Розділ: Препарати для лікування молочниці

Відгуки про Біфидумбактерин при молочниці

Більшість жінок протягом свого життя стикаються з такою проблемою як молочниця. Захворювання може виникати в будь-який період життя і лікувати її доводиться кожен раз комплексними методами. Оскільки захворювання найчастіше викликається придушенням імунної системи, то крім основного лікування, необхідно відновити функції організму, щоб не траплялося подальших рецидивів. Молочниця виникає в період активного розмноження грибка в організмі. Причин, крім відсутності захисних функцій організму, може бути досить багато.

Часті причини виникнення молочниці

 • хронічні захворювання, які супроводжуються тривалим лікуванням, а значить виснаженням організму;
 • неправильне харчування;
 • не дотримання гігієни;
 • запальні захворювання сечостатевої системи;
 • діабет, ожиріння, надмірне споживання цукру;
 • вірусні інфекції, які лікуються тривалим прийомом антибіотиків;
 • прийом гормональних препаратів;
 • зміни, що відбуваються в організмі в період вагітності або менопаузи.

Способів лікування молочниці існує величезна кількість, але не завжди відразу вдається позбутися від хвороби.

Навіть прийом протигрибкових препаратів загальної дії можуть іноді лише на час заглушити симптоми хвороби. Дуже важливо дотримувати всі рекомендації, які пропонує лікар, дотримуватися дієти, і використовувати ряд препаратів в профілактичних цілях, вже після основного лікування.

Коли молочниця вражає статеві органи жінки, то в піхву створюється кисле середовище, що і живить грибок. Тому важливо змінити кисле середовище піхви на лужну, і саме в цьому випадку розвиток грибка буде зупинено.

Для того щоб позбутися від основних симптомів хвороби і відновити мікрофлору піхви, яка пошкоджується при зараженні грибком, найчастіше використовують свічки. Серед рекомендованих препаратів, варто звернути увагу на Біфідумбактерин при молочниці. Ці свічки містять бактерії, здатні відновити мікрофлору, без якої захворювання не припиниться. Лікування молочниці завжди комплексне і застосування додаткових засобів відновлення організму допомагає швидкому одужанню.

Свічки Біфідумбактерин та їх використання

 1. Для жінок використання свічок необхідно для того, щоб відновити слизову піхви і не допустити подальшого розмноження грибка. Саме Біфідумбактерин є одним із препаратів, який здатний відновити мікрофлору і не дати можливість грибкової інфекції проникати глибше.
 2. Свічки для жінок є найбільш дієвим засобом, за допомогою якого можна швидко нейтралізувати основні симптоми захворювання.

  Але крім свічок, які володіють протигрибковою властивістю, необхідні й інші, здатні відновити слизову. До таких засобів відноситься Біфідумбактерин. Застосовувати їх необхідно в процесі основного лікування захворювання. Тривалість використання зазвичай становить від семи до десяти днів, якщо не призначено додаткове застосування, при хронічній формі захворювання.

 3. У всіх випадках свічки Біфідумбактерин застосовують не менше двох разів на день, навіть якщо симптоми молочниці не проявляються. Ці свічки не є основним лікуванням молочниці, а лише доповнюють комплексну терапію і дозволяють організму швидше впоратися з наслідками інфекції.
 4. Крім місцевого застосування препарату, можна вживати всередину, для запобігання зараження кишечника. Біфідумбактерин здатний зміцнити імунну систему і дає можливість корисної мікрофлори швидше розмножуватися в організмі, запобігаючи подальше зараження.
 5. Свічки починають використовувати не з першого дня лікування молочниці. Їх приєднують після початку застосування протигрибкових препаратів, в основному на третій день лікування, в цілях профілактики хвороби і відновлення мікрофлори піхви.
 6. За даними медичних досліджень, можна сказати, що застосування Біфідумбактерину прискорює процес одужання. Одночасно із застосуванням препарату, призначаються вітаміни, які також відновлюють імунну систему.

  Свічки застосовуються при будь-якій формі захворювання, як гострої, так і хронічної і дуже часто запобігають рецидиви грибкового захворювання.

 7. Свічки можуть застосовуватися не тільки для відновлення мікрофлори піхви, але і анально, коли грибком уражається не тільки статева система, але і кишечник.

Відгуки про використання Біфідумбактерину говорять про його високого ступеня ефективності при різних формах захворювання. Жінки, які застосовували свічки, практично не страждають рецидивами молочниці. Лікування з використанням біфідобактерій дозволяє швидше відновити захисні функції організму.

Відгуки про використання Біфідумбактерину

Рита, 26 років:

Моє знайомство з молочницею відбувається вже не перший раз. Спочатку я захворіла під час вагітності, мабуть організм не впорався з навантаженням, і з'явилася молочниця. Лікувалася кілька місяців, різними засобами. Таблетки не пила, бо не хотіла, щоб вони якось вплинули на дитину. Тому лікувалася тільки місцевими засобами, крему та мазі. Начебто симптоми зникали, а потім знову поверталися. Лікар мені сказав, що скоріше за все дуже сильно порушена мікрофлора, тому потрібні кошти, які її відновлять. Ось так я познайомилася з Біфідумбактерином. Свічки використала три дні, хоча і не рекомендують ніби при вагітності, але я все робила дуже акуратно, так як лікар порадив і ще пила теж Біфідумбактерин, десь приблизно три тижні. Скажу, що стан моє значно покращився, і симптоми більше не турбували і взагалі організм почав краще працювати. До кінця вагітності мені вже діагноз не ставили і я думала, що на цьому все і закінчиться. Але через три місяці після народження дитини, знову почалися проблеми. Ось тут я вже лікувалася ретельно, по всіх фронтах. І знову використовувалася свічки Біфідумбактерин. Моє лікування тривало місяць, і потім ще профілактику треба було робити. Коротше, півроку пройшло і зараз не скаржуся, ні на яку молочницю. Скажу, що Біфідумбактерин мені дуже допоміг, інакше не знаю, скільки ще можна було мучиться з молочницею. Раджу застосовувати ці свічки в процесі лікування, якщо у кого-то затяжний період одужання.

Світлана, 32 роки:

Молочниця у мене виникла на тлі загального стресу, ослабленого імунітету і постійними застудами. Не очікувала, що це може так закінчитися, хоча і читала різні відгуки, що стрес може впливати на виникнення молочниці. Ось тут довелося самій з цим зіткнутися безпосередньо. Серед призначених препаратів був Біфідумбактерин, тому що без нього мені неможливо було відновити імунітет, а значить і від молочниці позбутися. Я пила його і свічки вводила. Мабуть результат від цього все ж таки є. І навіть дуже хороший результат. Мій організм почав відновлюватися. Ще звичайно вітаміни пила і продовжую пити, тому що відразу відновитися, повністю не вийде. Лікування продовжую, але вже для профілактики.

Вероніка, 35 років:

Хочу розповісти про Бифидумбактерине. Це таке чудово засіб виявилося, навіть не очікувала. Лікувала молочницю таблеткою, а ось мікрофлору довелося відновлювати іншими засобами, тому що без цього вилікуватися важко. Біфідумбактерин використовувала як свічки. Вранці і ввечері по одній штуці, тиждень. Ці свічки пригнічують ріст грибка в організмі та захищають від повторення молочниці. Є й інші схожі кошти, але мені рекомендували саме Біфідумбактерин. Я вирішила, що, якщо він не допоможе, тоді вже можна підключити й інші ліки. Лікування мені призначав лікар-гінеколог, саме вона виписала і ці свічки, хоча я знаю, що багато хто від них відмовляються і обмежуються лише традиційним лікуванням. Не знаю, як у інших жінок, а я вже вирішила пройти повний комплекс, щоб більше не звертатися з такою проблемою до медиків. Ось вже пройшло кілька місяців, і я відчуваю себе чудово. Сподіваюся, що молочниці у моєму житті більше не буде.

Переглядів: 204