Розділ: Препарати для лікування молочниці

Застосування Флюкостату при молочниці

Поширене захворювання, з яким сьогодні зіштовхує велика частина населення, це молочниця. Про застосування Флюкостата при молочниці читайте в цій статті. Початися молочниця може раптово і вражає практично будь-який орган. Найчастіше молочниця зустрічається на слизовій ротової порожнини та статевих органах, але може бути і в травному тракті, органах дихання, таких як легені і бронхи. Займатися самолікуванням у будь-якій формі захворювання не слід. Для точної постановки діагнозу необхідно звернутися до фахівця, який зможе взяти матеріал на аналіз і вже після отримання результату призначити відповідне лікування грибкового захворювання. При призначенні препаратів лікар, перш за все, керується ефективністю препаратів та відсутністю побічних ефектів. Правильно підібране лікування сприяє швидкому відновленню здоров'я пацієнта. Фахівцями досить часто рекомендується використовувати Флюкостат при молочниці, як найбільш ефективний препарат для лікування грибкових захворювань.

Застосування Флюкостата при кандидозі

 • дозування залежить від форми та тривалості захворювання;
 • діагноз при застосуванні Флюкостата у жінок – кандидозний вульвовагініт;
 • самолікування може призвести до хронічної форми захворювання.

Флюкостат є потужним протигрибковим препаратом, що володіє широким спектром дії. Найбільша ефективність доведена при лікуванні захворювання викликаного грибком кандида. До складу входить активна речовина флуконазол, яке використовується для лікування молочниці практично у всьому світі. Він безпечний при прийомі і побічні ефекти зустрічаються вкрай рідко.

Лікування Флюкостатом

Оскільки форми захворювання молочницею, особливо у жінок, зустрічаються різні, тому і приймати призначені препарати слід за певною схемою.

У жінок завжди виникає маса питань щодо застосування тих чи інших засобів. Скільки часу буде потрібно приймати той чи інший препарат, чи дійсно він ефективний проти молочниці, через який час настає одужання, краще лікувати таблетками або свічками, є інструкція і можна обмежитися тільки її прочитанням, не звертаючись до лікаря? Саме такі думки виникають у жінок і, навіть прочитавши інструкцію, питання можуть залишитися. Вибрати можна завжди між прийомом капсул, таблеток або використанням вагінальних свічок. Тривалість лікування різна. Для кожної групи жінок існує своя схема лікування. Це пов'язано і з тривалістю захворювання і з віковими особливостями.

Можна відповісти на деякі питання однозначно. Наприклад, інструкція по застосуванню Флюкостата не замінює консультації з фахівцем, який може запропонувати індивідуальну схему прийому. Застосовувати краще капсули або свічки, або скористатися таблетками і коли краще починати лікування, теж підкаже лікар.

Три способи застосування Флюкостата

У хворого може виникнути резонне питання — як приймати Флюкостат при молочниці? Для цього є три основні підходи:

 1. При легкій формі захворювання спосіб застосування досить простий. Пити слід одну капсулу одноразово. Капсула містить 150 ml активної речовини, яка дуже швидко допомагає вирішити проблему розвитку грибкового захворювання у жінок.
 2. Складніше йде справа з хронічною формою молочниці або ускладненою, пов'язаної з хронічними захворюваннями інших органів. Прийом починається з однієї капсули, в тому ж дозуванні, через три дні необхідно випити другу капсулу. Між прийомами повинно пройти не менше 72 годин.
 3. Існує ще одна, більш серйозна форма молочниці, так звана рецидивуюча, коли жінка вже лікувалася від захворювання не менше чотирьох разів за рік. У цьому випадку можна приймати Флюкостат в три етапи, перший, четвертий та сьомий день лікування. І в ув'язненні випити ще одну капсулу. Як і в другому випадку, між прийомом повинно пройти не менше 72 годин.

Після закінчення заснованого лікування приймати Флюкостат слід ще протягом шести місяців. Спосіб застосування: по 1 таблетці один раз на тиждень. Така форма прийому препарату робить лікування більш ефективним, закріплюючи результат. Використовується в профілактичних цілях, для виключення рецидивів захворювання.

Флюкостат лікує і знищує грибки, як на слизовій піхви, так і в роті. Також його ефективність проти молочниці доведена при наявності грибка в травному тракті. В даному випадку він допомагає не дати хворобі поширитися далі. Здатність знищувати молочницю відразу в декількох місцях попереджає можливість розвитку повторного виникнення захворювання. Флюкостат практично не має впливу на нормальну мікрофлору, зберігаючи її в життєздатному стані, що запобігає освіти дисбактеріозу і не вимагає відновлення мікрофлори після лікування. Якщо лікування Флюкостатом від молочниці розпочато вчасно, то досить прийому однієї таблетки для повного одужання. Він також допомагає лікувати найважчі форми захворювання.

Переваги лікування

 • При своєчасній діагностиці захворювання, достатньо одноразового прийому.
 • Зручність застосування. Флюкостат допомагає жінці відчувати себе вільною, тому що приймати таблетки або капсули можна у зручний час і всього один раз на добу, під час, перед або після їжі.
 • Дія Флюкостата поширюється на весь організм.
 • Швидкий ефект після прийому препарату.
 • Дія починається через дві години після початку лікування.
 • Інструкція допомагає уточнити склад препарату, кому і коли його можна приймати.
 • Проти молочниці використовують як капсули, так і таблетки можна застосовувати свічки.

Останнім часом найбільшу популярність набуває лікування за допомогою капсул, але іноді все ж користуються прийомом таблеток або застосовують вагінальні свічки. При використанні інших засобів, тривалість лікування зростає. Застосування Флюкостата істотно полегшує життя жінки і прискорює процес одужання.

Необхідно відзначити і те, що з допомогою Флюкостата можна лікувати і чоловіків, коли з'являються ознаки кандидозного баланита. Він виражається у виникненні білого нальоту на голівці статевого члена і найчастіше з'являється, якщо партнерка має хронічну форму молочниці. При зверненні до фахівця і поставленому діагнозі, під назвою урогенітальний кандидоз, можна негайно приступити до лікування. Дозування для чоловіків – одна таблетка Флюкостата 150 ml. Зазвичай цього достатньо для зникнення симптомів захворювання та одужання, якщо кандидоз не має хронічної або прихованої форми. У цих випадках необхідно проконсультуватися з фахівцем і не займатися самолікуванням.

Істотна перевага становить ціна препарату і доступність придбання. В аптеці Флюкостат можна придбати без рецепта.

Переглядів: 124