Розділ: Народні засоби від молочниці

Лікування молочниці кефіром

лікування кефіром молочниці

Грамотне і повноцінне лікування кандидозу/молочниці, яке дозволяє використовувати корисний кисломолочний продукт – кефір, вважається досить ефективним і поширеним. Його використання у боротьбі з подібним грибковим захворюванням дозволить уникнути ускладнень і переходу хвороби в клінічну стадію. Вона проявляється болючими відчуттями під час статевого контакту і сечовипускання.

Ви можете побороти молочницю без використання шкідливих медикаментозних препаратів, які чинять негативний вплив на мікрофлору шлунка і кишечника. Баланс мікрофлори забезпечує молочна кислота. Вона продукує спеціальні та корисні лактобактерії, які забезпечують надійний захист слизової оболонки. Саме тому, щоб відновити природний баланс, необхідно привести в норму рівень молочної кислоти, що міститься в організмі.

Кефір при молочниці є одним з кращих і найбільш ефективних засобів, який здатен вирішити таку проблему і відрегулювати рівень молочної кислоти. Зверніть увагу, що вживання одного кефіру не допоможе позбавитися від молочниці і її жахливих проявів. Для успішного результату лікування, вам необхідно дотримуватися спеціального комплексу процедур і заходів, одним з них є збалансована і повноцінна дієта.

Щоб дотримуватися гармонійного балансу, ви зобов'язані виключити деякі продукти харчування зі свого раціону, які впливають на стимуляцію і розвиток дріжджового кандидозного грибка. Також ви можете збільшити кількість продуктів, які допоможуть впоратися з інфекцією.

Дієта і перелік продуктів

дієта при молочниці

Оптимальна і якісна дієта повинна складатися з певного переліку продуктів і вітамінів. Досить важливо, щоб у їжі були присутні свіжі і парені овочі (буряк, капуста, морква, брокколі та інші). Бажано обмежити вживання всіляких фруктів, виняток становлять несолодкі види. Все це потрібно вживати паралельно з кисломолочними продуктами.

Лікарі рекомендують включити в раціон такі корисні продукти:

 • гречка, рис;
 • ягоди у сирому вигляді – брусниця, чорниця і журавлина;
 • їжа, приготовлена з додаванням часнику, цибулі, зелені, оливкової і лляної олії;
 • білкова їжа: морепродукти, відварна яловичина та курятина, яйця, сир, пісна рибка;

Різні кисломолочні продукти, у тому числі і кефір, приносять величезну користь при лікуванні молочниці/кандидозу, так як забезпечують зміцнювальний вплив на імунітет, ослаблений хворобою. Благотворно впливають на нормалізацію і функціонування роботи шлунка, кишечника. Не забувайте про вжиття протигрибкових медикаментів, що забезпечить повноцінне і якісне лікування.

Виключіть з раціону такі продукти:

 • гриби;
 • кетчуп, гірчицю;
 • продукцію, що містить у своєму складі дріжджі;
 • шоколад, мед і різні солодощі;
 • гостре, солоне і пряне;
 • жирну їжу;
 • тверді сири;
 • квас, пиво;

Тампони і спринцювання

спринцювання кефіром при молочниці

Кефір використовується в процесі лікування дріжджового кандидозного грибка всілякими перевіреними способами, найпоширенішим є спеціальний тампон. Спосіб застосування: візьміть звичайний тампон, занурте його в кефір кімнатної температури і вставити його в піхву. Перед використанням підготовленого тампона, бажано підмитися ромашковим відваром, який володіє дивовижною антибактеріальною дією.

Можете використовувати його для спринцювання. Процедура не представляє ніяких складнощів і хворобливих відчуттів. Для початку необхідно сходити в туалет, потім ретельно підмитися і провести спринцювання кефіром кімнатної температури. Якщо у вас присутні яскраво виражені виділення, то можете скористатися досить ефективним і перевіреним методом.

Для цього необхідно підігріти літр води додати столову ложку магнезії. Підготуйте розчин, проведіть спринцювання піхви і вставте змочений в кефірі тампон. Перш ніж скористатися вищеописаними способами, необхідно звернутися до лікаря за консультацією. Не займайтеся самолікуванням.

Переглядів: 98