Розділ: Лікування молочниці у жінок

Чи може бути затримка місячних через молочницю

Досвід більшості дівчат і жінок стверджує, що молочниця проявляється перед появою чергових місячних. Подібне твердження – помилкове, є простим збігом. Менструація не може бути причиною подібної недуги. Єдине, на що здатні місячні, так це на вплив та перебіг самого захворювання. У чому полягає небезпека, коли молочниця з'являється під час критичних днів? Відповідь очевидна.

У ці дні організм жінки стає вразливим і незахищеним, а в слизові оболонки проникають різні мікроби, грибки та інфекції, які викликають серйозні хвороби. У більшості дівчат виникає досить актуальне питання, яким чином молочниця може бути причиною затримки місячних?

Це пов'язано з тим, що багато пацієнток стикаються з затримкою в період кандидозу. Яка причина такого явища? Затримка може бути причиною різних захворювань або вагітності, тому не поспішайте робити раптових висновків, не порадившись з гінекологом. Подібне явище може бути зумовлене тим, що грибкова інфекція – це своєрідний збій функціонування жіночого організму. Цьому передують такі фактори: депресія, стрес, емоційні переживання, ГРВІ, ослаблений імунітет. Все це може бути причиною затримки критичних днів.

Якщо не приступити до своєчасного лікування, то молочниця набуде більш агресивну і жахливу форму. Молочниця – це своєрідний симптом порушення балансу і гармонії, який знаходиться між лактобактеріями і кандидами. Фактори, які провокують розмноження і розвиток грибка, є різними, через них може бути затримка місячних у кожної пацієнтки. Але не варто називати подібне захворювання причиною, яка сприяє затримці циклу, так як воно не має ніякого впливу на діяльність яєчників. Прийом лікарських препаратів впливає на стан і зсув критичних днів.

Причини відстрочки менструального циклу

Головні й найпоширеніші причини відстрочки менструального циклу у кожної дівчини/жінки.

 1. Вагітність.
 2. Менопауза.
 3. Наслідки після зробленого аборту.
 4. Гормональні препарати.
 5. Різкі фізичні навантаження.
 6. Захворювання: гінекологічні, імунні, ендокринні.
 7. Різка зміна кліматичних умов.
 8. Стреси, депресивні настрої, нервові зриви, емоційне перенапруження.
 9. Виснаження організму, дієти.
 10. Неповноцінне і порушене харчування.
 11. Запальні процеси.
 12. Антибіотики.

Як проводити лікування

Ви повинні бути гранично акуратні і педантичні в такому інтимному питанні, робіть все виважено і плавно. Зверніться до гінеколога, щоб отримати повноцінне і грамотне лікування, здайте відповідні аналізи, запасіться терпінням і позитивним настроєм. Виконуйте наступні рекомендації:

 1. Дотримуйтесь особистої інтимної гігієни – це головна запорука успішного лікування. Підмивайтеся протягом дня за допомогою теплої водички, содового розчину, фурациліном, відваром ромашки, м'яти або звіробою. Протирайте статеві органи м'яким рушником, плавними рухами. Носіть зручну білизну.
 2. Уникайте переохолоджень, мокрої білизни або купальника.
 3. Відмовтеся від статевих контактів до повного одужання, інакше можливе зараження партнера.
 4. Дотримуйтесь режиму дня і правильного харчування, воно має бути повноцінним і збалансованим. Віддайте перевагу свіжим овочам і фруктам, кисломолочній продукції, м'яким сирам, легким супам і пісному м'ясу. Відмовтеся від жирної, гострої, солодкої і солоної їжі, свіжої випічки.
 5. Користуйтеся якісними і не ароматизованими гігієнічними прокладками, тампонами.

Слідкуйте за своїм здоров'ям і не займайтеся самолікуванням, оскільки це може бути небезпечно для вашого життя.

Переглядів: 110