Розділ: Лікування молочниці у дітей

Що робити якщо у дівчинки 2 років молочниця

Молочниця може спостерігатися не тільки у дорослих, але і у дуже маленьких дівчаток. Досить часто, подібного ризику піддаються дівчинки, вік яких коливається в показниках – два і три роки. Зустрічаються випадки, коли маля має симптоми молочниці/кандидозу.

Грибкова інфекція у новонародженої дівчинки є тим недугою, який передається від зараженої матері в процесі пологів. Інфікування малюків є частим і розповсюдженим явищем. Це обумовлено тим, що середовище статевих органів у такому віці – кисла, а це сприяє ураження та активного розмноження кандидозних грибків у вульві, а також слизової піхви. Основна форма перебігу кандидозу/молочниці у маленьких дівчаток – це вульвовагініт. Два, три і чотири роки – це найнебезпечніший час для зараження.

Фактори ризику зараження

Судячи по аналізах статистики інфікування молочницею серед дітей, самим небезпечним періодом є: новонароджені, вік два-три роки, потім сім років, підлітковий період. Така закономірність невипадкова.

Основні і об'єктивні причини розвитку кандидозної інфекції у новонародженого віці є наступні:

  1. Дитина піддається інфікування та зараження внутрішньоутробно.
  2. Лікування антибіотиками і аналогічними медичними препаратами, що чинять негативний вплив на загальний стан дитячого організму.
  3. Зараження кандидозом у лікарні.

Коли захворювання виникає у віці два – чотири роки, це обумовлюється тим, що батьки не приділяють належної уваги особистої інтимної гігієни, а також наявність алергічних реакцій.

Ризик зараження у віці семи років пов'язаний з наступними важливими причинами:

  1. Наявність ентеробіозу (глистових інвазій).
  2. Порушена інтимна гігієна, недотримання норм і правил.
  3. Ослаблений імунітет.

Підлітковий період небезпечний до першого менструального циклу. Дитина вразливий з-за того, що у піхву присутній недолік жіночих статевих гормонів, а саме естрогену.

Найпоширеніші причини захворювання в цьому віці:

Існує величезна кількість причин та супутніх факторів. Самим головним і основним є знижений імунітет, який пов'язаний з гіповітамінозом, різноманітними недугами – інфекційні, простудними, проблеми з ендокринною системою, а також недолік корисних речовин і мікроелементів.

Наступною причиною є тривале або надмірне лікування за допомогою антибіотиків.

Симптоми молочниці у дівчаток

Характерними і поширеними ознаками вважається жахливий свербіж, почервоніння, а також печіння в процесі сечовипускання. Характеристика свербежу носить постійний характер, посилюється у процесі руху. Найбільш інтенсивний і болісний свербіж знаходиться в області вульви, саме тому дитина зможе розчесати уражене місце.

Досить часто, подібні болі, свербіж і печіння, здатні викликати панічні розлади і страх перед відвідуванням туалету. У результаті всіх болісних симптомів, присутніх у малятка, порушується повноцінний сон і психіка. Що стосується статевих органів, то вони стають гіперчутливими, набряклими, червоними і роздратованими, присутній піхвові виділення. Стінки піхви гіперемована, можна побачити сірий і білий наліт.

Способи лікування молочниці

При виявленні первинних ознак кандидозного недуги, необхідно звернутися до лікаря, а саме гінеколога. Таким чином, ви зможете уникнути різних ускладнень та проблем, а також отримаєте своєчасну консультацію, огляд і медикаментозне лікування. Категорично забороняється займатися самолікуванням у такому вразливому віці. Так як, ви зможете отримати сумні і жахливі наслідки.

Практично всі випадки піддаються стандартному місцевому лікуванню за допомогою антисептиків і протигрибкових препаратів.

Подібні медикаментозні засоби володіють величезною кількістю переваг і переваг, а саме:

  1. Системна безпека.
  2. Швидке дію і ефект щодо усунення страшних симптомів.
  3. Використовуючи локальний метод, ви зможете збільшити концентрацію впливу.

Для ефективного і швидкого лікування можна використовувати спеціальні супозиторії, що містять антибіотики, а саме Натаміцин, Леворин. Корисні медикаментозні препарати, що належать до азоловому ряду, а саме Клотримазол. Перераховані препарати має вводити лікар або медична сестра. Роблять це щодня, у піхві.

Слідкуйте за своїм здоров'ям і не займайтеся самолікуванням!

Переглядів: 389