Розділ: Препарати для лікування молочниці

Свічки від молочниці при вагітності

В період вагітності жінка особливо уважно повинна ставитися до свого здоров'я і до здоров'я майбутньої дитини. Саме в цей період майбутня мама схильна до захворювань, які можуть погіршити її стан, а також вплинути на розвиток плода, а згодом на виникнення захворювань у новонародженого. До хвороб, з якими жінка часто стикається під час вагітності, відноситься молочниця або в медичній термінології – кандидоз.

Лікувати хворобу необхідно починати якомога швидше. Необхідні засоби проти захворювання підбирає спеціаліст після повного обстеження стану здоров'я майбутньої мами. Для лікування використовується комплексна терапія, зокрема таблетки та свічки від молочниці при вагітності.

В період вагітності, виникнення такого захворювання як молочниця, може надати несприятливий вплив на весь організм.

Особливо небезпечна хвороба у другій половині вагітності, тому що в цьому випадку вона з великою ймовірністю буде передана дитині, який в результаті народитися з вродженим кандидозом. З цієї причини лікування проти грибка необхідно почати відразу ж після виникнення симптомів, що вказують на те, що в організмі є захворювання.

Симптоми, що вказують на наявність молочниці

 • свербіж піхви і статевих органів, посилюється при сечовипусканні;
 • хворобливі відчуття в нижній частині живота і попереку;
 • рясні виділення білого або жовтого кольору в гострому періоді хвороби;
 • поразка слизової оболонки порожнини рота, поява білого нальоту;
 • неприємні відчуття при статевому контакті.

Досить поширеним засобом лікування є свічки від молочниці при вагітності. Існує безліч препаратів, здатних придушити активність грибка, а застосування свічок добре допомагає під час лікування. При вагітності потрібно з особливою обережністю підходити до вибору засобів проти грибкового захворювання.

Кандидоз піддається швидкому лікуванню на ранніх стадіях хвороби. Тому при перших же симптомах, особливо в період початку вагітності, необхідно звернутися до фахівця для підбору терапії. До вживання протигрибкових препаратів, застосовуваних проти candida, потрібно підходити дуже вибірково. Які засоби можна використовувати підкаже лікар, визначивши ступінь зараження грибком.

Під час лікування кандидозу необхідно дотримуватися певних правил, дотримуючись особисту гігієну і приділяючи увагу харчуванню. Проти грибка використовують комплексну терапію із застосуванням вагінальних свічок.

Використання свічок від кандидозу у період вагітності

 1. Свічки дуже зручні в застосуванні. Жінка може проводити процедуру самостійно. Оскільки свічки виготовляються з м'якого матеріалу їх зручно вводити в піхву, не завдаючи шкоди слизової.
 2. Ефективність свічок проти захворювання кандидозом доведено багаторічними дослідженнями і практичним досвідом. Без них лікування може затягнутися і усунути виражені симптоми кандидозу буде важче. Свічки безпечні, не має у своєму складі токсичних речовин, не всмоктуються в кров, що дуже важливо особливо під час вагітності.

 3. Свічки є засобом, який безпосередньо впливає на грибок, на відміну від таблеток, які володіють широким спектром дії і потрапляють у травний тракт і кров, що небажано під час вагітності.
 4. Свічки практично не мають побічних ефектів і повністю розчиняються в піхву. Таблетки можуть вплинути на розвиток плода, надаючи несприятливо вплив на майбутню дитину.
 5. Вибір необхідних засобів лікування потрібно робити під контролем фахівця. Які свічки використовувати і чи можна їх застосовувати під час вагітності, визначає лікар.
 6. Перед застосуванням препаратів, слід здати необхідні аналізи, щоб виявити причину виникнення кандидозу, індивідуальні особливості організму та наявність хронічних захворювань, які можуть надати несприятливий вплив на весь курс терапії.

Жінкам у період вагітності потрібно відвідати гінеколога при появі перших симптомів кандидозу. Важливо провести обстеження травного тракту, нирок, сечового міхура, щоб виключити можливе поширення захворювання на внутрішні органи. Тільки після цього можна почати використовувати свічки та інші препарати проти молочниці.

Рекомендовані свічки від кандидозу для вагітних

Найбільш часто застосовуються і рекомендовані свічки під час кандидозу, не повинні мати побічних ефектів. Всім відомі Клотримазол або Ністатин можуть надавати несприятливий вплив на слизову під час вагітності, тому краще використовувати більш м'які варіанти вагінальних свічок.

 1. Пімафуцин на сьогоднішній день є одним з провідних засобів надають вплив на розвиток грибка. Володіючи спрямованим дією дані свічки, пригнічують активність грибка і не дають йому поширитися по всьому організму. Активна речовина нитамицин не чинить дії на розвиток плода і може застосовуватися під час вагітності. Лікування триває кілька днів до повного зникнення симптомів прояви хвороби.

 2. Не менш ефективними є свічки Поліжінакс. У їх складі також присутній нитамицин і другим складовим є ністатин. При використанні цього засобу необхідно суворо дотримуватися рекомендацій лікаря. Бажано не застосовувати Поліжінакс у другій половині вагітності.
 3. Свічки, які найбільш безпечні, але належать до дорогих препаратів, це Ливарол. Вони дуже м'яко впливають на організм, не завдаючи шкоди жінці під час вагітності і не надаючи негативного впливу на майбутнього дитини. При використанні Ливарола симптоми зникають вже на другий день лікування. Важливо враховувати, що Ливарол можна використовувати на пізніх термінах вагітності. Він здатний повністю позбавити майбутню маму від хвороби і її повторення, а значить, запобігти зараження майбутньої дитини.

 4. Під час вагітності також можна застосовувати свічки Бетадин. Вони мають багатофункціональним дією відносно грибків, хвороботворних мікроорганізмів та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Бетадин особливо рекомендується жінкам з різними формами алергічних реакцій і підвищеної чутливістю організму. За даними досліджень свічки Бетадин не мають побічних ефектів і не провокують алергію. Препарат виготовляється на основі йоду. Це дозволяє говорити про його безпеку, у зв'язку з відсутністю складових здатних чинити негативний вплив на організм вагітної.

Всі рекомендовані свічки можна використовувати тільки після повного обстеження і рекомендацій лікаря. Самолікування може призвести до тяжких наслідків і погіршення загального стану організму жінки під час вагітності.

Переглядів: 116