Розділ: Лікування молочниці у чоловіків

Ліки від молочниці для чоловіків

Можна з упевненістю говорити, що таке захворювання як молочниця знайома як жінкам, так і чоловікам. Хоча ця хвороба у представників сильної статі зустрічається рідше, але все ж розглянемо ліки від молочниці для чоловіків, які допоможуть перемогти недугу.

За умови, що чоловік володіє хорошим здоров'ям, у нього відсутні постійні стресові ситуації, він не вживає алкоголь, займається спортом і правильно харчується, то ризик виникнення кандидозу у нього практично зводиться до нуля. Проте в сучасному суспільстві більшість людей схильні до стресу, хронічних захворювань, а харчування рідко у кого можна назвати правильним, значить, можливість появи кандидозу у чоловіків зростає, і він також, як і жінка може бути носієм хвороби і передавати її своїй партнерці при статевому контакті. В силу будови організму чоловіки, молочниця може з'явитися без явних симптомів, але при уважному ставленні до свого здоров'я можна розпізнати незначні зміни в статевій сфері, які можуть вказувати на початок захворювання. Якщо вчасно звернутися до фахівця за консультацією і призначити лікування, то терапія від молочниці для чоловіків допоможе швидко позбавити від зайвих проблем.

Симптоми кандидозу характерні для чоловіків

 • незначне печіння і болючість сечовипускання;
 • слабкі виділення з уретри, мають білий або жовтуватий відтінок;
 • почервоніння голівки статевого члена або поява невеликого роздратування, а так само незначний наліт сіруватого відтінку з явним запахом.

При зверненні до лікаря і здачі необхідних аналізів буде призначено лікування кандидозу із застосуванням таблеток, креми та комплексних препаратів проти грибка. Таблетки від молочниці для чоловіків мають широкий спектр дії та допоможуть швидко впоратися з кандидозом. Бажано використовувати препарати в поєднанні з застосуванням крему або гелю, які допоможуть зняти зовнішні симптоми. Ліки, що застосовуються від молочниці у чоловіків, надають велике дію, пригнічуючи розвиток бактеріальної та грибкової інфекції у всіх відділах організму. Лікування проти кандидозу у чоловіків і жінок, проводиться під контролем фахівця. При цьому використовуються сучасні препарати місцевого та широкого спектру дії.

Причини, за яких виникає чоловічий кандидоз

 • тривалі стресові ситуації;
 • придушення імунітету внаслідок стресу, частих простудних захворювань, тривале вживання антибіотиків;
 • хронічні хвороби, пов'язані з шлунково-кишковим трактом, гастрити, виразки, коліти, захворювання печінки;
 • інфекційні захворювання сечостатевої системи і внутрішніх органів;
 • діабет різного ступеня тяжкості, гормональні порушення;
 • алкоголізм, наркоманія;
 • порушення обмінних процесів, неправильне харчування, ожиріння, гіподинамія;
 • безладні статеві контакти.

Якщо хоча б кілька причин перебувають у чоловіків або жінок, то ризик виникнення захворювання достатньо високий.

Кошти, пропоновані від молочниці у чоловіків досить різноманітні. Серед них більшу частину займають препарати на основі крему, гелю і мазі. В силу будови чоловічого організму, терапія відрізняється від коштів, що призначаються жінкам проти кандидозу.

Ліки, що застосовуються від молочниці для чоловіків, можуть надавати швидку дію і вже на наступний день, після початку прийому, настає значне полегшення. Щоб форма кандидозу не стала хронічною, засіб, призначений від молочниці у чоловіків необхідно застосовувати мінімум протягом тижня після зникнення симптомів, продовжуючи лікування до повного відновлення всіх органів.

На відміну від жіночого організму, інфекція у чоловіків не проникає так глибоко в статеві органи, тому проти розвитку грибка можна легко підібрати ефективний засіб. Які з цих засобів необхідно призначити, визначає тільки лікар, після повного обстеження організму. Іноді препарат достатньо застосовувати тільки місцево, але в деяких випадках потрібне комплексне лікування, спрямоване проти грибкової інфекції.

Огляд препаратів застосовуваних від кандидозу

Чоловічий кандиодоз необхідно обов'язково діагностувати за допомогою обстеження і взяття аналізів, щоб упевнитися в тому, що симптоми належать саме молочниці. Тільки після цього призначаються препарати проти грибкового захворювання.

 1. Перший засіб від молочниці необхідне для чоловіків, це крем. Одним з діючих препаратів є Нізорал. За допомогою крему можна зняти поверхневі симптоми, такі як свербіж, лущення, почервоніння голівки статевого члена. Лікування починається з того, що крем намазується на уражену область і залишається до повного висихання. Процедура проводиться один раз в день. Якщо хвороба набула хронічну стадію, то можливе використання крему два рази в день. Вже після першого дня застосування симптоми можуть зникнути, але лікування проти грибка зупиняти не слід. Крем використовується протягом тижня в профілактичних цілях. В цей період слід утримуватися від статевих контактів, до повного одужання. Крем Нізорал робить активний вплив на розмноження грибка і пригнічує його ріст. За даними досліджень, лікування за допомогою Нізорал дуже ефективно як для чоловіків, так і для жінок.

 2. З пропонованих фармацевтичною промисловістю кремів і гелів, варто звернути увагу на мазь Міконазол. Це засіб значно дешевше Нізорал, але лікування за допомогою Миконазола також дуже ефективно. Вживати мазь треба вранці і ввечері, намазуючи уражені ділянки тонким шаром до повного вбирання. Використовувати препарат слід до повного зникнення виявлених симптомів, а з метою профілактики ще кілька днів після основного курсу. У жінок, в період лікування молочниці, мазь також може використовуватися як ефективний засіб при захворюванні. До часто призначуваних кремів і мазей можна віднести подібні Миконазолу і Низоралу засоби, такі як Дермазол, Имидил, Микокет. Бажано перед застосуванням отримати індивідуальну консультацію лікаря, не займатися самолікуванням і точно визначити, які кошти слід використовувати в процесі лікування у чоловіків і жінок.

 3. Ліки від молочниці застосовується для чоловіків може випускатися у формі таблеток, які необхідно вживати одночасно з кремами. Часто призначається засіб – Флуконазол. Застосовується як для чоловіків, так і для жінок в гострій і хронічній формі кандидозу. Це недороге ліки, призначуване від молочниці у чоловіків, допоможе швидко позбутися від проблеми. Препарат випускається у вигляді таблеток, які мають широкий спектр дії. Вже після першого застосування ріст грибка сповільнюється і протягом декількох днів інфекція зникає. Курс лікування призначається залежно від стадії та форми захворювання, тривати від одного до восьми днів. В цілях профілактики може бути призначена терапія протягом місяця, по одній таблетці на тиждень. Є ряд побічних ефектів і протипоказань, про які слід знати заздалегідь. Особливо це стосується алергічних реакцій. Не можна застосовувати препарат жінкам у період годування груддю та дітям до 5 років.

 4. Аналогічними засобами є таблетки Дифлюкана, Цискана і Флюкостата. Вони також ефективні в боротьбі з грибковими захворюваннями і мають швидку дію. Успішно застосовуються в гострій і хронічній формі кандидозу. У кожному разі підбір таблеток здійснюється індивідуально, після повного обстеження організму. Для жінок застосування таблеток у другій половині вагітності та в період годування груддю, протипоказано.

Чоловічий кандидоз лікується швидше, ніж у жінок. Однак не слід забувати про заходи профілактики.

 • небажано в період хвороби ходити в лазню і митися в гарячій ванні;
 • прохолодний душ приймати два рази на день;
 • необхідно налагодити режим харчування, виключити шкідливі продукти, гостру і солону їжу;
 • особливу увагу слід приділити імунітету.

При правильному і своєчасному лікуванні, кандидоз не принесе великих неприємностей чоловікові, але дотримуватися профілактичні заходи необхідно, щоб не звертатися за допомогою вдруге.

Переглядів: 663