Розділ: Препарати для лікування молочниці

Вибираємо гель від молочниці

гель для лікування молочниціСучасна медицина пропонує широкий вибір препаратів для лікування молочниці у жінок. Захворювання, яке може виникнути в будь-який час і у будь-якої людини, вимагає до себе досить уважного ставлення. Лікування необхідно проводити в початковому періоді захворювання, інакше існує загроза переходу молочниці у хронічну форму.

Грибок кандида вражає статеві органи, слизові ротової порожнини, піхви, травний тракт, може активно розмножуватися в організмі жінок під впливом певних факторів. Часто причиною виникнення кандидозу у чоловіків і жінок є ослаблення імунної системи, що тягне за собою знижену опірність організму хвороботворним бактеріям, грибкам і вірусів. У жінок захворювання зустрічається значно частіше, ніж у чоловіків, це обумовлено, перш за все, будовою організму і його особливостями. Під час вагітності молочниця виникає дуже часто, як наслідок перебудови організму. Кандидоз у чоловіків іноді може протікати практично без симптомів, тому при виявленні молочниці у одного з партнерів, необхідно проходити курс лікування і профілактики обом. В результаті правильно підібраного лікування, надалі, організм здатний самостійно боротися з грибками, вірусами і бактеріями.

Для того щоб розпізнати початок захворювання, бажано знати основні причини і симптоми його прояву.

Симптоми молочниці і причини її появи

 1. симптоми кандидозу

  Симптоми захворювання у жінок і чоловіків практично однакові. З'являється білий наліт або сильні виділення, забарвлені в білий, жовтий, а іноді коричневий колір. Сильний характерний запах виділень вказує на наявність патології в організмі. Може з'явитися свербіж статевих органів, подразнення шкіри і слизових, поява бульбашок з білим вмістом, набряк, припухлість і почервоніння.
  У чоловіків наявність кандидозу викликає больові відчуття при статевому контакті, у жінок такі симптоми також можливі подразнення, запалення піхви і наявності виразок. Статевий контакт під час лікування молочниці не рекомендується.
  Одночасно з неприємними відчуттями може з'явитися тягнучий біль в області живота і часті помилкові позиви до сечовипускання.
  При виникненні молочниці у роті, слизова дратується, з'являється наліт з білим або сірим відтінком, кровоточивість ясен, утворення виразок на внутрішній поверхні щік і мовою. Такі симптоми характерні для кандидозу чоловіків і жінок, а також новонароджених дітей.
  Дуже часто молочниця виникає у жінок під час вагітності, у зв'язку з перебудовою організму. Така ж перебудова відбувається під час настання менопаузи і саме в цей період можливий розвиток кандидозу.

 2. прийом антибіотиків

  Причинами розвитку хвороби є захворювання внутрішніх органів, діабет, ВІЛ, порушення роботи щитовидної залози, гормональний дисбаланс, хвороби сечостатевої системи, зокрема цистит, запалення придатків, ерозія шийки матки.
  Застуда та грип можуть з'явитися однією з причин молочниці, тому що тривалий прийом антибіотиків і придушення корисної мікрофлори призводить до швидкого розмноження дріжджового грибка.
  Харчування відіграє важливу роль у розвитку хвороби. Порушення обміну речовин, зайва вага і ожиріння, сприяють активності грибка. Організм не здатний чинити опору в повному обсязі, що в результаті призводить до розвитку молочниці.
  Іноді причиною може стати зміна клімату. Жінкам добре знайома ця причина. Виїжджаючи у відпустку, в іншу кліматичну зону, дуже часто організм реагує на зміну клімату появою рясних виділень, які є передвісниками кандидозу.

лабораторні дослідження при молочниці

Лікування завжди потрібно починати з визначення точного діагнозу. Багато захворювання супроводжуються схожими симптомами і щоб розпізнати молочницю, потрібно пройти повне обстеження. Після отримання даних аналізів, спеціаліст індивідуально підбере курс необхідних лікарських засобів. Під час вагітності проводити діагностику необхідно з особливою ретельністю, щоб вчасно призначити курс препаратів, здатних знищити грибок на ранній стадії хвороби.

Дуже часто для лікування молочниці використовують гель. Його складові здатні придушити активність грибка, зменшити зовнішні симптоми, усунути неприємні відчуття. Гель зручний у застосуванні, швидко вбирається, не залишає слідів на одязі.
Чоловіки частіше використовують для лікування креми і гелі, щоб зняти запалення, що виникає зазвичай на голівці статевого члена.
Для жінок гель також рекомендується використовувати в комплексній терапії лікування молочниці. Особливо часто застосовується гель в період вагітності. Він не дає побічних ефектів, не всмоктується в кров, а значить, не може принести шкоди майбутній дитині.

Рекомендовані гелі для лікування грибкових захворювань

 1. гель від молочниці

  Кандинорм гелевий комплекс, що застосовується в лікуванні грибкових захворювань, є препаратом, що впливає безпосередньо на кандіду. Використовують його для лікування гострої і хронічної форми захворювання. Може використовуватися під час вагітності, тому що не робить негативного впливу на розвиток плоду. Це є одним з явних переваг перед іншими препаратами від кандидозу. Застосовується Кандинорм як для гігієнічних процедур, так і для безпосереднього введення в піхву.
  Спосіб застосування досить простий. Перед тим як йти в душ, слід змастити уражену область препаратом і через кілька хвилин змити звичайною проточною водою. Процедуру можна проводити два рази в день.
  В якості безпосереднього введення в піхву використовується зручний аплікатор, склад вводиться всередину і залишають на ніч.
  Тривалість застосування становить три дні.
  Одне з важливих переваг Кандинорма є те, що передозування препарату неможлива, алергічних реакцій він практично ніколи не викликає. Виняток становить особлива чутливість організму, що зустрічається дуже рідко.
  Для чоловіків можна використовувати Кандинорм для змазування уражених ділянок перед душем.

 2. Епіген гель від молочниці

  Гель Эпиген, це ще одні препарат здатний активно боротися з грибками роду кандида. У складі цього засобу активною речовиною є корінь солодки, тому як природний компонент він практично безпечний у застосуванні. Другим складовим Эпиген-гелю є молочна кислота. Вона здатна запобігати запальні процеси в області зовнішніх статевих органів і захищати від поширення бактерій.
  Препарат може бути використаний для профілактики дріжджовий інфекції, в цьому випадку його слід призначати як гігієнічний засіб перед водними процедурами, зокрема при вагітності.

Гелеві препарати, які призначаються у процесі лікування кандидозу сприяють швидкому позбавленню від захворювання, не викликають побічних ефектів та застосовуються під час вагітності, що є їх відмінною рисою.

Використовувати їх можна тривалий час в профілактичних цілях, що також сприятливо позначається на загальному стані організму.

Переглядів: 345