Розділ: Препарати для лікування молочниці

Свічки Віферон для лікування молочниці

Молочниця на сьогоднішній день є дуже поширеним захворюванням, яке може уразити людину в будь-якому віці. Грибок кандида, що живе в організмі людини починає активно розмножуватися під впливом сприятливих для нього факторів, у результаті чого виникає захворювання. Кандидоз з успіхом лікується сучасними препаратами, зокрема, свічками Віферон.

Якщо не затягувати звернення до фахівця, який в результаті досліджень поставить правильний діагноз, то можна швидко позбутися молочниці. Хронічна і прихована форма захворювання призводить іноді до тяжких наслідків, і лікувати хворобу в цій формі значно складніше. Не можна самостійно починати прийом різних препаратів від молочниці. Без постановки точного діагнозу важко зрозуміти, чи дійсно симптоми, які людина спостерігає у себе, є проявом кандидозу. У зв'язку з цим лікування може бути марним і навіть шкідливим. Тому, перш ніж вживати ліки, потрібно здати аналізи на виявлення грибкового захворювання.

Лікування кандидозу проводиться різними протигрибковими засобами, до яких належать таблетки, свічки, розчини і різні процедури, які знімають запальні процеси.

Симптоми, що супроводжують молочницю

 • поява неприємних сверблячих відчуттів в області статевих органів;

 • запальні процеси, що супроводжуються частим і хворобливим сечовипусканням, іноді болями в животі;
 • запалення, почервоніння, набряк статевих органів;
 • збільшення кількості виділень, що набувають форму пластівців, а іноді пофарбовані в жовтий, білий і коричневий колір;
 • неприємний, сильний запах виділяється секрету;
 • наліт білого або сіруватого кольору на статевих органах або слизових ротової порожнини.

Якщо виявлені один або кілька схожих симптомів, то необхідно відразу звернутися за консультацією і здати аналізи. Тільки після цього може бути призначено якісне лікування молочниці, тривалість якого визначає лікар.

Одним із засобів, що використовуються в комплексній терапії лікування молочниці, є Віферон.

Віферон і його властивості

 • впливає безпосередньо на заражену область;

 • починає миттєве знищення грибкової інфекції, уповільнюючи і блокуючи розмноження грибка;
 • впливає на імунну систему, допомагаючи відновити баланс мікрофлори в організмі;
 • практично не має протипоказань, може використовуватися у будь-якому віці, як імуномодулюючий засіб;
 • має широкий спектр дії і впливає на можливий розвиток багатьох захворювань, пов'язаних з розмноженням вірусів, бактерій і грибків у дітей і дорослих.

При діагностуванні молочниці у жінок, рекомендується використовувати свічки Віферон, як сучасний засіб, здатне впоратися із захворюванням на будь-якому етапі його розвитку. Відрізняється Віферон від інших використовуваних засобів тим, що в його складі є масло какао, комплекс вітамінів С і Е, а також інтерферон, який безпосередньо впливає на хвороботворні мікроорганізми, бактерії і грибки, не даючи їм можливості розмножуватися.

Свічки Віферон використовують у комплексній терапії, в поєднанні з застосуванням інших засобів при кандидозі. На сьогоднішній день можна говорити про те, що аналогів даного препарату немає, використовуючи його в правильному дозуванні, при підтвердженому діагнозі, можна вилікувати не тільки молочницю, але і супутні захворювання, які часто є причиною кандидозу.

Чому виникає молочниця

 1. Причиною розвитку кандидозу можуть стати хронічні захворювання травної системи, які дозволяють активно розмножуватися грибків і бактерій в організмі. Зокрема, це можуть бути серйозні захворювання печенія, шлунка, стравоходу, де найбільш часто зустрічаються вогнища ураження грибком.
 2. Тривалий курс прийому антибіотиків, знищує корисні мікроорганізми, здатні боротися з дріжджовий інфекцією. Тому при тривалому лікуванні потрібно одночасно відновлювати баланс мікрофлори, інакше після лікування одного захворювання можна зіткнутися з іншим, таким як молочниця.
 3. Не дотримання гігієнічних правил, носіння синтетичного вузького білизни, використання концентрованих засобів для миття у ванні або душі, можуть створювати сприятливі умови для активності грибка на шкірі.
 4. Багато хвороби, пов'язані з порушенням гормонального фону також є провісниками молочниці. Особливо слід стежити за своїм здоров'ям жінок в період менопаузи і вагітності, коли організм перебудовується.
 5. Тривале вживання алкоголю, куріння, неправильне харчування з великою кількістю вуглеводів, цукру, гострих приправ, концентрованих продуктів, сприяє розвитку ряду хронічних захворювань травного тракту і, як наслідок, виникнення кандидозу, який може початися в травній системі, а в подальшому поширитися по всьому організму.

Комплексне лікування за допомогою препарату Віферон сприятливо позначається на стані всього організму. Імунна система починає відновлюватися і захищати організм від агресивного прояву грибка. Це відбувається під впливом складових, які входять в препарати Віферон, за допомогою яких відновлюються не тільки захисні сили організму, але й відбувається відновлення мікрофлори всього організму.

Використовувати Віферон можна як свічок, крему або гелю від молочниці. Дозування встановлюється залежно від ступеня захворювання і може відрізнятися при гострій і хронічній формі хвороби. Тривалість використання також визначається формою захворювання.

Свічки сприятливо позначаються на відновлення слизової, зняття зовнішніх симптомів роздратування, не викликають звикання і побічних ефектів.

Для жінок свічки рекомендуються як основна терапія при кандидозі, особливо в гострому періоді хвороби.

Свічки зручні в застосуванні, їх складові не усмоктуються в кров, сприятливо позначається на використанні їх у період вагітності, крім перший триместр.

За даними досліджень встановлено, що при правильному застосуванні препаратів Віферон, можливо не використовувати лікування з допомогою інших протигрибкових засобів.

Дуже часто причина виникнення кандидозу полягає в пригніченому імунітеті тому, насамперед, необхідно відновлювати ці властивості організму. Віферон з успіхом впливає на імунну систему, тому молочниця, особливо на початковому етапі може бути вилікувана з використанням цього препарату, при дотриманні всіх рекомендацій, особливо щодо супутніх захворювань.

Для того, щоб лікування було ефективним, необхідно відмовитися від:

 • алкогольних напоїв;
 • цукру;
 • дріжджового хліба;
 • їжі з великим вмістом вуглеводів;
 • застосування антибіотиків у період лікування молочниці;
 • використання контрацепції з вмістом великої кількості гормонів.

Причиною виникнення молочниці може стати і тривалі стресові ситуації, які послаблюють організм.

Також кандидоз може початися при зміні клімату, різкому перепаді температур, підвищеної вологості.

Щоб визначити наявність захворювання, необхідно пройти повне обстеження організму, зібрати необхідні аналізи і на основі всіх складових констатувати наявність або відсутність молочниці. Коли діагноз поставлений, то можна почати терапію з використанням Виферон та інших коштів, призначених спеціалістом.

Переглядів: 124