Розділ: Препарати для лікування молочниці

Ністатинові свічки від молочниці

Більшості жінок знайоме захворювання, яке викликається активним розмноженням в організмі грибка. Називається така хвороба кандидозом, або молочницею і може вражати організм як жінки, так і чоловіки. В силу певного будови жіночий організм більше схильний до захворювання, ніж чоловічий, але причини його появи в чому схожі. Основною причиною може стати відсутність захисних сил в організмі, або придушенні імунної системи. Це викликано дуже часто тривалим прийомом препаратів, що містять антибіотики. При їх прийомі мікрофлора практично повністю знищується і для її відновлення потрібно значний час. Саме в цей період активність грибків зростає і може призвести до захворювання кандидозом.

Ознаки та основні причини грибкових захворювань

 1. Основною причиною виникнення хвороби є пригнічений імунітет і дуже часто, не дотримання елементарних гігієнічних правил.

  Розмноження грибка відбувається при змінах, що відбуваються в організмі в цілому. Сприятливе середовище складається при відсутності корисної мікрофлори, коли опір різних хвороботворних бактерій, вірусів і грибків зменшене у багато разів.

 2. Під час вагітності, жінки дуже часто відчувають появу молочниці. Це пов'язано в першу чергу з змінами, що відбуваються у всьому організмі, його розбудови та підготовці до народження дитини. Змінюється гормональний фон, загострюються хронічні захворювання, порушується кислотно-лужний баланс на слизовій піхви і у зв'язку з цим створюються сприятливі умови для активного розмноження інфекції.
 3. При появі перших симптомів хвороби, таких як сверблячі відчуття в області статевих органів, підвищена кількість виділяється секрету, погіршення загального самопочуття, болючість при сечовипусканні, необхідно відразу звернутися за консультацією і постановкою діагнозу до фахівця. Не слід самостійно починати лікування, якщо немає впевненості в тому, що симптоми характерні саме для молочниці, а не іншої інфекційної хвороби.

Лікування молочниці зазвичай проводиться комплексно, із застосуванням різних препаратів, що володіють протигрибковим ефектом. Жінкам зазвичай призначають місцеві засоби для лікування молочниці, серед яких найбільш часто застосовуються свічки, крем або мазь. Таблетки або капсули використовуються не завжди, тому що можуть чинити несприятливий вплив на організм, але при хронічній формі молочниці, використання їх необхідно. Свічки застосовують для введення в піхви й усунення основних симптомів захворювання. Якщо молочниця має хронічну форму, то тільки місцевим застосуванням засобів лікування не закінчується. У цьому випадку використовуються препарати здатні впливати на розвиток грибка у всьому організмі. Перш ніж використовувати свічки для лікування грибкових захворювань, необхідно пройти консультацію і діагностику у фахівця. Інструкція із застосування, що додається до будь-якого препарату, що містить опис препарату та його основні протипоказання, якщо такі є і можливі побічні ефекти.

Ністатин в лікуванні кандидозу

 1. Одне з найпопулярніших засобів лікування кандидозу, це свічки з ністатином. Ністатин є препаратом, який може використовуватися як для місцевого і загального застосування, як таблетки. У складі знаходиться полієновий компонент властивості антибіотика. Саме він надає переважна вплив на розмноження грибка і дозволяє позбутися від захворювання.

 2. Нистатиновые свічки або таблетки призначають жінкам у період лікування грибкової інфекції, а саме молочниці, але слід пам'ятати про те, що використовувати Ністатин під час вагітності протипоказане. Крем з Ністатином застосовується для лікування чоловіків, а також у жінок в період вагітності. Інструкція із застосування Ністатину вказує основні показання та протипоказання для застосування засобу в лікуванні. Ністатин Таблетки використовують значно рідше, ніж препарати місцевої дії.
 3. Показання для лікування з використанням Ністатину, визначені в інструкції по застосуванню, є захворювання, викликані грибковим ураженням організму, дисбактеріоз, хронічна або гостра форма дріжджовий інфекції.
 4. Протипоказання, також містить інструкція щодо застосування Ністатину, і вони включають в себе хронічні захворювання травного тракту, вагітність, грудне вигодовування, алергічні реакції.
 5. Крім вагінальних свічок, можуть призначатися ректальні свічки. Можна сказати, що вони мало відрізняються один від одного і ректальні свічки можна використовувати навіть вагінально.

  Якщо кандидоз виявляється не тільки на слизовій піхви, то інструкція містить опис щодо застосування ректальних свічок. Великої відмінності між тими і іншими свічками практично немає. Однак слід враховувати, що ректальні свічки все ж використовуються для введення в пряму кишку, тому вони можуть відрізнятися за формою. Якщо вражається грибком нижній відділ кишечника або травний тракт, то можливе використання ректальних свічок з Ністатином в комплексному лікуванні кандидозу у жінок і у чоловіків.

Лікування молочниці з допомогою таблеток не менш популярне, ніж застосування місцевих засобів від грибка. Таблетки або капсули використовуються при хронічній формі захворювання, а також коли не існує протипоказань для їх використання.

Одним із складових таблеток для лікування молочниці може бути Метронідазол. Він є засобом лікування грибкових захворювань тільки в комплексному лікуванні захворювання. Одночасно із застосуванням свічок, Метронідазол виявляє вплив на поширення дріжджовий інфекції і допомагає позбавитися від захворювання.

Метронідазол має високу ступінь проникнення у всі системи організму, але самостійно метронідазол не може впоратися з грибковим ураженням.

Таблетки Метронідазол впливають в основному на розмноження бактерій, а щодо грибка кандида він менш ефективний. Однак у комплексі з нистатиновыми свічками Метронідазол може ефективно боротися з молочницею.

Таблетки Метронідазол можуть допомогти в лікуванні молочниці при наявності супутніх захворювань статевої сфери. Особливо це стосується венеричних хвороб, які часто зустрічаються у чоловіків і жінок, одночасно з грибковим ураженням організму. При супутніх інфекційних захворюваннях, таких як трихомоніаз або гонорея, використовувати Метронідазол показане у всіх випадках. Саме він дозволяє вилікувати основне захворювання і одночасно допомогти в лікуванні супутньої молочниці. Не слід самостійно проводити курс лікування із застосуванням лікарських засобів, здатних чинити сильний вплив на будь-який організм і змастити загальну картину захворювання. Перш ніж почати лікування молочниці необхідно пройти обстеження і дотримуватися призначень спеціаліста. Комплексний підхід до лікування і профілактики захворювання дозволить впоратися з активністю грибка і вилікувати як основне, так і супутні захворювання.

Переглядів: 239