Розділ: Препарати для лікування молочниці

Свічки Кандид від молочниці

Молочниця сьогодні знайома дуже багатьом жінкам. Грибкова інфекція зустрічається всі частіше і причина в тому, що ослаблена імунна система не здатна боротися з розмноженням хвороботворних бактерій і грибків. Часті застуди, вірусні захворювання, руйнують захисні сили організму, а якщо в цей період тривало використовуються антибіотики, то результатом може стати повна відсутність корисної мікрофлори в організмі, яка протистоїть зростання дріжджовий або бактеріальної інфекції.

Також до причин відносяться молочниці

 • хронічні захворювання внутрішніх органів, особливо шлунково-кишкового тракту;
 • діабет і порушення роботи щитовидної залози;
 • хронічний алкоголізм;
 • не дотримання гігієни;
 • стрес, неправильне харчування;
 • психосоматичні причини хвороби;
 • тривале вживання антибіотиків і втрата імунітету.

Щоб запобігти захворюванню, звичайно, потрібно проводити профілактику, дотримувати гігієнічні правила, вести здоровий спосіб життя. Але в сучасному суспільстві дуже часто люди схильні до застуд, працюють у несприятливих умовах на виробництві, страждають від надлишку ваги і порушення роботи внутрішніх органів. Ці та інші зовнішні чинники руйнують організм, в результаті бактерії, мікроби, грибки починають активно розмножуватися, хоча в звичайних умовах і здоровому організмі, вони себе не проявляють.

Коли з'являються перші ознаки захворювання, необхідно звернутися до фахівця, для правильної постановки діагнозу. Симптоми при молочниці можуть бути дуже схожі з іншими інфекційними захворювання статевої сфери, тому будь-яке самолікування може призвести до тривалого перебігу хвороби. Діагноз ставиться на основі лабораторних досліджень, мазка з піхви у жінок або з ротової порожнини, якщо грибком уражаються слизові у роті. Тільки після отримання результатів можна призначити правильне лікування, який запобігає рецидивам хвороби.

Ознаками молочниці можуть бути неприємні відчуття в області піхви, схожі на печіння або активний свербіж, що підсилює до вечора, особливо в період менструального циклу. Також з'являються виділення, які відрізняються від виділень здорової людини. Їх ще називають білі. Виділення можуть мати різні відтінки, і це теж вказує на наявність інфекції, але не обов'язково грибкової. При венеричних захворюваннях теж виникають виділення жовтуватого або коричневого забарвлення, що супроводжуються запахом, зазвичай дуже неприємним. Як тільки з'явилися подібні симптоми, необхідно не відкладати візит до лікаря, тому що хронічні форми інфекції лікуються значно довше, і наслідки бувають дуже серйозні.

Лікувати молочницю слід починати відразу після визначення діагнозу.

Засоби, що використовуються для терапії, являють собою протигрибкові препарати місцевої або загальної дії. До них відносяться свічки, крем, мазь або таблетки. Зазвичай жінкам призначають свічки або крем. Особлива увага приділяється лікування молочниці у період вагітності та після пологів. У цей час не всі засоби можна використовувати, тому важливо запобігти захворювання ще до початку вагітності. Але якщо це зробити не вдалося, то лікування проводиться під суворим контролем фахівця. Самостійно можна тільки погіршити стан жінки і майбутньої дитини. Наслідки молочниці можуть бути дуже серйозні, аж до не виношування плода, передчасних пологів і виникнення хронічних захворювань у новонародженого. Одним з відомих засобів в лікуванні молочниці, є свічки Кандид.

Препарат давно зарекомендував себе на ринку фармацевтичних послуг і його часто використовують в лікуванні захворювання у жінок. Відгуки про його застосування, говорять про ефективність препарату у комплексному лікуванні грибкових захворювань. Кандид має протигрибкову дію і впливає на розвиток грибка при різних захворюваннях. До них відносяться кандидоз шкіри, статевих органів, лишай, пелюшковий дерматит та ряд інших форм хвороби, пов'язаних з дріжджовий інфекцією.

Лікування за допомогою препарату Кандид

 1. Жінкам рекомендуються свічки або таблетки від грибка, як місцевий засіб лікування. Одноразове введення препарату в обсязі 500 мг перед сном. Тривалість лікування визначає лікар, як і необхідність повторного курсу. Відгуки пацієнтів застосовуваних Кандид говорять про ефективність використання препарату особливо в гострій формі захворювання.
 2. В процесі лікування грибка може використовуватися і крем Кандид.

  Його застосовують для змазування уражених областей, де спостерігаються яскраво виражені симптоми молочниці. У середньому крем використовується два рази в день, але можуть бути індивідуальні особливості перебігу хвороби, коли частота застосування крему збільшується.

 3. Також Кандид випускається у вигляді порошку. Його використовують також як і крем, наносячи на запалені області.Тривалість може становити до місяця. У початковому періоді лікування, частота застосування становить до трьох разів на день, в подальшому слід використовувати разів в день. Курс лікування проводиться під контролем фахівця.
 4. Оскільки до складу препарату Кандид входить активну речовину Клотримазол, то слід враховувати можливі протипоказання і підвищену чутливість організму до складових препарату.

  Перш ніж починати лікування, необхідно проконсультуватися з лікарем. Подібні ефекти від застосування препарату Кандид, можуть бути у вигляді алергічних реакцій, набряку або печіння. Відгуки про препарат говорять про те, що такі реакції можуть виникати у людей, страждаючих різними видами алергії.

 5. Препарат Кандид, призначається при гінекологічних проблемах у жінок, пов'язаних з активністю грибка кандида і найчастіше використовується як свічки або вагінальні таблетки. Щоб переконатися в ефективності препарату, можна прочитати відгуки тих, хто вже використовував препарат при молочниці.

Відгуки пацієнтів про застосування препарату Кандид

Світлана, 23 роки:
«Вперше зіткнулася з молочницею і не знала що робити. Звичайно, серед знайомих були ті, хто вже перехворів молочницею, тому спробувала дізнатися у них, хто потрібно застосовувати для усунення симптомів хвороби. Дуже сильні виділення і свербіж постійний, почала боліти голова і живіт, можливо, це вже на тлі постійного дискомфорту. Було багато порад, я не знала чим скористатися, в результаті все ж записалася на прийом до гінеколога. Там взяли аналізи, але попередньо лікар сказав, що це точно молочниця. Так і вийшло за результатами аналізів. Мені призначили місцеве лікування препаратом Кандід-В6 у вигляді свічок. Це не зовсім звичайні свічки, називаються вони вагінальні таблетки. Вводити їх досить просто, тому, що є аплікатор, який допомагає правильно ввести таблетку. Попередньо потрібно її змочити водою, щоб вона трохи розчинилася. Зробила процедуру ввечері, а вранці вже майже нічого не свербіло і не пекло. Можна сказати, що це було просто диво для мене, після перенесених мук. За рекомендацією лікаря робила процедуру ще кілька днів, для профілактики. Одночасно ще пила таблетки і для лікування, і для профілактики. Не можу сказати як діють інші препарати, але цей мені точно допоміг».

Наталя, 34 роки:
«З молочницею познайомилася роки тому. Лікувалася кілька разів, різними препаратами, але через деякий час молочниця поверталася назад. Може бути не до кінця лікувала, може бути препарати були не ті. В черговий раз звернулася в жіночу консультацію, знову з тією ж проблемою. В цей раз мені призначили таблетки Кандид. Найцікавіше, що коштують вони досить дешево, порівняно з іншими препаратами. Спочатку думала, що ефекту не буде, але на диво, вже на другий день, стало значно легше, навіть можна сказати, що основні неприємні відчуття зникли. Оскільки у мене захворювання носить хронічну форму, то курс треба було проводити протягом тижня. Я все зробила, також робила спринцювання, підмивання та інші процедури, щоб запальні процеси швидше зникли. Ще пила таблетку, теж для профілактики. В результаті свічки дуже допомогли. Симптоми зникли, нічого не турбує. Дуже сподіваюся, що найближчим часом хвороба знову не повториться».

Ірина, 30 років:
«Захворіла грипом, лікувалася антибіотиками, а після цього раптом виявила у себе молочницю. Довелося йти до гінеколога, щоб взяли аналізи, і призначили лікування. У результаті лікар виписав мені таблетки для введення в піхву Кандід-В6. Ніколи не чула про цей препарат раніше, знала про якісь протигрибкових засобах з численної реклами. А тут виявилося, що є дешеве і хороший засіб для лікування. За один раз зникли неприємні відчуття. Стала відчувати себе людиною. Крім лікування молочниці потрібно було ще відновлювати імунітет, тому пила препарати, щоб відновити флору після грипу, мабуть це стало причиною молочниці. Зараз відчуваю, що організм в нормі. Можна вже не турбуватися. Рекомендую використовувати всім, хто хоче швидко вилікувати хворобу, але все ж краще спочатку сходити до лікаря, щоб провели обстеження. Фахівці знають, що потрібно саме у вашому випадку».

Вероніка, 25 років:
Багато чула про лікування молочниці з допомогою свічок Кандид і оскільки сама зіткнулася з цією проблемою, вирішила спробувати на собі цей засіб. Використовувала вагінальні таблетки на ніч. Через два дні всі ознаки хвороби зникли. Засіб хоч і дешеве, але ефективне. Може бути навіть краще, ніж дорогі аналоги».

Переглядів: 159