Розділ: Препарати для лікування молочниці

Залаин — свічки від молочниці

Різні види інфекційних захворювань можуть зустрічатися у більшості людей протягом усього життя. До таких хвороб відносяться і дріжджові інфекції, такі як кандидоз, які провокуються грибками, існуючими в будь-якому організмі. Серед найбільш відомих форм ураження грибком, відомий саме кандидоз. Цю хворобу можна віднести до виду інфекції, яка доставляє безліч проблем і неприємностей для будь-якої людини. Найчастіше кандидоз спостерігається у жінок, особливо в період вагітності, пологів і після народження дитини. Однією з істотних проблем є те, що молочниця, так зазвичай називають кандидоз, може передаватися ще не народженому дитині в утробі матері, якщо інфекцію не вдалося усунути до початку вагітності або у період її протікання.

Лікувати захворювання іноді доводиться дуже довго, тому що навіть сучасні засоби медицини не завжди здатні справити позитивний вплив на активне зростання грибка.

Для місцевого лікування кандидозу або грибкової інфекції жінки найчастіше використовують свічки, іноді крем або мазь. Свічки проникають глибоко в піхву і мають протизапальну дію, усуваючи подразнення слизової і не дозволяючи грибку поширюватися по всій сечостатевої системи.

Свічки зручні у використанні, але при вагітності вони не завжди можуть застосовуватися для лікування.

Відомі засоби, які добре себе зарекомендували, це: Клотримазол, Ністатин, Флуконазол, Флюкостат, Дифлюкан і Залаин, використовувані від молочниці.

Причин розвитку кандидозної інфекції може бути безліч, зокрема:

 • несвоєчасне звернення за призначенням лікування;
 • неправильне використання протигрибкових препаратів, перерване лікування, відсутність профілактичних заходів після захворювання;
 • недотримання гігієни, особливо у дівчат;
 • часті і тривалі вірусні захворювання;
 • лікування антибіотиками, без подальшого відновлення організму;
 • стрес, депресія, безсоння, підвищене фізичне навантаження;
 • хронічні форми захворювань у стадії загострення;
 • неправильний спосіб життя, алкоголізм, наркоманія, нікотинова залежність, СНІД, вірус імунодефіциту;
 • діабет, вживання великої кількості цукру і кондитерських виробів;
 • переохолодження, проблеми з сечостатевої системою;
 • відсутність імунного захисту організму, внаслідок перенесених важких хвороб або виснаження нервової системи;
 • безладні статеві контакти, не вилікувані форми статевих інфекцій, хронічні венеричні захворювання.

Будь-яка з цих причин робить згубний вплив на весь організм. Особливо важливо звернути увагу на причини молочниці, жінкам, які займаються плануванням вагітності, адже саме в цей період відбувається повна перебудова організму і будь-яке хронічне захворювання, або інфекція може стати причиною провокує зростання бактерій і грибків. Саме тому при вагітності молочниця зустрічається у більшої частини жінок, і вилікувати її не завжди вдається.

При вагітності протипоказаний жінкам прийом численних препаратів, серед яких і засоби протигрибкової спрямованості від кандидозу. Тому при виявленні проблеми можна користуватися засобами тільки місцевої дії, серед яких популярні свічки і крему, і, лише у виняткових випадках, у визначений період вагітності, можна використовувати інші форми препаратів, які мають вплив на весь організм жінки.

Кандидоз може впливати на перебіг вагітності і здатний призвести до передчасних пологів і патологій плоду. У деяких випадках кандидоз може стати причиною безпліддя. Це відноситься, насамперед, до хронічній формі інфекції, залікованою, але не вилікуваним до кінця.

Оскільки використання свічок терапії від кандидозу найбільш затребуване, варто зупинитися на одному препараті, який досить часто використовується в лікуванні.

Залаин при лікуванні кандидозу

 1. Свічки під назвою Залаин, відносяться до групи протигрибкових препаратів місцевої дії. У складі свічці знаходиться сертаконазол, який дуже ефективно впливає на різні форми грибків, зокрема candida і активно з нею бореться. В молекулярній формулі сертаконазола присутній азоловое кільце і саме воно здатне зупинити зростання чисельності кандиди і придушити її здатність до подальшого розмноження.

 2. Свічки Залаин не належать до препаратів, що містять антибіотики або інші активні речовини, які протипоказані при вагітності. Саме тому майбутнім мамам слід звернути особливу увагу на терапію з використанням Зелаина. Адже далеко не всі кошти від кандидозу можуть застосовуватися під час вагітності та при підборі необхідної терапії, доводиться виключати безліч відомих препаратів, як не призначених для використання під час вагітності.
 3. Однак слід зазначити, що використовувати Залаин слід тільки після консультації з лікарем, які вирішить індивідуально, можна використовувати дані свічки в період вагітності. Безліччю досліджень доведено, що загрози майбутньому дитині препарат не представляє, проте при наявності алергічних реакцій, супутніх хронічних захворюваннях або підвищеної чутливості до складових Залаина, він може бути використаний тільки під контролем фахівця. Дозування також визначається після обстеження і постановки діагнозу. Самостійне використання засоби, особливо у період вагітності або грудного годування, може призвести до негативних результатів, хоча вони і зустрічаються досить рідко.
 4. Перш ніж почати лікування, навіть якщо воно рекомендовано лікарем, варто, насамперед, ознайомитися з інструкцією та дотримуватися всіх порад, які дані в процесі складання комплексної терапії.

  Перевищення дозування не призведе ні до чого хорошого, тому Залаин застосовується тільки один раз в день. Ця рекомендація відноситься до гострій формі хвороби, коли всі симптоми яскраво виражені.

 5. При хронічному кандидозі Залаин також дуже ефективний, але в цьому випадку дозування може бути збільшена. Не слід самостійно вирішувати, як часто потрібно вводити свічки, адже будь-яка передозування може тільки погіршити стан слизової піхви і привести до додаткових запальним процесам, сухості слизової і погіршення загального фізичного стану.
 6. Свічки, які впливають на грибок, завжди використовують у комплексі з гігієнічними процедурами, такими як підмивання з використанням трав або лікарських розчинів або спринцювання. Це необхідно робити кожен раз перед процедурою введення свічок. Також у період лікування слід відмовитися від концентрованих гелів для душу, ванни з ароматичними добавками, синтетичного білизни і концентрованого запашного мила. Підмиватися слід чистою кип'яченою водою з додаванням різних лікувальних засобів, та приймати душ, при необхідності використовуючи дитяче або господарське мило.

Численні лікарські засоби від кандидозу, зокрема свічки широко застосовуються в медичній практиці і зарекомендували себе з позитивного боку не тільки, за відгуками фахівців, але і серед жінок, які застосовують подібне лікування. Зокрема, Залаин є одним із найбільш безпечних препаратів, що використовуються в процесі лікування кандидозу, і може застосовуватися за призначенням лікаря навіть у період вагітності та після пологів, при грудному вигодовуванні.

Переглядів: 201