Розділ: Народні засоби від молочниці

Що робити якщо молочниця довго не проходить

не проходить молочниця

Кандидоз/молочниця – це популярне захворювання, джерелом і збудником якого є дріжджовий грибок, що відноситься до роду кандида. Він є в наявності в кожному людському організмі, і це вважається нормою. Але при збігу несприятливих умов і обставин, починається його бурхливе і активне розмноження на слизових оболонках. В результаті цього розвивається кандидоз і якщо не почати своєчасне лікування, то можуть виникнути серйозні і небезпечні ускладнення. Для якісного лікування необхідно робити все можливе і докладати всі зусилля.

Таке захворювання, як молочниця – лікується швидко, ефективно і успішно. Але бувають випадки, коли після проведеного лікування, хвороба проявляється знову і знову. Чому таке відбувається? Як з цим боротися? Що робити в тих випадках, коли після тривалого лікування, хвороба повертається? Яка причина хронічного кандидозу і що з цим робити? Чому не варто зволікати з лікуванням?

Якщо ви зіткнулися з такою жахливою проблемою і не знаєте що робити, не впадайте у відчай і депресію. Найчастіше, повторення хвороби, що виникає після тривалого лікування, відбувається через неправильний діагноз. Чому ж таке відбувається? Все тому що справжня причина могла замаскуватися під саму незначну. Саме тому необхідно робити все можливе, щоб виявити справжню причину, якщо ви хочете позбутися від захворювання раз і назавжди, після пройденого курсу лікування.

Можливі причини рецидиву молочниці

причини повторної молочниці

 1. Вагітність.
 2. Ослаблений імунітет.
 3. Гормональний збій в організмі.
 4. Наявність різноманітних інфекцій.
 5. Хронічні недуги шлунка і кишечника.
 6. Хронічний кандидоз.

Якщо не проходить молочниця, спробуйте звернутися до іншого медичного фахівця за консультацією. Після того як лікар огляне вас, можливо, ви отримаєте справжню причину інфекції і будете знати, що робити для боротьби з нею.
Ще одна важлива причина рецидиву – регулярне використання контрацептивів, після яких можливі роздратування та інші негативні реакції. Багато з них впливають на зміну та перебудову гормонального фону, що негативно позначається на здоров'ї і провокує низку серйозних гінекологічних захворювань.

Основні симптоми хронічної молочниці/кандидозу:

 1. Нестерпний свербіж і печіння, постійні і різкі болі.
 2. Дратівливість.
 3. Безсоння.
 4. Відсутність нормального апетиту.
 5. Сирнисті виділення з кислуватим запахом.
 6. Почервоніння, набряклість слизових оболонок.
 7. Хворобливе сечовипускання і статевий акт.

Лікування

симптоми хронічної молочниці

Медичні профілактичні дії повинні бути послідовними, комплексними і поетапними. Необхідно дотримуватися наступних важливих заходів:

 1. Сувора і збалансована дієта.
 2. Зміцнення імунної системи ослабленого організму.
 3. Дотримання особистої інтимної гігієни.
 4. Носіння зручної та чистої білизни.
 5. Застосування протигрибкових препаратів та антибіотиків.
 6. Відновлення повноцінної кислотності і мікрофлори піхви.

Важливу роль відіграє харчування. Воно повинно складатися зі свіжих фруктів, овочів, пісного м'яса, кисломолочної продукції. Необхідно виключити з раціону борошняні і здобні вироби, різні солодощі, копчену, гостру і жирну їжу, алкогольні напої. Бажано вести активний і здоровий спосіб життя, займатися спортом і робити регулярну зарядку вранці, щоб підтримувати свій організм в тонусі.

Не забувайте про те, що ваше здоров'я у ваших руках. Якщо ви не будете про нього піклуватися, то ви не зможете подолати таке небезпечне захворювання, як молочниця/кандидоз. Не варто займатися самолікуванням, краще вчасно зверніться до лікаря, щоб отримати якісне лікування. Тоді вам не доведеться лікувати рецидиви грибкової інфекції.

Переглядів: 593