Розділ: Рекомендації по лікуванню молочниці

Відновлення мікрофлори після молочниці

відновлення мікрофлори жінок

Болісні і хворобливі відчуття, які супроводжують молочницю, проявляються в порушенні мікрофлори. Більшість жінок стикається з подібною проблемою щодня. Захворювання є досить підступним і злісним, тому що протягом великої кількості часу залишається непоміченим. Це обумовлено тим, що відсутні будь-які симптоми, крім невеликого дискомфорту.

Найчастіше дискомфорт проявляється в критичні дні, а також під час використання гігієнічних прокладок з ароматизаторами. Однак молочниця вимагає серйозного і невідкладного лікування, тому що вона може перерости в хронічну форму. Щоб не виникло ускладнень, необхідно почати своєчасне і професійне медикаментозне лікування. Вам будуть потрібні мазі, антибіотики, свічки, креми та інші медикаментозні препарати.

Основна проблема, яка супроводжує кандидоз, це порушення здорової і повноцінної мікрофлори, що знаходиться в інтимній зоні дівчини. Згідно медичних термінів, подібне явище носить назву – вагінальний дисбактеріоз. Безліч жінок ігнорує первинні ознаки і прояви захворювання, а також не йдуть на огляд до гінеколога, що ускладнює і погіршує проблему. Якщо не почати своєчасне лікування, то дисбактеріоз може привести до запальних процесів і неплідності.

Внутрішній імунітет жінок

Лікування після молочниці полягає в тому, що необхідно відновити імунітет піхвових стінок у жінки. Проблема досить специфічна, тому що необхідно зміцнити імунітет, а також застосовувати спеціальні засоби: таблетки, свічки, мазі.
Отже, щоб відновити гармонійний баланс піхвової мікрофлори буде потрібно близько місяця, дотримуючись всіх рекомендацій лікаря. Крім лікарських засобів, ще вам потрібно буде дотримуватися спеціальної дієти, багато відпочивати, гуляти на свіжому повітрі і спати. Дотримуючись порад фахівців і виконуючи комплекс конкретних заходів – лікування буде успішним.

Щоб нормалізувати і відновити здорову мікрофлору в піхві, можна скористатися пребіотиками, наприклад: таблетками, які містять лактобактерії. Однак не варто чекати миттєвого ефекту. Проблема полягає в тому, що молочниця руйнує поверхневий шар епітелію. Саме з цієї причини, ті лактобактерії, які проникають в організм жінки, не здатні прикріпитися і відразу гинуть. Тому, якщо ви використовуєте пігулки або свічки, діяльність яких спрямована на відновлення мікрофлори, вони можуть бути недостатньо ефективними. Що стосується грибка, то він продовжує активно розвиватися і згубно впливати на жіноче здоров'я.

Спеціальна терапія

курс лікування молочниці

Курс лікування полягає в особливій терапії, яка спрямована на знищення дисбактеріозу піхви:

  • ліквідація і нейтралізація підступних мікроорганізмів;
  • відновлення корисних бактерій;
  • регулювання стінок піхви та імунітету;

Для цього необхідно виконувати наступні маніпуляції:

  • знадобляться лактобактерії та пробіотики, а також свіжа кисломолочна продукція;
  • потрібно скористатися місцевими антисептиками, також підійдуть свічки з антибактеріальним ефектом і антибіотики (Трихопол, Амоксиклав). Що стосується антисептиків, то краще використовувати Мірамістин, а серед свічок – Тержинан;
  • для відновлення піхвового імунітету знадобляться імуномодулятори – іммунал і циклоферон;

Лікування, спрямоване на відновлення корисної мікрофлори, що складається з деяких пунктів. Також вам знадобляться спеціальні препарати, які підбираються індивідуально лікарем гінекологом. Слід відзначити досить ефективні і популярні вагінальні таблетки – Гінофлор, Вагілак і Екофемін. Враховуючи той важливий факт, що в організмі жінок є безліч бактерій, місця їх постійної локалізації різні. Вони можуть перебувати на шкірних і слизових покривах ротової порожнини і кишечника, а також на статевих органах. Однак вони повинні знаходитися в певній рівновазі, яка регулюється імунною системою і мікрофлорою.

Після того як жінка пройде відповідний курс лікування молочниці, можна скористатися хорошими вагінальними таблетками, а саме – Вагінорма С. Їх діяльність спрямована на відновлення гармонійної кислотності піхви, яка сприяє активній стимуляції корисних бактерій. Вагінальні свічки повинні призначатися додатково, так як вони сприяють активному поповненню мікрофлори корисними бактеріями. До таких препаратів відноситься лактобактерин, який можна використовувати протягом десяти днів. При виявленні симптомів молочниці і дисбіозу піхви, зверніться до лікуючого гінеколога, щоб почати своєчасне лікування. Відновлення мікрофлори після молочниці вимагає своєчасного лікування.

Переглядів: 228