Розділ: Препарати для лікування молочниці

Препарат Тержинан при молочниці

Фармакологічна галузь розвивається швидкими темпами, супроводжується розробкою та виробництвом новітніх медикаментозних препаратів. Молочниця або кандидоз не є винятком. Гінекологи все частіше прописують подібне лікарський засіб своїм пацієнткам. Однак наскільки ефективно і дієве подібне засіб? Із запропонованим питанням потрібно ретельно розібратися. Молочниця – це інфекційне грибкове захворювання, яке розвивається завдяки грибів Кандида. Подібні збудники є патогенними, тому вступають в активну фазу атаки на жіночий організм при сприятливих для них умовах. Дуже важливо розпізнати симптоми захворювання, щоб почати своєчасне лікування. Досить ефективним і популярним препаратом є Тержинан при молочниці, який користується попитом серед сучасних жінок.

Лікування Тержинаном

Свічки Тержинан використовуються досить часто з метою лікування кандидозу. Подібний засіб вважається найбільш дієвим та ефективним у протидії кандидозної інфекції. Проте він діє не тільки проти грибів Кандида, але і по відношенню до інших інфекцій. Саме тому застосування такого засобу, як свічки Тержинан є дуже зручним. Це пов'язано з тим, що свічки можуть застосовуватися для лікування комплексних проблем, коли паралельно з кандидозом протікає інший інфекційний недугу. Що стосується вартості препарату, то вони не дуже дорогі, тому є доступними. Ви зможете придбати їх в будь-якій аптеці. Слід зазначити, що свічки мають комбінованим ефектом, що охоплює наступні області ліквідації інфекції, а саме:

 • антибактеріальна;
 • протигрибкова;
 • протизапальна;
 • противотрихомонадная;

Як бачите, спектр дії препарату досить широкий, що робить його унікальним. Тому його можна застосовувати для комплексного лікування деяких інфекцій, які можуть ховатися і ховатися за молочницею. Якщо паралельно з молочницею протікає інше захворювання, то свічки Тержинан зможуть вас виручити. Вони будуть ефективні в таких випадках:

 • кольпіт;
 • молочниця;
 • різні запальні процеси, що протікають в організмі жінки;
 • профілактичні заходи після встановлення внутрішньоматкової спіралі;
 • профілактика ерозії матки;
 • запалення придатків;
 • трихомонадний вагініт;
 • бактеріальний кольпіт;

Це важливо! Крім лікування деяких захворювань, свічки можуть застосовуватися при менструальних болях, під час лактації та вагітності.

Протипоказання до застосування препарату

Що стосується протипоказань та обмежень застосування, то їх досить мало. Свічки можуть застосовуватися без побоювань за власне здоров'я. В іншому випадку можуть виникати незначні алергічні реакції, а також індивідуальна непереносимість будь-якого компонента препарату. Як правильно використовувати свічки Тержинан, щоб отримати успішний і ефективний результат? Отже, свічки застосовуються для лікування кандидозу перед відходом до сну, після прийняття ванни або душа. Дуже важливо дотримувати особисту гігієну! Щоб підвищити ефективність і зробити її максимальної, вам необхідно вставити свічку глибоко у піхву. Курс лікування молочниці подібним препаратом становить близько двадцяти днів! Слід зазначити, що якщо настає менструація, то не варто припиняти застосування лікарського препарату.

Побічні ефекти

В основному Тержинан переноситься досить легко і без зайвих ускладнень. Однак бувають випадки, коли виникають незначні побічні ефекти. Важлива умова використання препарату – правильне дозування, кількість застосувань, а також тривалість лікування. Слід зазначити, що подібний препарат повинен призначати лікуючий гінеколог, який зможе правильно скорегувати процес лікування жінки. Отже, перш ніж призначати препарат, необхідно скласти перелік основних аналізів. Вони зможуть виявити і розпізнати інфекційного збудника інфекції, яка розвивається в жіночому організмі. необхідно перевірити і визначити чутливість організму до препарату. Не варто займатися самолікуванням, так як ви можете значно погіршити ситуацію. Якщо жінка почне приймати препарат, то симптоми молочниці зникнуть. Однак при наявності паралельної інфекції, хвороба може перейти в хронічну форму. Не займайтеся самолікуванням і своєчасно звертайтеся за медичною допомогою!

Переглядів: 106