Розділ: Препарати для лікування молочниці

Мікомакс від молочниці

Хвороба під назвою молочниця або кандидоз, доставляє людині масу проблем і дискомфорту. Починається вона практично завжди з яскраво виражених симптомів. Основною причиною виникнення хвороби найчастіше вважається пригнічений імунітет і не здатність організму боротися з інфекцією. Також часто молочниця з'являється після перенесених простудних захворювань і грипу, якщо лікування проводилося із застосуванням антибіотиків. У цьому випадку імунітет людини також падає і як наслідок може з'явитися молочниця.

Викликає хвороба грибок Кандида, який активізується тільки під дією певних факторів, а в звичайний час може зовсім себе не проявляти і людини не турбувати.

Якщо молочниця почалася в перший раз, не слід намагатися вилікувати її самостійно. Тому є ряд причин. Найчастіше самолікування призводить до придушення хвороби і зникнення явних симптомів, але при цьому вона залишається не вилікуваним та переходить у хронічну стадію з періодичними загостреннями.

Всі поради, які можна отримати від знайомих, які вже перехворіли цією хворобою, не завжди можуть допомогти конкретній людині. Лікування молочниці практично завжди індивідуально і залежить від форми та стадії її перебігу. Також важливо враховувати наявність хронічних захворювань, які можуть ускладнювати одужання, підвищеній чутливості до компонентів препаратів, які будуть застосовуватися, а значить можливість виникнення алергічних реакцій. Існує величезна кількість препаратів, які можуть допомогти позбавитися від молочниці назавжди, але лише правильне і своєчасне їх застосування дозволяє вилікувати захворювання і уникнути небажаних наслідків, які дуже часто супроводжують молочницю.

Одним з препаратів від кандидозу, про який піде мова, є Мікомакс.

Мікомакс від молочниці успішно застосовується в терапії цього захворювання і досить часто рекомендується лікарями в процесі лікування. Відгуки про використанні кошти говорять про його ефективності і простому застосуванні.

Кілька слів про Микомакс

  1. Мікомакс є протигрибковим препаратом широкого спектра дії.
  2. Він використовується для лікування не тільки грибкової інфекції, але успішно застосовується для лікування інших інфекційних захворювань.
  3. Мікомакс використовують для лікування молочниці, яка з'явилася на слизових оболонках статевих органів або ротової порожнини, а також шкіри.
  4. Препарат застосовують у терапії лікування Сніду, тому що молочниця практично завжди супроводжує хвороби, пов'язані з імунодефіцитом.
  5. Мікомакс також призначають для профілактики захворювання тих людей, організм яких схильний до молочниці або інших форм інфекції, після важких операцій і хіміотерапії.

  6. Існують і деякі протипоказання щодо прийому препарату. Його не призначають під час вагітності, грудного годування, при загостренні захворювань печінки і серцево-судинної системи, а також дітям до 3 років.
  7. Відгуки тих, хто використовував Мікомакс для лікування молочниці, говорять про те, що його ефективність досить висока, порівняно з іншими протигрибковими засобами. Він не викликає звикання і побічних ефектів.
  8. Дозування повинна призначатися тільки фахівцем, індивідуально в кожному випадку захворювання. Найчастіше це одноразовий прийом препарату в дозі 150 мг. Також Мікомакс випускається в дозах 50 і 100 мг. Основним складовим кошти є флуконазол. У деяких випадках може бути використаний сироп або розчин для ін'єкцій. В інших формах Мікомакс не випускається.

Ціна Микомакса — близько 200 рублів за упаковку з одного капсулою (№1) та 550-600 рублів за упаковку з трьох капсул (№3).

Відгуки про засіб Мікомакс в лікуванні кандидозу

Олена, 39 років:

Багато років тому я зіткнулася з такою хворобою, як молочниця. Дуже неприємна таке захворювання, що викликає страшний дискомфорт і масу проблем. В той час, при зверненні до лікаря мені призначили якісь прості засоби, зараз вже навіть назв не пам'ятаю. Довго лікувалася і думала, що вилікувалася повністю. Але ось минуло кілька років, сталося так, що я захворіла на пневмонію, і лікування тривало дуже довго. Складна була хвороба. Так от після цього у мене знову з'явилася молочниця. Лікар сказав, що це цілком можливо, тому що організм вже не може самостійно боротися, антибіотиків випито море і до того ж коли-то молочниця вже була, а значить, ризик її появи все одно залишився. Коротше, лікувати мене стали таким засобом, як Мікомакс. Раніше про нього нічого не чула і не знала. Після прийому ліків стан покращився вже на наступний день. Всякі неприємні симптоми стали зникати і здоров'я пішло на поправку. Лікувалася я тиждень, після цього потрібно було ще профілактичний прийом препарату робити. Ніяких побічних ефектів у мене не виникло, хоча я і так ніколи не страждала алергією або чимось подібним. Тому все чудово, засіб допомогло. Всім раджу! Але краще все ж проконсультуватися з лікарем для початку, тому що мій випадок трохи не такий, як у інших.

Інна, 28 років:

Молочниця почалася несподівано, хоча усі хвороби починаються несподівано і в самий невідповідний момент. Хотіла спробувати швиденько позбутися від проблеми всякими народними засобами, але в підсумку довелося йти до лікаря. Виписали мені Мікомакс. Він звичайно не дуже дешевий препарат, але зате від проблеми я позбулася швидко. Можу сказати, що якщо немає ніяких протипоказань, то можна спокійно купувати це засіб і не думати про наслідки.

Віра, 32 роки;

Молочниця супроводжує мене вже багато років. То проходить, то знову з'являється. Багато чого було випито, але мабуть організм теж звикає до всяких таблеток. Цього разу мені порадили Мікомакс. Раніше ним не користувалася. Хочу сказати, що ефект настав дуже швидко. Я навіть не зрозуміла, як таке може бути. Дієвий препарат виявився. Не знаю, як буде далі, але поки що проблем немає, і молочниці теж немає.

Світлана, 25 років:

Багато знала про молочниці від своєї подруги, але раніше ніколи сама не стикалася, а тут так вийшло, що і мене ця хвороба відвідала. Не буду розповідати звідки вона взялася, хочу сказати про чудовий препарат, який мені допоміг дуже швидко. Це Мікомакс. Потрібно випити одну капсулу і можна забути про проблему. У мене так і сталося. Хоча, звичайно, може бути, мені пощастило, тому що я буквально на другий день прибігла до лікаря, і він мені виписав цю чарівну таблетку. Ще сказав, що потрібно для профілактики випити через пару тижнів і якщо ніяких нових проявів не буде, значить все нормально. Поки ходжу задоволена, тому що все швидко закінчилося.

Марина, 35 років:

Хочеться розповісти про свою проблему, поділитися деяким досвідом. Молочниця відвідала мене відразу після пологів і можу сказати, що проблема це дуже неприємна. З немовлям на руках і з такою проблемою, яка дратують постійно, а значить і дитина теж стає неспокійним. У підсумку довелося бігти до гінеколога, щоб якось швидко позбутися від цієї нісенітниці. Відразу скажу, що я не годувала грудьми, тут причина своя, тому ніяких обмежень щодо прийому ліків у мене не було. Лікар призначив мені Мікомакс в капсулах, щоб ефект був дуже швидкий, так вона сказала. Випила одну таблетку і можу сказати, що вже на ранок я по відчуттях була здорова! Це так чудово, ви навіть собі не можете уявити! Звичайно цим справа не закінчилася, довелося ще робити всякі процедури і профілактичний прийом препарату теж необхідний, але все ж, можу сказати, що Мікомакс мене врятував. Хоча кажуть, що є й інші сильні засоби, схожі на нього, але про решту сказати не можу. А Мікомакс мені дуже допоміг і можу точно рекомендувати всім не боятися його використовувати.

Ганна, 22 роки:

Молочниця це таке противне захворювання, якщо ви з ним не стикалися, то і порівнювати навіть не з чим. А ось я зіткнулася і це дуже сумно, тому що довелося відкласти багато справи і зайнятися своїм здоров'ям, інакше ніяк. Мені призначили Мікомакс в капсулах. Хороший засіб, навіть не сумнівайтеся. Він мені допоміг відразу, і я змогла повернутися до нормального життя вже через пару днів. Одна таблетка такий чудовий ефект, я навіть не повірила спочатку. Але виявляється можна швидко усунути цю молочницю. Не знаю, що буде далі, пройшло ще не так багато часу, але поки я почуваюся чудово.

Переглядів: 208