Розділ: Препарати для лікування молочниці

Свічки Гексикон при молочниці

Один із способів боротьби з кандидозом — використання свічок. Про застосування свічок Гексикон при молочниці читайте у статті.

Захворювання яке виникає завдяки поширенню в організмі грибка кандида, називається молочниця, в традиційній медицині – кандидоз. Перебуваючи в тілі людини, в пасивній формі, грибок не представляє небезпеки. Коли чоловік або жінка страждає хронічними захворюваннями, завдяки яким грибок починає активізуватися, виникає хвороба. Починати лікувати її необхідно в гострому періоді, бажано, при перших же з'явилися симптоми. В цьому випадку можна уникнути ускладнень, викликаних молочницею і вилікувати захворювання, застосовуючи традиційні методи терапії проти кандидозу.

Сучасна медицина пропонує велику кількість ліків для лікування захворювання. Багато хто користується народними засобами, лікарськими препаратами, свічками, таблетками. Як один із варіантів комплексного лікування можна використовувати гексикон при молочниці.

Симптоматика кандидозу

 • поява значних виділення білого, сіруватого або жовтого кольору із статевих органів;
 • посилюється свербіння і подразнення піхви або статевого члена;
 • дискомфорт або біль, що виникає під час статевого контакту;
 • відчуття тяжкості і болю внизу живота і при сечовипусканні.

Якщо хоч один з названих симптомів несподівано був помічений, то бажано не відкладати візит до фахівця, для здачі аналізів і постановки діагнозу. Якщо діагностика підтвердила наявність захворювання, лікарем призначається індивідуальний курс лікування молочниці.

Для жінок курс лікування може відрізнятися від тих призначень, які роблять чоловікам. Це обумовлено будовою організму жінка. Особливу увагу варто звернути на лікування кандидозу під час вагітності та в період годування груддю немовлят. У цих випадках призначається специфічна терапія, щоб не завдати шкоди матері і дитини під час лікування та виключити можливі наслідки. Таблетки, свічки і крему повинні вживатися тільки під суворим контролем фахівця.

Як уже зазначалося, одним із варіантів комплексного лікування кандидозу та супутніх захворювань, є застосування гексикона.

Молочницю лікує своєчасний і правильно підібраний курс терапії. Зазвичай це протигрибкові препарати, до яких гексикон не відноситься. Проте часто можна чути про те, що свічки гексикон лікують молочницю не гірше всіх інших препаратів. В комплексній терапії застосовувати свічки дійсно можна, але проти молочниці вони практично безсилі.

В період захворювання, особливо під час вагітності, можуть загостритися інші інфекційні хвороби, про які жінка могла не знати. Дуже часто пропускаючи гострий період, коли симптоми яскраво виражені, хвороба йде в «сплячий режим» і нічим себе не проявляє.

До таких захворювань належать

 • трихомоніаз;
 • хламідіоз;
 • герпес;
 • уреаплазмоз;
 • кольпіт.

Саме для профілактики і лікування таких хвороб застосовуються свічки гексикон, що є одним з найсильніших протимікробних препаратів, але не надають вплив безпосередньо на грибок кандида.

Також гексикон можна застосовувати при кров'яних або гнійних виділеннях, які можуть з'явитися при наявності інфекції в організмі, як під час вагітності, так і просто в період загострення хронічних захворювань сечостатевої системи.

З урахуванням того, що навіть в інструкції до препарату сказано про те, що він не ефективний при захворюванні кандидозом і не чинить впливу на кандіду, не варто експериментувати і застосовувати свічки в період лікування самостійно.

Гексикон впливає на інфекцію, яка присутня в організмі одночасно з кандидозом. Якщо крім молочниці, при діагностиці виявлені інфекційні захворювання, то природно, лікар призначає комплексну терапію з включенням в неї свічки гексикон. В цьому випадку ефективність дії на весь організм різних лікарських засобів допомагає швидше позбутися від кандидозу і одночасно вилікувати інші хвороби передаються статевим шляхом.

Свічки гексикон застосовуються у випадках

 1. Супутніх захворювань, що супроводжують молочницю.
 2. Якщо у виділеннях статевих органів присутня кров або гній.
 3. При загостренні хронічних інфекційних захворювань в період вагітності.
 4. Якщо свербіж або набряк статевих органів викликаний іншим захворюванням, що передається статевим шляхом, яке діагностовано одночасно з молочницею.

Курс лікування кандидозу, призначається лікарем після повного обстеження організму. Бажано проводити одночасно діагностику на приховані інфекції, щоб можна було переконатися в їх відсутності. При виявленні хронічних захворювань комплексне лікування справляється з кандидозом значно швидше.

Присутність в організмі прихованих інфекцій, захворювань сечостатевої, травної системи, цукрового діабету і деяких інших захворювань, що ускладнює процес лікування молочниці.

Так само слід зазначити, що не дотримання правил особистої гігієни, наявність безладних статевих контактів, часте застосування антибіотиків, гормональна терапія, порушення пов'язані з ендокринною системою, сприяє швидкому зростанню грибків в організмі і як наслідок молочниця починає вражати крім статевих органів, інші системи організму.

При включенні в курс лікування кандидозу та супутніх захворювань гексикона, інструкція по застосуванню препарату повинна бути прочитана дуже уважно. Свічки гексикон не так безпечні, як думають багато хто. Одним з важливих моментів при використанні препарату є те, що після вживання свічок не можна підмиватися концентрованими косметичними засобами. Це може викликати подразнення слизової оболонки, в результаті якого свербіж не припинитися, а тільки посилиться.

Так само існує ряд протипоказань, які дуже докладно описані в інструкції до гексикону.

Переглядів: 204