Розділ: Препарати для лікування молочниці

Застосування свічок Ацилакт від молочниці

Молочниця зустрічається сьогодні практично у кожної другої жінки і є захворюванням, яке може доставити багато клопоту, якщо вчасно не звернутися за допомогою до фахівця і не призначити необхідне лікування. Дуже молочниця часто переходить в хронічну стадію і періодично турбує жінку своїми проявами. Чим довше не звертати уваги не хвороба і займатися самолікуванням, тим тривалішим буде процес одужання. Молочниця може виникати в самий невідповідний час, під впливом певних чинників, до яких належать:

 • зміна клімату;

 • ослаблення імунітету;
 • часті застуди;
 • лікування антибіотиками;
 • хронічні захворювання різних органів і систем;
 • неправильне харчування, часте вживання алкоголю, куріння.

Профілактика та лікування молочниці у жінок

 1. Щоб запобігти можливі наслідки та рецидиви, потрібно провести обстеження і поставити правильний діагноз. Можливо, для цього потрібно відвідати різних фахівців і отримати всі необхідні рекомендації. Якщо цього не зробити, то хвороба буде повертатися, поступово руйнуючи організм. Серед рекомендованих засобів, сьогодні можна підібрати індивідуальний курс лікування, здатний повністю позбавити від молочниці.
 2. Жінка зазвичай слід починати лікування з використання свічок або кремів, якщо захворювання набуло хронічну форму, то додається терапія таблетками. Також потрібно проводити гігієнічні процедури, підмивання, спринцювання з допомогою різних розчинів, приготовлених на основі лікарських засобів або народних рецептів.

 3. Важливу роль відіграє харчування і здоровий спосіб життя. Відмова від великої кількості цукру, кондитерських виробів, вживання алкоголю, нікотину допоможе впоратися з хворобою. Лікування потрібно проходити обом партнерам, щоб виключити рецидивів кандидозу.
 4. Серед засобів, які можна застосовувати з перших днів лікування для жінок, рекомендується Ацилакт. Це засіб містить бактерії, здатні відновити захисні функції організму і відновити імунну систему. Крім молочниці Ацилакт може використовуватися для лікування різних інфекційних і вірусних захворювань. Його застосовують в лікуванні кандидозу, герпесу, дисбактеріозу, хламідіозу, вагініту і безлічі інших хвороб, здатних чинити негативний вплив на різні органи і системи.

Властивості і застосування Ацилакта

 1. Свічки Ацилакт можна назвати багатофункціональним засобом, здатним лікувати різні форми молочника, захворювання травного тракту, спричинені розмноженням бактерій і грибків, а також різні інфекції сечостатевої системи.

 2. Ацилакт випускається в різних формах, але в першу чергу варто розглядати застосування вагінальних свічок при захворюванні кандидозом.
 3. У складі всіх пропонованих препаратів знаходиться основна речовина ацидофільні лактобацили. Їх спеціально вирощують в певному середовищі, насиченою вітамінами, мінералами і природними речовинами, які нешкідливі для здоров'я людини. Після отримання активної речовини вводять до складу засобу, використовуваного проти розмноження дріжджовий інфекції або інших вірусів і бактерій.
 4. Можна говорити про те, що Ацилакт є найбільш безпечних препаратом від кандидозу, не надає побічних ефектів.
 5. Основне завдання Ацилакта полягає в безпосередньому знищення хвороботворних грибків і бактерій. Він є протимікробним засобом широкого спектра дії, чинить вплив на відновлення імунної системи.
 6. Свічки використовуються для нормалізації мікрофлори піхви і запобігання подальшого розмноження грибка. Створення кислого середовища сприяє придушенню росту бактерій. Свічки також мають протимікробну дію і запобігають розвитку стафілококових інфекцій і, як наслідок, виникнення кольпіту у жінок.
 7. Свічки Ацилакт використовують при різних формах грибкового ураження організму, вагінітах, кольпітах, гінекологічні захворювання, пов'язаних з різними інфекціями, для запобігання зараження плоду в період вагітності і пологів, венеричних захворюваннях, герпесі.

 8. Перед використанням свічок Ацилакт необхідно пройти обстеження на наявність грибка і супутніх захворювань. Тільки точний діагноз дасть можливість правильно призначити лікування та визначити його тривалість. Свічки можна використовувати як вагінально, так і ректально. Це дає можливість застосовувати Ацилакт в будь-якому віці, особливо у дітей і підлітків.
 9. Свічки використовуються вранці і ввечері, в кожному випадку призначається своя дозування. В середньому лікування становить тиждень, але може при необхідності продовжуватися, особливо це стосується лікування молочниці після курсу антибіотиків. У цих випадках терапія може скласти дві або три тижні. Іноді для посилення місцевого впливу у формі свічок, необхідно додавати таблетки, надають велике дію на весь організм.
 10. Перед тим як використовувати свічки потрібно провести гігієнічні процедури, які підготують слизову піхви для введення препарату. З цією метою робляться підмивання або спринцювання з застосуванням соди, марганцівки, фурациліну або відварів лікарських рослин, мають протимікробну і дезінфікуючу дію. При використанні свічок перед сном, бажано використовувати на ніч гігієнічні прокладки, щоб не забруднити білизна можливими виділеннями. Тампоном у період лікування користуватися не рекомендується.

 11. Свічки також не використовують під час менструального циклу у вигляді того, що активна речовина не може повністю проникнути в піхву і вбратися в слизову. Тому починати лікування слід відразу після закінчення місячного циклу.
 12. Дуже добре зарекомендували себе свічки Ацилакт як профілактичний засіб перед пологами. Вони здатні очистити піхву від мікроорганізмів, і запобігти зараження плода і виникнення стафілококової інфекції в післяпологовому періоді.

Фахівці, що призначають курс лікування при кандидозі рекомендують свічки в комплексній терапії. Безпосередньо перед початком застосування Ацилакта краще пропити таблетки, що володіють протигрибковою дією і тільки після цього продовжити комплексне лікування з допомогою свічок або інших форм препарату. Це дасть можливість здійснити вплив не тільки на розмноження грибка, але і сприяти усуненню інших супутніх захворювань органів травного тракту або сечостатевої системи. Цей препарат дозволяє відновити організм після перенесених інфекційних захворювань. Позитивний вплив Ацилакта полягає саме у відновлення балансу мікрофлори у внутрішніх органах, що сприяє відновленню, в першу чергу, імунної системи.

Необхідно пам'ятати, що тільки правильно підібраний курс лікування дозволить уникнути важких наслідків при кандидозі.

Переглядів: 99