Розділ: Народні засоби від молочниці

Обліпихова олія для лікування молочниці

обліпихаВ даний час більшість жінок знайома з такою неприємною хвобою, як молочниця. З'являється вона в той момент, коли грибки кандіда починають активно розмножуватися в організмі, під впливом численних зовнішніх факторів, а також ослабленої імунної системи. Активність грибка характеризується появою явних симптомів кандидозу.

Дріжджова інфекція вражає слизові оболонки статевих органів, ротової порожнини, може розвинутися в кишечнику, дихальних шляхах та шкірних покривах. Зазвичай, після підтвердження діагнозу призначається комплекс заходів, з застосуванням препаратів загальної та місцевої дії. Лікувати молочницю можна використовуючи свічки, гелі, мазі, таблетки, народні засоби. Найчастіше необхідне поєднання декількох складових для того, щоб лікування було ефективним. Одночасно з цим слід проводити профілактику захворювання і усувати основні причини його виникнення.

Причини розвитку грибкових захворювань

обліпихова олія

 • хронічні захворювання внутрішніх органів;
 • дисбактеріоз, гормональні порушення, діабет;
 • вірус імунодефіциту або ослаблена імунна система;
 • часте і тривале вживання антибіотиків;
 • порушення обміну речовин, неправильне харчування, ожиріння, вживання алкоголю.

Природні засоби, якими можна лікувати молочницю, мають якості, незамінні для відновлення організму. Одним з таких засобів є обліпихова олія, яка з успіхом застосовується в терапії інфекційних, хронічних захворювань травного тракту, гінекології, дерматології.

Якими властивостями володіє обліпихова олія

препарати з обліпиховою олією

 1. Обліпиха є унікальною рослиною, здатною надавати допомогу в лікуванні багатьох захворювань внутрішніх органів і шкірних покривів.
 2. Олія здатна регенерувати шкіру, має антибактеріальну, протимікробну дію. Застосовується в лікуванні захворювань травного тракту, особливо виразки шлунка, дванадцятипалої кишки.
 3. У стоматології обліпиха допомагає при захворюваннях пародонту, усуває запальні процеси ясен.
 4. Застосовується в косметології, запобігає старінню шкіри, знімає алергічні реакції, лікує вугрі, має протимікробну дію.
 5. У лікуванні грибкових захворювань має сприятливий вплив на відновлення мікрофлори кишечника, усуває дратівливі симптоми молочниці на слизових оболонках статевих органів. Застосовується в комплексній терапії лікування молочниці і супутніх захворювань.
 6. Олія багата вітамінами і мікроелементами, які благотворно позначаються на підтримці імунітету, забезпечуючи захист від бактерій і вірусів.
 7. Широко використовується в гінекології для лікування різних запальних процесів статевих органів та ерозії шийки матки. Її важливою якістю є те, що обліпиха не викликає побічних ефектів. За багаторічну практику її використання не виявлено жодного негативного результату в процесі лікування захворювань.

Профілактика і терапія молочниці обліпиховою олією у жінок, пов'язані з використанням у якості тампонів, свічок, у чистому вигляді для нанесення на уражені ділянки слизової оболонки і шкіри.

Одночасно олія може вживатися всередину, якщо існує ризик виникнення кандидозу кишечника або у пацієнта є серйозні захворювання травних органів.

Використання обліпихової олії в лікуванні кандидозу

свічки з обліпиховою олією для лікування молочниці

 1. В процесі лікування жінок можна використовувати вагінальні свічки з обліпиховою олією, які мають протимікробну, антибактеріальну дію і впливають на розмноження грибка. Одночасно зі свічками слід робити спринцювання з використанням відварів лікарських трав, щоб усунути виділення перед застосуванням свічок або тампонів. Свічки використовують один чи два рази на день, протягом двох тижнів. Потрібно пам'ятати про те, що природні засоби не роблять моментальної дії і для отримання результату повинно пройти не менше одного тижня.
 2. Тампони з олією обліпихи також широко застосовуються у лікуванні грибкових інфекцій у жінок. Вводиться тампон у піхву один раз на день перед сном. Тривалість лікування визначає фахівець, але використовувати такі тампони потрібно не менше одного тижня.

Обліпихова олія дуже добре зарекомендувала себе в лікуванні багатьох захворювань, тому застосовувати її при молочниці можна навіть замість хімічних лікарських засобів, особливо тим, хто схильний до алергічних реакцій на компоненти медичних препаратів. Природні властивості обліпихи надають незамінну підтримку організму в процесі профілактики і лікування кандидозу.

Переглядів: 364