Розділ: Препарати для лікування молочниці

Свічки Гінезол від молочниці

Більшості жінок відомо таке неприємне захворювання як молочниця. Грибок, який активізується в організмі при певних умовах, починає вражати багато систем і якщо вчасно не почати лікування, то розвиток кандидозу може мати неприємні наслідки. Хронічна форма молочниці лікується значно важче і іноді може супроводжувати людину багато років. Тому вчасно проведена діагностика захворювання і комплексний підхід до лікування, позбавить від багатьох неодноразового відвідування фахівця при загостренні молочниці.

Правильно поставлений діагноз дозволяє почати лікування препаратами, і буквально за пару днів, зупинити розвиток хвороби.

Жінкам, за рідкісним винятком, призначається терапія з застосуванням вагінальних таблеток або свічок. Це найбільш дієві засоби на ранній стадії захворювання, які можуть привести до повного одужання при правильному їх використанні. Свічки призначаються в різному дозуванні, використовують їх від одного до трьох разів на день.

Відгуки тих, хто вже застосовував свічки в лікуванні кандидозу, говорять про те, що свічки надають дуже м'яке і швидке вплив на вогнища ураження, які найчастіше утворюються на статевих органах, слизової піхви. Симптоми молочниці, що супроводжуються сверблячкою, роздратуванням і набряком статевих органів можуть зникнути вже через день, після початку використання свічок.

Популярні свічки для лікування молочниці

Більшість рекомендованих вагінальних свічок від кандидозу володіють місцевою дією і практично не мають негативного впливу на організм. Одним з обмежень є вагітність, при якій свічки використовувати не рекомендується, а якщо їх застосування необхідно, то виняток становлять перші три місяці від початку вагітності.

  1. Відомим і популярним засобом від молочниці є свічки Гінезол. Вони володіють широким спектром дії, знищуючи, хвороботворні бактерії і грибки. Їх використання в профілактичних цілях рекомендується і у випадках, коли хвороба придбала хронічний характер з можливими рецидивами. Лікування призначається жінкам з першого дня початку захворювання. Не рекомендується використовувати свічки Гінезол, як і всі інші вагінальні препарати в період вагітності і на початку менструального циклу. Застосовуючи Гінезол, жінкам необхідно подбати про профілактику кандидозу у партнера, тому лікування потрібно проводити спільно.

  2. Серед рекомендованих вагінальних засобів не меншою популярністю користуються свічки Ністатин. Особливість їх у тому, що вони впливають тільки на дріжджові інфекції, але не здатні знищити хвороботворні бактерії. Треба зазначити, що Ністатин, як і Гінезол добре зарекомендував себе при лікуванні хронічного кандидозу.
  3. Ливарол, є препаратом, що призначається виключно в гострому періоді захворювання. При хронічній формі молочниці він практично не чинить дії на активність грибка.
  4. Свічки Пімафуцин є на сьогоднішній день одним з найбільш затребуваних препаратів, у зв'язку з відсутністю негативної реакції організму на його складові. Алергічні реакції практично повністю відсутні, що дає можливість використовувати свічки Пімафуцин у осіб з підвищеною чутливістю організму.

З даного списку найбільш велике дію на грибкові захворювання надають свічки Гінезол. У його складі знаходиться міконазол, який знищує не тільки грибок, але і надає згубну дію на бактерії, які можуть одночасно з грибком активно розмножуватися в організмі. Гінезол дозволяє лікувати захворювання, як у гострій, так і в хронічній формі. У початковому періоді призначається по одній свічці на ніч. Протягом декількох днів симптоми захворювання практично зникають, але необхідно продовжувати лікування до повного одужання. Іноді рекомендується продовжувати курс Гинезола близько місяця.

Протипоказаннями є друга половина вагітності, гіперчутливість організму до складових препарату, а також одночасне лікування герпесной інфекції. Гінезол не можна використовувати дітям до 14 років і в період грудного вигодовування.

Якщо після трьох днів використання свічок не настало поліпшення стану, то потрібно пройти додаткове обстеження у фахівця і призначити додаткове лікування. Можливо, що крім молочниці в організмі активізувалися інші інфекційні або хронічні захворювання.

Відгуки жінок щодо застосування свічок Гнизол говорять про те, що в більшості випадків додаткової терапії не потрібно і тільки коли хвороба має неодноразові рецидиви потрібно додавати інші засоби для лікування від молочниці.

Профілактика молочниці і грибкових захворювань

  1. Для того, щоб хвороба не отримала свого розвитку, потрібно займатися профілактикою і підтримувати захисні сили організму. Ослаблений імунітет є однією з основних причин початку захворювання.
  2. Харчування має бути різноманітним і не містити великої кількості цукру. Якщо вживається багато цукру і кондитерських виробів, то це може призвести до такого захворювання, як діабет, а він, у свою чергу, спровокувати молочницю.
  3. Будь-які гормональні порушення можуть також спровокувати молочницю, особливо це стосується прийому гормональних протизаплідних таблеток.
  4. У профілактичних цілях рекомендується не використовувати великої кількості концентрованих миючих засобів, які можуть надавати дратівливу дію на шкіру і як наслідок викликати активне розмноження грибка.
  5. Носіння вузького нижньої білизни з синтетичних тканин також провокує створення сприятливого середовища для грибків і бактерій.
  6. Відсутність циркуляції повітря, підвищена вологість, висока температура в приміщенні сприятливі для розмноження грибкової інфекції. Тому в приміщенні завжди бажано дотримувати температурний режим і підтримувати нормальну вологість. Особливо це стосується місць роботи, де людина проводить дуже багато часу. Також дуже важливий атмосферне режим у приміщенні, де знаходяться новонароджені діти. Вони найбільш схильні до грибкових захворювань в перші місяці життя, тому що імунна система дитини ще не здатна захистити його від інфекцій.

Проведення профілактичних заходів, і своєчасне лікування допоможуть уникнути рецидивів молочниці, а значить і несприятливих наслідків для всього організму.

Переглядів: 117