Лікування молочниці у чоловіків


Хоч молочниця набагато частіше вражає саме жіночий організм, не минула ця проблема і представників сильної статі. Чоловічі статеві органи завдяки особливостям будови незручні для розмноження колоній грибка Candida, який є першоджерелом даного захворювання. Але все ж ризик зараження інфекцією завжди присутній.

Всупереч стереотипу, що склався, підхопити кандидоз можна не тільки при незахищених статевих контактах - причини розвитку молочниці закладені в організмі людини. Так, хвороба може заявити про себе при ослабленні імунітету, ендокринних і онкологічних захворюваннях, а також при стресі, неправильному харчуванні і недотриманні чоловіками норм особистої гігієни і т.д.Різного роду виділення з статевих органів характерні як для чоловіків, так і для жінок. Залежно від підстави вони можуть відрізнятися по кольору, консистенції, запаху, частоті появи. І супроводжуватися деякими додатковими проявами. У більшості випадків виділення є нормою, не приносять дискомфорту. А чоловіки, в ... Читати далі »


Кандидоз є хворобою, яка знайома в сучасному суспільстві як жінкам, так і чоловікам. Відмінною особливістю молочниці у чоловіків є те, що вона дуже часто протікає без явних симптомів. Однак це не означає, що чоловік будучи переносником захворювання, не може передати його партнерці. Чоловічий кандидоз також небез ... Читати далі »


Дуже часто можна почути думку, що таке захворювання як молочниця, відноситься до жіночих хвороб і чоловіків вона практично не стосується. Насамперед треба відзначити, що грибковими захворюваннями може страждати будь-яка людина, тому що бактерії, віруси, грибки знаходяться в кожному організмі людини. При певних у ... Читати далі »


Дріжджова інфекція або кандидоз є однією з найбільш поширених хвороб, що зустрічаються як у чоловіків, так і у жінок. Розвиток захворювання відбувається при активному розмноженні грибка в організмі. Найчастіше уражаються статеві органи. Чоловічий кандидоз відрізняється від жіночого тим, що його прояв не ... Читати далі »


Молочниця або кандидоз, є захворюванням організму, яке провокується активним розмноженням грибків кандида. Найчастіше з проблемою кандидозу стикаються жінки, але не слід думати, що чоловіки менш схильні до грибкової інфекції. Захворювання може виникати практично в будь-якому віці, але в силу будови організму чол ... Читати далі »


Можна з упевненістю говорити, що таке захворювання як молочниця знайома як жінкам, так і чоловікам. Хоча ця хвороба у представників сильної статі зустрічається рідше, але все ж розглянемо ліки від молочниці для чоловіків, які допоможуть перемогти недугу.

За умови, що чоловік володіє хорошим здоров'ям ... Читати далі »


Абревіатура ЗПСШ заслужено викликає тугу і тривогу практично у кожної людини. І хоча кандидоз у чоловіків не відноситься до венеричних захворювань, нікого не радує перспектива стати пацієнтом дерматолога-венеролога або уролога.

Щоб уникнути делікатних проблем доцільна профілактика захвор ... Читати далі »


Грибкові захворювання і зокрема, кандидоз, у сучасному суспільстві зустрічається досить часто. В силу певних особливостей організму, хвороба частіше вражає жінок, але і чоловіки часто пошкоджені поразок дріжджовий інфекції. Чоловічий кандидоз відрізняється від жіночого формою перебігу та можливими симпто ... Читати далі »


Захворювання кандидоз або молочниця, досить рідко зустрічається у чоловіків. Але чи може чоловік бути переносником молочниці?

До недавнього часу вважалося, що тільки діти і жінки можуть бути схильні до зараження, проте останні дослідження довели, що чоловіки теж хворіють кандидозом і є його носієм.

... Читати далі »

Всім відомо, що лікування антибіотиками може спровокувати кандидоз. І хоча у чоловіків це захворювання зустрічається не так часто, але все ж давайте розберемося — чи буває молочниця у чоловіків після антибіотиків.

Молочниця або кандидоз на сьогоднішній день є одним з найбільш пошир ... Читати далі »


1 2 3 »