Розділ: Препарати для лікування молочниці

Спосіб застосування вагінальних таблеток Клотримазол

Для лікування молочниці застосування вагінальних таблеток Клотримазол є одним з найбільш ефективних способів. Про спосіб застосування цього препарату читайте у статті.

Захворювання, з якими стикається велику кількість дорослого населення, найчастіше жінок, називається молочниця, або кандидоз. Ефективність і тривалість лікування залежить від стадії захворювання, а також призначеної терапії та дотримання певних правил гігієни. Правильне лікування може бути призначено лише фахівцем, після того, як будуть проведені відповідні дослідження і діагноз підтвердиться. Лікування проводиться комплексно, із застосуванням різних засобів. Не варто забувати про те, що обстеження і подальше лікування повинні пройти обидва статевих партнера, інакше хвороба може повторюватися неодноразово.

На сьогоднішній день пропонується досить велика кількість засобів, що використовуються проти захворювання. Клотримазол від молочниці призначається лікарями досить часто як чоловікам, так і жінкам. Він є ефективним засобом, не має яскраво вираженими побічними ефектами, не викликає звикання.

Засоби лікування кандидозу

 • свічки;
 • мазі;
 • таблетки або капсули (вагінальні і для прийому всередину);
 • підмивання та спринцювання різними розчинами;
 • дієта з виключенням гострої їжі;
 • вживання продуктів, що містять біфідобактерії;
 • відновлення імунітету з допомогою имуномодуляторов, вітамінно-мінеральних комплексів.

Кандидоз вражає слизові оболонки статевих органів чоловіків і жінок. Часто ця хвороба зустрічається у новонароджених дітей, іноді молочниця виникає у жінок під час вагітності. При відсутності належного лікування, грибок може поширитися по всьому організму, і хвороба перейде в хронічну стадію. Лікування в гострому періоді протікає значно швидше і ефективніше. При вагітності жінка може передати захворювання дитині ще у внутрішньоутробному періоді, тому необхідно проводити профілактику проти захворювання і вчасно звернутися за допомогою, при появі перших симптомів хвороби.

Клотримазол при молочниці застосовується в якості свічок, мазі, крему, гелю, таблеток. Іноді при лікуванні молочниці вживають спреї. Використовуючи Клотримазол, молочниця може бути вилікувана в протягом декількох днів, але після основного курсу слід провести додатковий, профілактичний курс відновлення організму.

Жінки часто застосовують свічки або вагінальними таблетками.

Для чоловіків бажано використовувати крем або мазь в початковому періоді захворювання. Змащувати уражену область потрібно тонким шаром кошти і почекати повного всмоктування.

Дітям після 12 років, також рекомендується використовувати засоби проти молочниці, зокрема клотримазол, дотримуючись дозування, яка відповідає віковій групі.

При вагітності не рекомендується використовувати вагінальні таблетки, особливо у другій половині, хоча доказів негативного впливу на організм вагітної жінки немає.

Клотримазол дуже ефективний, коли молочниця знаходиться в гострому періоді.

Можливості Клотримазолу

 • лікування кандидозу або молочниці;
 • застосовується в терапії трихомоніазу, мікроспорії, трихофітії;
 • ефективний у боротьбі з мікозами і рядом захворювань, викликаних поширенням грибкової інфекції в організмі.

Клотримазол є лікарським засобом, розробленим для боротьби з дріжджовими грибками, зокрема кандіда.

Однією з форм випуску, є вагінальні таблетки.

Спосіб застосування вагінальних таблеток клотримазол

Перш ніж почати використовувати таблетки для лікування кандидозу, треба уважно ознайомитися з інструкцією по застосуванню і отримати всі необхідні рекомендації від лікаря, тільки після цього можна почати курс лікування.

 1. Застосування таблеток розрахована не менш ніж на тижневий курс.
 2. Інструкція допомагає виконати потрібну дозування і запобігти розвитку побічних ефектів.
 3. Використовують таблетки вранці і перед сном при дозуванні 200 мл або один раз, краще вранці, при дозуванні 500 мл.
 4. При сильній сухості піхви, таблетка повинна вводитися досить глибоко, для повного її розчинення.
 5. Бажано не обмежуватися тільки цим засобом, комплексне лікування включає в себе вживання крему, мазі або гелю, одночасно з вагінальними таблетками для жінок.

Багато жінок віддають перевагу свічкам, вони м'якше, не можуть заподіяти дискомфорт, легше вводяться в піхву. При гіперчутливості організму, краще відмовитися від використання таблеток і підібрати більш щадне засіб від кандидозу.

У профілактичних цілях вагінальні таблетки клотримазол при молочниці краще використовувати один раз в тиждень, протягом місяця. Не варто зловживати лікарськими засобами, якщо немає виражених симптомів захворювання, навіть для профілактики. У цьому випадку дотримання елементарної гігієни може сприяти збереженню здоров'я жінки і чоловіки.

Клотримазол безпечний при використанні в процесі лікування уретриту у чоловіків. Крем або гель наноситься на уражену ділянку два рази в день. Курс складає від трьох до семи днів, залежно від стадії захворювання.

Клотримазол

 • одне з найбільш відомих і ефективних засобів лікування молочниці;
 • відрізняється низькою ціною та наявністю препарату в будь-якій аптеці;
 • різноманітність форм випуску: мазь, гель, крем, спрей, таблетки;
 • практично не має протипоказань.

Молочниця, на перший погляд, не представляє небезпеки для людини, але в запущеній стадії може стати причиною безпліддя у жінок та імпотенції у чоловіків. Вагітність в перший триместр, при наявності грибка в організмі або хронічної форми захворювання, може закінчитися викиднем або народженням дитини з патологією, вродженими канидозом. Дітям доводиться проходити тривале лікування з перших днів свого життя, якщо захворювання передалося ще в утробі матері.

Молочниця може сприяти розвитку або загострення інших захворювань, таких як діабет, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, хвороби підшлункової залози, печінки. Можливі значні гормональні збої, порушення роботи щитовидної залози. Як видно, молочниця може принести багато проблем, якщо не вилікувати недугу в початковому гострому періоді.

Засоби, що застосовуються для лікування молочниці, мають ряд протипоказань, зокрема, більшість з них не рекомендується застосовувати жінкам під час вагітності та при годуванні дитини грудним молоком. Не слід прийняти свічки вагінальні таблетки.

Клотримазол належить до препаратів, які добре зарекомендували себе в гінекологічній практиці, коли молочниця погіршує стан при вагітності. Часто таблетки клотримазолу використовують перед пологами, для очищення родових шляхів.

Для маленьких дітей протипоказано застосування таблеток, почати їх приймати можна після 12 років, до цього віку бажано застосування інших лікарських форм.

При виникненні повторних симптомів, після проведеного курсу лікування клотримазолом, необхідно проконсультуватися з лікарем, для коригування дозування або заміни препарату. Самолікуванням займатися категорично не рекомендується, щоб молочниця не прийняла приховану форму.

На процес лікування, безумовно, впливає наявність хронічних захворювань, особливо у стадії загострення, також дуже важливу роль відіграє імунітет. Як тільки організм втрачає свої захисні функції, це сприяє швидкому росту грибка і як наслідок, виникнення кандидозу.

Переглядів: 290