Розділ: Препарати для лікування молочниці

Медикаментозний препарат Фуцис від молочниці

Фуцис проти молочниці

Молочниця/кандидоз – це грибкове захворювання, що виникає в результаті росту умовно-патогенної флори. Молочниця проявляється дуже неприємними формами: дратівливістю, жахливою сверблячкою, печінням, виділеннями, поколюваннями та іншими симптомами. Найстрашніше – це постійний і настирливий дискомфорт, який не дає зосередитися або розслабитися.

Одним з ефективних і досить популярних медикаментів є Фуцис від молочниці. Що ж таке Фуцис, і яким чином потрібно його приймати? Це спеціальний медичний препарат, досить поширений і затребуваний, через свій широкий спектр дії з протигрибковим ефектом. Основною діючою речовиною препарату є Флуконазол.

Чому необхідно приймати подібні ліки від молочниці? Хитрість лікування полягає в тому, що в процесі всмоктування препарату, здійснюється руйнування грибка. Завдяки цьому, відбувається порушення біосинтезу стеролу, а саме пригнічення метаболічних процесів. Форма випуску ліків – таблетки, гель, розчин, призначений для інфузійного введення.

Деякі факти

лікування молочниці препаратом Фуцис

Перед тим як почати приймати препарат, ви зобов'язані знати наступні факти:

 1. Фуцис має величезну кількість протипоказань.
 2. Відмовтеся від водіння будь-якого виду транспорту.
 3. Алергічні реакції та індивідуальна непереносимість компонентів препарату.
 4. Підвищена чутливість.
 5. Порушення смаку й апетиту.
 6. Апатія.
 7. Головний біль, запаморочення і судоми.
 8. Нудота і блювання.
 9. Діарея, метеоризм.
 10. Шкірний висип та свербіж.
 11. Проблеми з печінкою, розвиток гепатиту.

Препарат у формі гелю та таблеток

Під час орального прийому, активні речовини препарату всмоктуються і активно функціонують. Ви зможете його вживати не тільки при вагінальному кандидозі, але під час молочниці кишкового тракту і кишечнику, ротової порожнини. Це є важливою перевагою такого медикаментозного засобу.

Він є дуже зручним засобом для лікування молочниці статевих органів не тільки у жінок/дівчат, але й у чоловіків. Єдине, що необхідно робити, так це прийняти душ, а потім нанести гель на статеві органи. Рухи повинні бути плавними і обережними, щоб не заподіяти біль при нанесенні на уражені ділянки тіла. В залежності від стадії і ступеня занедбаності недуги, курс лікування може значно збільшитися від шести днів до п'яти тижнів.

Лікарі забороняють використовувати подібний засіб в гелі вагітним жінкам, так як він являє загрозу для плода.

Протипоказання до застосування такого медикаментозного препарату:

 1. Період вагітності.
 2. Дітки, які не досягли семи років.
 3. Годуючі матусі.
 4. Ниркова недостатність.
 5. Індивідуальна непереносимість, а також підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу.

Однак, незважаючи на всі протипоказання і побічні ефекти, ви повинні звернути свою увагу на такий препарат, як Фуцис. Слід зазначити, що цей препарат має досить престижні премії в області медицини, а також величезну кількість позитивних відгуків пацієнтів і рекомендацій медичних працівників. Важливою перевагою і плюсом є доступна і демократична ціна.

Причини рецидивів

Фуцис при лікуванні кандидозу у жінок

Дуже часто жінки, які застосовували Фуцис і тільки позбавилися від молочниці, незабаром помічають її симптоми знову. З чим це може бути пов'язано?

Всім відомо, що поява рецидивів впливає на якість життя і загальний стан пацієнтки. Численні факти і спостереження дозволяють виділити три основні причини, які сприяють рецидиву такої болісної і страшної інфекційної недуги, як молочниця/кандидоз. Причини:

 1. Дисбактеріоз піхви.
 2. Низька комплаєнтність лікувального курсу та терапії: пацієнтка порушує режим лікування, не дотримується гігієни та рекомендацій лікуючого лікаря та інше.
 3. Часткова санація піхви.

Своєчасно звертайтеся за медичною допомогою і не займайтеся самолікуванням, так ви зможете уникнути ускладнень та страшних наслідків.

Переглядів: 2229