Розділ: Лікування молочниці у жінок

Як лікувати кандидоз за допомогою крему

Кандидоз/молочниця надає масу негативних емоцій, незручностей і проблем для всіх дівчат і жінок. В результаті чого, представниці прекрасної статі йдуть на жертви: відмову від нормального сексуального життя і зміну всього режиму. У фармацевтичному світі є величезний спектр різних препаратів, призначених для лікування молочниці у жінок, що допомагають позбутися цієї недуги і розпрощатися з надокучливими симптомами. У переліку всіх ефективних ліків може заплутатися кожна дівчина, і не зможе вибрати те, що їй підійде найбільше.

Для лікування кандидозу у жінок використовують медичні засоби, що приймаються всередину, або – місцеві препарати, що надають допоміжний вплив на уражену ділянку. В основному це креми від молочниці або вагінальні свічки.

Швидке та ефективне лікування

Що краще вибрати для швидкого та ефективного лікування? Вибір відповідного препарату – це особиста справа кожної пацієнтки, необхідно віддавати перевагу тому, що більше подобається. Форма ліків – це не головне, звертайте увагу на їх внутрішній зміст. На зовнішні статеві органи досить зручно наносити спеціальний крем або мазь, а вагінальну свічку – вводити в піхву.

Якщо дивитися з іншого боку, то можна відзначити, що мазь набагато дешевше, ефект її дії можна спостерігати відразу. Гарним доповненням до пігулок будуть такі мазі як: «Пімафуцин», «Дифлюкан», «Ністатин», «Клотримазол» та інші. Як бачите, вибір мазів досить великий і доступний для кожного.

В чому полягає принцип дії крему або мазі у лікуванні такого захворювання? Такі засоби відносять до препаратів з місцевим впливом. Коли він стикається з ураженою ділянкою слизової оболонки або шкіри, надає руйнівну дію на дріжджові гриби Кандида, розвиток і розмноження яких викликає молочницю. Активна речовина, що міститься у складі препарату, чинить згубний вплив на печінку. Таблетки – більш шкідливі, але не всі.

Перевірений засіб для жінок

Який засіб є найбільш перевіреним серед жінок і дівчат? Найкращим місцевим препаратом для лікування такого захворювання є ністатиновий крем від кандидозу. Коли застосовують Ністатин у формі крему, то він не проникає в кров, саме тому одним з головних ускладнень може бути – роздратування і почервоніння. Плюс таких ліків полягає в їх скромній ціні, а мінус – це коричневий колір препарату, здатний бруднити білизну. Не рекомендують використовувати під час протікання вагітності і в період лактації.

Найпопулярніша мазь

Найчастіше гінекологи прописують своїм пацієнткам мазі, що містять Клотримазол. Це ефективний, універсальний засіб, що не має побічних ефектів і протипоказань. Речовина, що надає активний вплив на грибок, дуже швидко всмоктується. Мазь має приємний білий колір, легку і щільну консистенцію, не розтікається та не витікає. У першому триместрі вагітності та під час годування грудьми забороняється його використання.

Найбільш безпечний засіб

Що є самим безпечним засобом у жінок, в лікуванні такого захворювання? Самим безпечним, ефективним і перспективним кремом від кандидозу є відомий «Пімафуцин», що надає сильнодіючий вплив. Можна використовувати годуючим і вагітним жінкам/дівчатам. Є безпечним у лікуванні новонароджених малюків.

Переваги під час лікування:

  1. Доступна ціна.
  2. Простота і легкість використання.
  3. Можливе застосування не тільки серед жінок, а й чоловіків і дітей.
  4. Можна лікувати немовлят.
  5. Швидкий та ефективний результат.
  6. Мінімальний перелік побічних негативних ефектів, що проявляються почервонінням, свербіжем, роздратуванням на місці використання крему.

Недоліки подібних лікарських засобів:

  1. Токсичність.
  2. Негативний вплив на роботу і функціонування печінки.
  3. Жирні і брудні плями на одязі, проявляються після використання.

Будь-який із зазначених медичних препаратів можна використовувати за призначенням лікаря. Більшість жінок віддають перевагу саме кремам від молочниці, а не іншим формам ліків.

Переглядів: 102