Лікування молочниці у вагітних
Молочниця знайома багатьом жінкам у сучасному суспільстві. Це захворювання виникає при розмноженні грибка в організмі і може вражати практично будь-які органи і системи. Дуже часто жінка звертаються за консультацією в перші тижні вагітності з явними ознаками молочниці. Серед жінок існує й така д ... Читати далі »


Захворювання під назвою молочниця може зустрічатися у жінок протягом усього життя. Кандидозом хворіють, не залежно від віку і основною причиною, при якій підвищується активність грибка кандида, вважається ослаблення захисних сил організму або придушення імунітету. Найчастіше кандидоз доставляє багато про ... Читати далі »


Вагітність – досить відповідальний і емоційний період у житті будь-якої дівчини чи жінки. Саме від того, наскільки вона буде уважно ставитися до свого здоров'я в цей період, залежить те, як буде в цілому протікати вагітність. На жаль, виникнення і розвиток різних інфекційних захворювань ... Читати далі »


Кандидоз або молочниця – це популярне, поширене грибкове захворювання, що виникає із-за розвитку грибка. Досить часто молочниця зустрічається у чоловіків, жінок, навіть маленьких дітей. Виключення у зоні ризику – немає. Щоб запобігти зараженню, кожна людина зобов'язаний ознайомити ... Читати далі »


Молочниця або кандидоз – це захворювання, що виникає при активному розмноженні дріжджоподібних грибків кандида. Подібні мікроорганізми є невід'ємною частиною гармонійного мікрофлори у людини. При виникненні ідеальних умов для розмноження і активної діяльності, з'являється грибкове з ... Читати далі »


Кандидоз або молочниця – це досить відоме і поширене гінекологічне захворювання, яке виникає через розмноження дріжджоподібних кандидозних грибків. Ризик появи подібного захворювання під час вагітності і після пологів збільшується практично в п'ять разів. Це пов'язано зі зміною горм ... Читати далі »


Дуже часто в період вагітності і лактації виникає таке захворювання, як молочниця. У ці періоди лікування для вагітної жінки або годуючої мами повинно бути обережним, так як більшість медичних препаратів потрапляє в організм малюка. Жінку повинен лікувати хороший і досвідчений фахівець.

М ... Читати далі »


Вагітність і період лактації є серйозним стресом для жіночого організму. Імунна система в цей час працює відразу на два організму, передаючи свої захисні сили малюкові спочатку через плаценту, а потім через грудне молоко. Цей фактор, разом із загальною перебудовою гормонального фону жінки, робить ... Читати далі »


Мрія про народження дитини і становлення матір'ю, є самим природним бажанням для будь-якої жінки. Проте жінка, як крихка ваза, вимагає дбайливого ставлення до себе і свого здоров'я. Існує безліч різних захворювань, заважають жінці завагітніти, у зв'язку з тим, що мікроби сильно знижую ... Читати далі »


« 1 2