Розділ: Народні засоби від молочниці

Лікування молочниці часником

часникГрибкові захворювання сьогодні є одними з найпоширеніших, зокрема кандидоз. Ця хворба однаково вражає чоловіків, жінок і дітей у ранньому віці. Причин для її виникнення досить багато, серед них, однією з основних є пригнічений імунітет і як наслідок неможливість організму опиратися інфекціям. Грибок кандида живе в будь-якому організмі, але його активність може початися завдяки впливу зовнішніх факторів, через наявність хронічних захворювань, з періодичними загостреннями, при недотриманні гігієнічних правил, несвоєчасному зверненні до фахівця або самолікування.

Щоб впоратися з основною проблемою, відновити імунну систему, необхідно уважно ставитися до свого здоров'я і при перших симптомах звертатися за консультацією і лікувати захворювання. Імунітет можна підтримати за допомогою природних засобів, що володіють здатністю впливати на захисні сили організму. В лікуванні кандидозу, природні засоби мають також велике значення. Лікування молочниці часником застосовується в комплексній терапії, рекомендованій лікарями. Відгуки фахівців про застосування часнику говорять про те, що його використання дійсно сприяє швидкому позбавленню від молочниці і багатьох інших захворювань, пов'язаних з бактеріями і вірусами.

Природні властивості часнику

властивості часнику

  1. Часник є одним з найсильніших засобів, здатних відновити імунітет людини при різних захворюваннях і підтримувати його протягом тривалого часу. З його допомогою можна лікувати багато-які інфекційні та запальні захворювання.
  2. Використовуючи його в щоденному раціоні можна повністю позбавити організм від активного розмноження грибка.
  3. Часник має антибактеріальну, дезінфікуючу дію. Достатньо вживати невелику кількість цього продукту щодня, щоб уникнути розвитку інфекційних захворювань і, зокрема, вплинути на можливий розвиток кандидозу.
  4. Антиоксидантні властивості сприяють регенерації тканин і впливають на процеси старіння. Часник може використовуватися для лікування хвороб травного тракту, серцево-судинної системи.

Часник рекомендується від молочниці при гострій і хронічній її формі, як додатковий засіб у лікуванні. Не варто забувати про те, що тільки після правильної постановки діагнозу можна починати лікування кандидозу лікарськими засобами. Якщо використовуються народні засоби, як для лікування, так і для профілактики грибкових, інфекційних або інших захворювань, то можна говорити про те, що крім користі це нічого не принесе. Тому щоденне вживання часнику дасть можливість організму відновити свої внутрішні резерви. Відгуки тих, хто використовував цей продукт говорять про те, що ефективність його дуже висока.

Способи застосування часнику при грибковому захворюванні

застосування часнику при молочниці

  1. У період лікування кандидозу часник можна вживати всередину, приблизно дві часточки в день, для підняття імунітету і очищення кишечника.
  2. Для підмивання в період молочниці, роблять часникову воду. Береться невеликий шматочок часнику, приблизно одна часточка і заливається літром окропу. Потім склад закривається кришкою і настоюється півтори години. Після цього остиглий розчин використовують для гігієнічних процедур.
  3. В деяких випадках можна за допомогою часникового розчину робити спринцювання. В цьому випадку потрібно використовувати засіб з обережністю, дотримуючись пропорцій, інакше при тривалому застосуванні, замість зняття симптомів молочниці, можна отримати роздратування слизової піхви. Розчин для спринцювань готується з розрахунку 1 зубчик часнику, подрібнений у порошок на 2 склянки окропу. Спринцювання таким складом рекомендується робити один раз на день.
  4. Лікувати молочницю можна і за допомогою тампонів з часником. Для цього потрібно взяти невелику часточку і обернути її в стерильну марлю, зробивши невеликий тампон для введення в піхву. Перед використанням його потрібно змочити в оливковій або будь-якій іншій олії для більш легкого введення всередину. Такі тампони добре робити на ніч. Необхідно відзначити, що при виникненні неприємних відчуттів, подразнення або сильного печіння, потрібно відразу видалити тампон з піхви. Скоріше всього слизові оболонки вже сильно роздратовані або на них є виразки, і місцеве застосування часнику неможливо. У цьому випадку варто зупинитися на вживанні його тільки в їжу, як противірусний, протигрибковий засіб.
  5. При кандидозі рекомендуються напої, що містять вітаміни, мікроелементи, біфідобактерії, які підвищують імунітет і здатні відновлювати мікрофлору кишечника. Приготувати подібний напій можна за допомогою часнику, лимона, імбиру, чорної смородини. Всі складові змішуються, заливаються водою і доводять до кипіння. Потім напій слід настояти протягом кількох годин. Пити можна по чверті склянки двічі на день.

Корисні властивості часнику незамінні в процесі лікування багатьох захворювань, але не слід забувати про те, що існують і протипоказання.

У деяких випадках вживати часник в чистому вигляді слід з великою обережністю.

вживання часнику при кандидозі

Під час вагітності необхідно попередньо проконсультуватися зі своїм лікарем, перед тим як застосовувати будь-який засіб і лікувати молочницю.

Часте вживання часнику може створювати неприємний запах з рота і від тіла, тому деякі люди вважають за краще не лікувати хворобу цим продуктом. В цьому випадку можна використовувати готовий порошок, який володіє такими ж властивостями, як і свіжа рослина. При вживанні порошку неприємного запаху не виникає.

У будь-якому випадку не варто забувати про те, що тільки комплексний підхід до проблеми, може допомогти позбавитися від молочниці. Відгуки тих, хто використовував часник, говорять про те, що він дійсно може допомогти в процесі відновлення здоров'я, але у всіх випадках потрібна попередня консультація, і забувати про те, що існують лікарські препарати теж не варто. Вилікувати хворобу повністю тільки з застосуванням природних засобів вдається дуже рідко.

Переглядів: 308