Розділ: Препарати для лікування молочниці

Мазі від молочниці у чоловіків

На сьогоднішній день фармакологічна промисловість пропонує великий спектр лікарських засобів для лікування кандидозу. Мазь від молочниці у чоловіків одне з найбільш ефективних лікарських форм.

Захворювання, пов'язане з поширенням грибка кандида в організмі називається кандидоз або молочниця. На сьогоднішній день цим захворюванням страждають в рівній мірі чоловіки і жінки. Кандидоз може мати гостру або приховану форму, часто переходить в хронічну. Ускладнюється перебіг хвороби тим, що існує ряд захворювань стимулюють виникнення молочниці, сприяють поширенню грибка в організмі.

До таких захворювань належать діабет, СНІД, туберкульоз, хвороби органів травного тракту, частіше всього підшлункової залози, ендокринної, дихальної систем. Чоловіки менш активні при зверненні до лікарів, тому лікування може затягнутися. Найчастіше молочниця передається від статевого партнера, якщо не почати лікування обох, то після курсу терапії, через деякий час хвороба повертається.

Прояв кандидозу у чоловіків

  1. В першу чергу молочниця вражає статеві органи чоловіка.
  2. Виникає почервоніння, набряклість головки статевого члена, поява білого нальоту.
  3. Відчувається свербіж під час сечовипускання.
  4. При наявності хронічної форми кандидозу, можливі гнійні виділення, поява кислого запаху.

Для того щоб правильно поставити діагноз слід звернутися до фахівця, який призначить необхідні препарати. Самолікування загрожує тим, що молочниця перейде в приховану або хронічну форму.

Що застосовується для лікування кандидозу у чоловіків

Традиційно, як жінки, так і чоловіки використовують для лікування молочниці схожі засоби. Це мазі, креми, свічки, капсули або таблетки. Всі препарати проти кандидозу та його розвитку повинен призначити лікар, після обстеження і постановки діагнозу. Залежно від цього вибирається терапія, яка буде використовуватися для лікування чоловіка при захворюванні молочницею, призначаються відповідні препарати.

Для лікування канидоза у чоловіків, в гострій формі прояви, використовують різні мазі і крему. Вони легко наносяться, рідко мають побічні ефекти. Однак, застосовуючи мазі або крему необхідно враховувати, що в склад входить тільки одна активна речовина, що не дає можливості вилікувати молочницю за один раз. Курс лікування у чоловіків у середньому становить тиждень. Пропоновані кошти можна знайти в будь-якій аптеці. Перш ніж використовувати мазь або крем необхідно уважно прочитати інструкцію і слідувати схемі призначеного лікування.

  1. Пімафуцин. Протигрибкова Мазь, у складі присутня антибіотик. З його допомогою зупиняється ріст грибка, пригнічується його життєдіяльність. Використовують мазь один раз на добу, змащуючи тонким шаром головку статевого члена. Курс складає від 5 до 10 днів, залежно від стадії та форми захворювання. Одна з переваг застосування Пимафуцина є відсутність алергічної реакції, можливість призначати для лікування не тільки грибкових захворювань. Однак в окремих випадках можуть виникнути неприємні відчуття, при гіперчутливості шкіри. При цьому слід припинити застосування мазі і звернутися до фахівця. Протипоказаннями для застосування мазі є гіперчутливість, вагітність. Жінки можуть використовувати для лікування молочниці свічки Пімафуцин.

  2. Клотримазол. Цей крем, а також мазь і свічки популярні в лікуванні молочниці у чоловіків і жінок. Володіючи потужним протигрибковим ефектом, мазь сприяє швидкому одужанню, при дотриманні всіх рекомендацій. Клотримазол належить до групи імідазолів і випускається як у формі мазі і крему, так і в таблетках. Жінки можуть використовувати свічки. Лікування чоловіки слід починати з мазей, щоб усунути дратівливі симптоми захворювання. Вже на наступний день настає полегшення, зникає свербіж, але курс терапії слід завершити повністю, щоб не було ускладнень кандидозу. При застосуванні будь-мазі і зокрема клотримазолу, необхідно деякий час не надягати нижню білизну, до повного вбирання кошти. Процедуру слід проводити не менше двох разів на день. Можливе виникнення побічних ефектів. При будь-яких незвичайних відчуттях, застосування препарату слід припинити і звернутися за консультацією до фахівця. Протипоказаннями для застосування мазі є гіперчутливість до компонентів препарату, вагітність та годування груддю.

  3. Ністатинова мазь, як і всі інші кошти від кандидозу використовується за призначенням лікаря. Це протигрибковий антибіотик і якщо його вживати тривалий час, то може виникнути ряд побічних ефектів. При застосуванні мазей, до складу яких входять антибіотики слід пам'ятати, що вони знищують корисну мікрофлору і після лікування піде курс відновлення організму. Лікування нистатиновой маззю тривати в середньому п'ять днів. Слід вранці і ввечері наносити засіб на уражені ділянки тонким шаром. Хронічна форма захворювання потребує повторення курсу, з перервою в два тижні. Ряд побічних ефектів може призвести до того, що буде потрібно заміна препарату. У процесі застосування мазі можуть спостерігатися алергічні реакції, іноді нудота, головний біль і підвищення температури. При виникненні хоча б одного симптому, слід негайно припинити лікування. Мазь дуже часто викликає саме алергічну реакцію, всі інші симптоми виникають вкрай рідко. Протипоказаннями для застосування мазі є гіперчутливість, вагітність і годування груддю. Ністатин також випускається у формі таблеток і свічок.

  4. Крем від молочниці Кандид, так само рекомендується до застосування фахівцями. Він володіє протигрибковим ефектом і досить добре зарекомендував себе при лікуванні кандидозу. Лікування триває близько тижня. Застосовувати крем необхідно два рази на день. Він має добре поглинається і не викликає алергічної реакції. При гіперчутливої шкіри може з'явитися легке роздратування, яке зникає самостійно після припинення використання крему. Жінкам призначають Кандид у формі таблеток або вагінальні свічки. У період вагітності не рекомендується застосування даного засобу.

Всі засоби, що застосовуються для лікування грибкових захворювань, як для чоловіків, так і для жінок сприяють одужанню, але слід пам'ятати, що для повного зцілення, після курсу терапії, необхідно піднімати свій імунітет і дотримуватися гігієни.

В період лікування слід відмовитися від прийому алкогольних напоїв, дотримуватися дієти, по можливості не вживати гостру їжу. В раціон потрібно вводити кисломолочні продукти містять біфідобактерії.

Лікувати необхідно обох партнерів, інакше доведеться звертатися за допомогою неодноразово. Самолікування може призвести до того, що хвороба перейде в хронічну стадію, тому що всі препарати можуть чинити різний вплив на організм і проявляти себе неоднозначно. Особливо обережно застосовувати мазі, креми, таблетки та свічки слід людям з яскраво вираженою алергічною реакцією гіперчутливістю, також жінкам під час вагітності. Для цієї категорії, особливо під час вагітності, лікування проводитися тільки під суворим наглядом спеціаліста.

Не слід займатися самолікуванням, можливо, що симптоми нагадують кандидоз, можуть ставитися до іншого захворювання.

Переглядів: 546