Розділ: Препарати для лікування молочниці

Клотримазол від молочниці у жінок відгуки

КлотримазолМолочниця є захворюванням, яке в наші дні зустрічається все частіше, як у чоловіків, так і у жінок. Сучасне життя впливає на стан людей, на їхню імунну систему, а саме пригнічений імунітет є основним фактором розвитку бактеріальної та грибкової інфекції в будь-якому організмі. Звичайно більшість людей, зіткнувшись з проблемою кандидозу, починають шукати шляхи її вирішення.

В першу чергу слід відразу звернутися за консультацією до фахівця і пройти обстеження, щоб поставити точний діагноз. Самолікування може призвести до того, що хвороба повністю не буде вилікувана і в результаті все одно доведеться пройти курс терапії, але вона може бути більш тривалою.

Лікують молочницю, використовуючи місцеві засоби, такі як мазь, крем, гель або препарати загальної дії. Існує ряд рекомендацій, які допоможуть в процесі лікування кандидозу і можливості уникнути повторного зараження. Насамперед, це стосується гігієни та підтримки імунітету.

Гігієна та підтримання імунної системи в період захворювання молочницею

 1. Важливо під час лікування молочниці проводити гігієнічні процедури. У жінок, це підмивання та спринцювання з допомогою лікарських розчинів і відварів трав. Також можна використовувати марганцівку, соду, фурацилін.
 2. Спринцювання робиться теж за допомогою лікарських або рослинних розчинів.

  Це дозволяє зняти запальний процес статевих органів і видалити залишки виділень, перед застосуванням препаратів. Не можна проводити дану процедуру у вагітних жінок, щоб додатково не дратувати слизову піхви.

 3. В цілях профілактики слід особливу увагу звернути на гігієнічні процедури. Бажано приймати прохолодний душ, обмивати статеві органи трав'яними настоями. Спринцювання можна робити за рекомендацією лікаря. Краще відмовитися від носіння синтетичної вузької білизни, частіше міняти гігієнічні прокладки. У період лікування бажано відмовитися від використання тампонів під час менструального циклу.
 4. Імунну систему можна підтримувати за допомогою вітамінних комплексів, трав'яних чаїв, натуральних соків. натуральні соки

  Звернути увагу на харчування. Якомога менше вживати цукру і солодких газованих напоїв. Бажано виключити харчування у фаст-фудах, якщо вже присутні захворювання шлунково-кишкового тракту, діабет або схильність до нього, ожиріння та порушення обміну речовин. Імунна система реагує на прийом антибіотиків, отже, потрібно проводити профілактику простудних захворювань і грипу.

Лікування в період захворювання може проводитися різними протигрибковими препаратами загальної або місцевої дії. Найчастіше у жінок використовуються свічки, крем, мазь. Відгуки про застосування таких засобів, говорять про високу ефективність лікування. При хронічній формі кандидозу, призначаються пігулки або капсули для прийому всередину, щоб впливати на розмноження грибка у всьому організмі.

Препаратів для лікування молочниці, на сьогоднішній день існує величезна кількість, і кожен з них здатний позбавити людину від цієї проблеми, при дотриманні рекомендацій та комплексному підході до лікування.

Використання Клотримазолу для лікування молочниці

 1. Одним з давно відомих засобів лікування молочниці, є Клотримазол. крем Клотримазол

  Цей препарат запобігає розвитку грибка у жінок на слизовій піхви. Клотримазол може використовуватися як крем, мазь, свічки або вагінальні таблетки. Відгуки про препарат свідчать, що Клотримазол не завжди здатний впливати на дріжджову інфекцію, але все ж дуже ефективний у застосуванні.

 2. Це досить старий препарат і деякі види інфекції погано реагують на його застосування. Тому, перш ніж використовувати Клотримазол крем, мазь або інші види засобу, бажано отримати призначення від фахівця. Також слід зауважити, що Клотримазол навіть сьогодні є одним з провідних засобів проти кандидозу. Про це говорять і численні відгуки пацієнтів.
 3. Свій вплив Клотримазол чинить не тільки на грибки роду кандида, він ефективний відносно й інших хвороботворних бактерій і вірусів, зокрема з його допомогою можна лікувати стафілококову інфекцію.
 4. Лікування молочниці практично завжди є комплексним. У жінок використовуються свічки, крем або мазь, як найбільш ефективний місцевий засіб. таблетки Клотримазол

  Вагінальні таблетки Клотримазол є подобою свічок, але перш ніж їх застосовувати, необхідно розмочити таблетки для того, щоб їх було простіше ввести в піхву.

 5. Крем або мазь Клотримазол може застосовуватися у жінок замість вагінальних таблеток, особливо в період вагітності. Клотримазол також використовується для лікування чоловічої молочниці.

Відгуки жінок, які пройшли лікування молочниці із застосуванням Клотримазолу

Ніна, 35 років:
«Кілька разів стикалася з молочницею і кожен раз використовувала Клотримазол таблетки. Перший раз зважилася самостійно їх застосувати, хоча й лікар теж схвалив потім мій вибір. Думав, що дешеві препарати не можуть бути настільки ефективні, хоча, може бути, це мій організм так зреагував на нього. Перший раз це було три роки тому. Вперше зіткнулася з молочницею і зовсім не знала, що робити. Подруга порадила саме цей засіб. Скажу, що вже на наступний день у мене практично зникли основні ознаки молочниці. Робила ще кілька днів, в цілях профілактики, як порадили і тільки потім звернулася до гінеколога. Він сказав, що я правильно зробила, хоча не треба самостійно вибирати ліки. Перевірили всі аналізи, лікар призначив ще деякі процедури і сказав, що потрібно дотримуватися дієти, пити вітаміни і відновити мікрофлору. Я тоді хворіла на грип, дуже довго і, мабуть, це і стало причиною молочниці. Так пояснив лікар. Минуло три роки, і ось знову у мене молочниця. Причина, правда, вже в іншому, але я відразу згадала, як лікувалася в минулий раз. Сходила до лікаря, пояснила, що вже колись лікувалась Клотримазолом, він порадив використовувати його і в цей раз. У мене не було жодної реакції на цей препарат, іноді буває і алергія, але в моєму випадку організм добре реагував. Стала знову використовувати таблетки та свічки. В цей раз теж вистачило кількох днів, аби симптоми зникли повністю. Я ще пропила профілактичний курс протигрибкових засобів і в результаті, на сьогоднішній день молочниці більше немає».

Олександра, 40 років:
«Так вийшло, що з'явилася така неприємна хвороба — молочниця. Ніколи раніше з подібними речами не стикалася, але, мабуть, все в житті трапляється, тому і мене не оминула така проблема. Після серйозної хвороби, з'явилися неприємні симптоми, виділення, навіть кровотечі були кілька разів. У підсумку довелося звернутися до гінеколога. Здала всі аналізи, і поставили діагноз. Молочниця. Звичайно, було неприємно, але треба щось робити. Запропонували кілька варіантів лікування, оскільки раніше ніколи не було молочниці, лікар сказав, що може допомогти звичайний препарат Клотримазол, нашого виробництва, дуже недорогий. Я спочатку з недовірою поставилася до такого призначення, але все ж вирішила повірити фахівцю. Купила таблетки і в той же день почала лікування. Треба трохи пристосуватися до введення таблеток, можливо свічки простіше використовувати, але це тільки перший раз. Саму таблетку треба розмочити, щоб ввести її. Так і зробила. Робила процедуру на ніч. Попередньо сказали потрібно спринцюватися розчином марганцівки. Це теж зробила. Потім ввела таблетку. Вранці ніяких неприємних відчуттів не було, і виділення майже припинилися. Кажуть, що бувають реакції на Клотримазол, але у мене ніколи алергії не було. Робила процедуру ще два дні, потім пішла на прийом. До цього моменту ніяких симптомів вже практично не залишилося. Лікар сказав, що потрібно ще кілька днів для профілактики користуватися таблетками. Робила ще кілька днів і в результаті всі проблеми зникли. Минуло вже три місяці. Молочниця не повернулася. Тому дуже рекомендую не відмовлятися від такого простого способу лікування хвороби».

Ірина, 38 років:
«Молочниця застала мене в період вагітності. Мабуть якісь хронічні болячки дали про себе знати. Вагітність друга, звичайно організм вже не молодий. Але в перший раз проблем не було, а ось зараз сталося. Довелося використовувати засоби лікування. Запропонували Клотримазол мазь або крем, щоб прибрати запалення. Є ще пігулки або свічки, але мені сказали, що краще не використовувати їх при вагітності. Тому потрібно застосовувати саме мазь або крем. Змащувала ділянки, де було запалення. Тут треба ще сказати, що бажано використовувати прокладки, щоб білизна не бруднилася, на всякий випадок. Мазала кремом тиждень. Всі симптоми зникли. Тому, вважаю, що Клотримазол крем дуже хороший препарат, хоча чула й інші думки про нього. Мені допомогло, а це головне».

Вікторія, 28 років:
«Зіткнулася з грибком перший раз. Багато чула про молочницю, але не думала, що доведеться самій з цією проблемою стикнутися. Злякалася спочатку, але потім вирішила, що треба ж щось робити. Пішла в аптеку, попросила щось просте від молочниці. Мені порадили Клотримазол. Сказали, що це старий і перевірений препарат і коштує не дорого, на відміну від рекламованих засобів. Знаю, що при молочниці використовують свічки, а тут таблетки вагінальні, але зміст той самий. В цей же день стала використовувати. Прочитала інструкцію, там все ясно і зрозуміло описано. Потрібно використовувати на ніч, 6 днів. Я вирішила, що спробую. У перший день зробила, вранці свербіж майже зник, а до цього було дуже неприємно. І виділення практично припинилися. Після третього дня все зникло, але я вирішила доробити, як в інструкції написано. У підсумку, молочниці більше немає. Єдиний мінус, це те, що потрібно таблетки мочити водою, напевно свічки зручніше використовувати, але зате дешево вийшло і ефективно».

Ірина, 25 років:
«Напевно, кожен сьогодні чув про молочницю. І реклами багато і серед знайомих теж можна почути розповіді про неї. Ось і мене ця проблема не оминула. Знову ж таки, мої друзі, порадили наш препарат від грибка, Клотримазол. Звичайно, я думала, що краще купити те, що пропонують в рекламі, але в підсумку вирішила, що гірше вже не буде, тому купила свічки, як потім зрозуміла, не свічки, а таблетки, але теж в піхву треба їх вводити. Лікування не швидке виявилося, тиждень користувалася на ніч таблетками. По одній штуці вводиться, перед цим краще спринцювання зробити, щоб ефективніше було. Знаю, що деякі використовують крем або мазь для лікування, але це вибір індивідуальний. Через тиждень не залишилося жодних симптомів. Сподіваюся, що молочниця до мене не повернеться».

Переглядів: 1142