби відповідають наявності дріжджовий інфекції. Самолікування рідко призводить до повного одужання, тому перш ніж використовувати різні протигрибкові засоби, необхідно виключити супутні молочниці захворювання. Тільки після постановки діагнозу можна призначати комплексне лікування при молочниці.

Серед засобів, пропонованих для лікування кандидозу у жінок, не останнє місце займає препарат Йодинол.

Властивості йодинола

 1. Препарат має яскраво вираженим протигрибковим і антибактеріальним ефектом.
 2. Йодинол є антисептиком, блокує розмноження бактерій і грибків. Може боротися зі стрептококовою інфекцією і стафілококом, тому часто використовується при запальних захворюваннях дихальних шляхів, отитах, зовнішніх ушкодженнях шкірних покривів, виразках, нагноєннях.
 3. При використанні кошти Йодинол не страждає імунна система, тому що використання натуральних препаратів може тільки поліпшити стан організму.

Необхідно відзначити, що використання Йодинола протипоказано жінкам із захворюваннями щитовидної залози і підвищеної чутливості до препаратів, що містять йод. Тому перш ніж почати лікування грибкового захворювання Йодинол, необхідно пройти обстеження, зокрема у ендокринолога, щоб виключити можливі захворювання ендокринної системи. Також застосування препаратів, що містять йод, може викликати алергічні реакції, шкірні висипання, поява неприємного присмаку в роті. Не слід використовувати Йодинол при особливій чутливості до компонентів препарату.

Препарат не призначають у період вагітності та грудного годування, він не може застосовуватися в лікуванні дітей віком до шести років.

У випадках призначення Йодинола для лікування молочниці, препарат може бути використаний у вигляді розчину, з допомогою якого проводиться спринцювання у жінок.

Процедура спринцювання Йодинол

 • щоб приготувати розчин для процедури необхідно розвести Йодинол в пропорціях 1:1 з кип'яченою водою кімнатної температури;
 • цим складом роблять спринцювання піхви у жінок протягом одного тижня;
 • Йодинол не викликає неприємних відчуттів, печіння або подразнення і його можна використовувати тривалий час при відсутності протипоказань.

Ефективність лікування за допомогою Йодинола доведена неодноразово і вважається, що йод може надавати тільки позитивний вплив на організм жінок, якщо вони не страждають захворюваннями ендокринної системи. Одночасно не слід забувати про те, що одним цим засобом вилікувати захворювання неможливо. Тому Йодинол може використовуватися тільки в комплексній терапії при молочниці.

Бувають випадки, коли використання Йодинола в самому початку первинного захворювання молочниці допомагає повністю позбутися від симптомів кандидозу. У цьому разі вживання інших протигрибкових препаратів може не знадобитися. Якщо хвороба має хронічну форму або тривати досить довго з періодичними рецидивами, то одним Йодинол вилікувати хворобу не вдається.

При наявності численних препаратів, що володіють протигрибковим ефектом, що використовуються для лікування молочниці і ряду інших інфекційних захворювань, викликаних бактеріями і мікробами, Йодинол не завжди можна знайти в продажу. Оскільки засіб недороге і часто застосовується для лікування хронічних захворювань дихальних шляхів, особливо аденоїдах, ангінах, то він може виявитися в дефіциті. Замінити препарат можна різними розчинами, здатними надавати протизапальну, протимікробну дію, які мають не менший ефект у лікуванні кандидозу у жінок, але можуть мати різні побічні ефекти і протипоказання.

Натуральні засоби, до яких відноситься Йодинол, значно полегшують перебіг хвороби і не мають негативного впливу на організм. Тому таким препаратам, сьогодні віддається більша перевага.

При будь-яких радах і рекомендаціях з боку не варто покладатися на випадок і починати лікуватися самостійно. Молочниця не є простою хворобою і наслідки можуть бути дуже важкі. Сьогодні часто можна зустріти хронічну форму захворювання, при якому необхідний комплекс заходів і подальша профілактика.

У складі комплексного лікування при молочниці, Йодинол може застосовуватися в поєднанні з іншими препаратами, так і самостійно. Визначити необхідність і можливість його використання може тільки лікар після постановки діагнозу.

Одночасно з лікуванням при молочниці слід дотримуватися дієти, не вживати великої кількості цукру, проводити гігієнічні процедури з використанням лікарських розчинів і відварів цілющих рослин, як під час лікування, так і протягом тривалого часу після його закінчення, для запобігання повторення захворювання.

Переглядів: 103