Лікування молочниці у вагітних


Вагітність є найбільш відповідальним періодом у житті жінки, адже будь-яка інфекція, в тому числі кандидоз, виявлена в цей час може становити небезпеку для здоров'я малюка. З молочницею так чи інакше стикається до 90% майбутніх мам. Це пов'язано з радикальною перебудовою, яку відчуває організм, і зміною мікрофлори піхви при підвищенні показників жіночих гормонів. Крім того, імунітет жінки при вагітності в значній мірі знижується.

Це створює ідеальні умови для збільшення чисельності колоній грибків Candida, які спокійно жили в організмі здорової жінки, чекаючи слушного моменту, щоб заявити про себе. Також причинами появи молочниці в ході вагітності можуть стати хронічний авітаміноз, інфекційні, ендокринні та онкологічні хвороби, тривалий прийом особливо потужних медикаментів, алергічні реакції, неправильне харчування, щоденне носіння синтетичної білизни і т.д.Багатьом дівчатам знайома така хвороба, як молочниця або кандидоз. Найчастіше така недуга виникає під час вагітності, тому що в організмі жінки відбуваються природні гормональні зміни, а також істотно знижується імунітет.

Головні збудники такої інфекції – це дріжджові грибки Кандіда. Вони цілком мо ... Читати далі »


Вагітність є для будь-якої жінки радісним моментом у житті. Але саме в цей період необхідно особливо ретельно стежити за своїм здоров'ям. На думку фахівців, таке захворювання як молочниця зустрічається дуже часто саме в період вагітності. Звертаючись за консультацією до фахівця жінки, досить ... Читати далі »


Молочниця є неприємним захворюванням, яке дуже часто супроводжує вагітність у жінок на всіх її стадіях. Досить часто ще в перехідному віці у дівчаток може з'явитися захворювання, що супроводжується зудять відчуттями в області піхви і збільшенням виділень. Надалі, якщо молочниця не була повністю вилікувана, в ... Читати далі »


Жінки часто стикаються з таким неприємним захворювання, як молочниця. Саме вона є причиною деяких запальних процесів, що протікають в сечостатевій системі, появою великої кількості виділень, дискомфорту і болю в області статевих органів. Дуже часто жінки стикаються з молочницю під час вагітності ... Читати далі »


З кандидозом, званим також молочницею, протягом життя здатна зіткнутися ледь не кожна жінка. Цю хворобу не завжди сприймають всерйоз, незважаючи на виражену неприємну симптоматику. Однак, залишаючись без належної уваги та лікування патологія може закріпитися в організмі, переходячи в повільну фазу. І це тягне за ... Читати далі »


Молочниця – патологічний стан, який дуже часто проявляє себе в період вагітності. Воно зустрічається у жінок, чекаючих дитину в перший раз, та у представниць прекрасної статі, у яких плануються вже не другі або треті пологи. При цьому виникнення і розвиток грибкового захворювання найчастіше не залежить від ... Читати далі »


Хвилююче очікування перед народженням дитини, різного роду активна підготовка, що передує пологів, можуть бути затьмарені специфічним проявом з боку організму майбутньої матусі. В останні дні-тижні перед пологами кожна друга жінка стикається з проявами молочниці. Це хворобливий стан може застати зненацька особли ... Читати далі »


Молочниця – одне з небагатьох захворювань, з яким у своєму житті хоча б один раз стикається кожна жінка. Особливо часто вона виникає в самий ніжний і делікатний період – під час вагітності. Головний винуватець захворювання – грибки Candida. Практично у кожної людини вони присутні в орг ... Читати далі »


Кандидоз є досить поширеним захворюванням серед жінок. Сучасна медична статистика говорить про те, що практично кожна друга жінка стикалася з проблемою, викликаною активністю грибка. Кандидоз може вражати внутрішні органи, найчастіше травний тракт. Це викликано тим, що під впливом певних умов, серед яки ... Читати далі »


Практична кожна жінка стикається з захворюванням, яке починається при активному розмноженні дріжджового грибка в організмі. Про те, як застосовувати Клотримазол при молочниці у вагітних наша стаття.

Медичне назва хвороби — кандидоз, а в розмовній мові частіше можна чути інша назва – ... Читати далі »


1 2 »